2014-2015 tesettür abiye modelleri

2015 tesettür abiye modelleriKimi zaman düğüne giderken, kimi zaman kınada, nişanda. Abiye elbiseleri giyenler ya gelinin damadın yakınları oluyor, ya da gelinin kendisi.. Herkese ve her vücut tipine uygun tesettür abiyeler var piyasada, ama özel tasarım tesettür butiklerin abiyeleri, kınalık ve nişanlıkları biraz daha kişiye özel tasarlanıyor. Fatma Sevildi fashion house’da Fatih’te tesettür abiye ve nişanlık tasarlayan moda evlerinden biri.

2014-2015 tesettürlü turkuaz nişanlık modelleri

Fatma Sevildi’nin gelinlikleri kadar özellikle kına kıyafeti olarak giyilebilecek işlemeli hürrem sultan abiyeleri, şık kırmızı saraylı kınalıkları ve yılın moda renklerindeki birbirinden güzel şık kabarık nişan elbiseleri de çok güzel, modern ve gösterişli oluyor.

2014 2015 en güzel tesettür abiye modelleri

Anne abiyeleri denen orta yaş üstüne göre büyük bedene hitap eden kapalı abiyeler genellikle; abiye takım elbise, elbise ceket yada pantolonlu tunik abiye takımlar olurken; genç tesettürlüler için daha fazla genç kızlara uygun abiye elbise modelleri satın almayı tercih ediyor muhafazakar kesim.. prenses, kabarık, balık, saten, 3 boyutlu, drapeli, işlemeli, dantelli, tel kırma gibi farklı çeşitlerde tesettür abiyeler bulunabiliyor.

2014-2015 tesettür abiye modelleri

Resim galerisinde tüm tesettür giyim kınalık, nişanlık ve abiye modelleri 2014-2015 tesettür abiye modelleridir ve Fatma Sevildi tasarımı abiyelerdir.

2014-2015 tesettür abiye modelleri” üzerine bir düşünce

Bir Cevap Yazın