Accort Giyim Online Yeni Tesettür Kıyafet Modelleri

Accort kampanya Yeniliklere açık altyapıyı etkileyici bir tasarım ile birleştiren yeni sayfada, kullanıcıyı yormayacak sade bir arayüz tasarlandı. Kullanıcıların, online alışveriş sayfasında akıcı bir şekilde alışveriş yapmaları için kolay adımlarla ürün alımını sağlarken, aynı zamanda blog sayfasıyla kullanıcıya doyurucu bir içerik sunmayı da ihmal etmiyor.

Yeni tasarımda, görseller ön planda kullanılarak daha dolu içeriklerin yer aldığı enerjik ve keyifle gezinip, alışveriş yapabilecekleri, müşteri dostu, kullanışlı bir alışveriş sitesi deneyimi yaşatıyor.

2016 accort giyim tesettür modası

Online alışveriş sitesinde, farklı cihazların farklı ekran çözünürlükleriyle, kullanıcı deneyiminde kayıp yaşanmadan mobil teknolojisine uyum sağlamasını amaçlayan ‘Responsive Design’ teknolojisi kullanılıyor. Kullanıcıların, böylelikle her cihazdan rahatlıkla alışveriş keyfi sürmesi amaçlanıyor.

Accort Giyim online alışveriş sitesi yeni yüzüyle yayında

accort tesettür giyim

Accort Giyim, marka imajında başlattığı yenilikler kapsamında online alışveriş sitesini yeniledi. Açılış sayfasında, koleksiyon çekimlerinde hazırlanan videoyla ziyaretçilerini karşılıyor.

Sektördeki güçlü konumunu her gün daha da sağlamlaştıran Accort Giyim, alışveriş sitesini “kolay erişim, sadelik ve etkileyicilik” prensipleri üzerine yeniden tasarladı.

Bir Cevap Yazın