2017 Kaban Modelleri

img_2122

KIŞIN MELANKOLİK HAVASINI ŞIKLIĞINIZ İLE DAĞITIN

Havaların soğumaya başlaması ile beraber vitrinlerdeki yazlık kıyafetler yerlerini yavaş yavaş kışlık kıyafetlere bıraktı. Kış aylarında birbirinden şık kaban modelleri ile hem soğuk havalardan korunurken hem de şık bir görünüme sahip olmak ise çok kolay. Birbirinden farklı ve şık kabanlar ile yapacağınız kombinler ile kış aylarında soğuk ve yağışlı havalarda dahi ayrı bir hava ile boy gösterebilir ve şık bir bayan olmayı başarabilirsiniz. Vücut yapınıza uygun olarak seçeceğiniz kabanları doğru parçalar ile kombin yaparak şık bir görünüm elde etmenin yanı sıra kabanınızın kalınlığı ile doğru orantılı olarak soğuk havalara meydan okumanız da mümkün.
Moda dünyasında her sezonda değişiklikler yaşanmaktadır. Her sene kış ayları geldiğinde birbirinden farklı kumaş ve tasarımlara sahip kaban modelleri vitrinlerde yerini alarak bayanların beğenisine sunulmaktadır. Daha kalın, daha ince, daha uzun yahut daha kısa olmak üzere pek çok farklı mont ve kabanlar vitrinleri süslerken bayanların aklında da farklı kombin düşüncelerinin oluşmasına olanak tanınmış oluyor. Birbirinden farklı renklere sahip kabanlar ile kış aylarının puslu havasını dağıtırken yapacağınız çizme – kaban yahut bot – kaban kombin çeşitleri ile farkınızı kış aylarında da açıkça ortaya koyabilme şansınız bulunmakta. Doğru parçalar bir araya getirildiği taktirde her mevsim şık ve zarif bir bayan olmanız için önünüzde hiçbir engel yok.
Kabanlar her sezon karşımıza yeni modelleri ile çıkarak kış aylarına renk katmaya devam ediyor. Bu sene sokaklarda ve vitrinlerde sık sık karşımıza çıkmakta olan uzun kaban modelleri ise bu yılın ikon modeli olacak gibi görünüyor. Boyfriend kotlar yahut mini etekler ile kombin yaparak kullanabileceğiniz bu kabanların altına isteğinize ve hava şartlarına bağlı olarak birbirinden farklı bot ve ayakkabılar giymeniz mümkün. Etek ile yapılan kombin çeşitlerine daha çok uzun çizmeler eşlik ediyorken yağışsız havalarda ise klasik ayakkabılar bu sene sık sık karşımıza çıkan kombin çeşitleri arasında bulunuyor. Uzun kabanların yanı sıra bu yıl panço model kabanlar da sıkça vitrinlerde görülmekte.

Bir Cevap Yazın