Aker 2013-2014 sonbahar kış koleksiyonu çanta modelleri

aker çantaları Aker 2013-2014 sonbahar kış koleksiyonu çanta modelleriAker 2013-2014 sonbahar kış koleksiyonu çanta modelleri satışta. Aker mağazalarından temin edebilirsiniz. en güzel tesettür blog olarak 2013-2014 yeni sezon tesettür giyim ürünlerinin koleksiyonlarını yayınlamaya devam edeceğim. beni izlemeye devam edin 🙂

Aker 2013-2014 sonbahar kış koleksiyonu çanta modelleri

Aker 2013/2014 Sonbahar-Kış Koleksiyonu‘nda kapitone ruganlar, hayvan efektli deriler ve ipek leopar çantalar ön planda. Aker’in elegant kadını, bu sonbahar deri ve ipeğin kusursuz kombinasyonları ile tamamlanıyor.

Altın rengi zincirler ve dekupe el dikimi çantalar, koleksiyona değer katarken, uzun sapları ve fonksiyonel çok cepli farklı boyutlardaki 2013 2014 yeni sezon aker çantalar, günlük kullanıma hitap ediyor.

Klasik şal desenli orta boy modelleri görüyoruz. Klasik Aker çizgisinden ödün vermeden tasarlanan koleksiyonda, trok ve zincir trendi küçük çantalarla düşünülmüş. Yılan derisi ve tay derisi modeller, sezona uygun bir görünümde sunuluyor. İlk defa Aker’in bir çanta ile buluşturduğu ipek şıklığı, bu sezon da çanta modasına yön veriyor. Özellikle leopar ipek ve rugan detaylı çanta, görülmeye değer.

2013-2014 elegant avangard çantalar 2014 aker çanta modelleri yeni sezon Aker çantalar

İpek çantaların yanında tamamı rugan tote modeller alışverişe giderken kadınların rahatlıkla kullanabileceği şekilde tasarlanmış.

Gece kullanımına uygun, gold, bakır rengi ve parlak deri çantalarda örgü zincirler kullanılmış.

Yeni sezonda, Aker, kaliteli ve farklı modelleri kadınların beğenisine sunmaya devam edecek.

Derileri İtalya’dan getirilen ve İstanbul’da usta ellerde hayat bulan bu çantalar, Aker kadını için uzun yıllar kullanacağı daimi bir moda aksesuarı olacak..

Aker 2013-2014 sonbahar kış koleksiyonu çanta modelleri

Bir Cevap Yazın