Armine 2013-2014 sonbahar kış koleksiyonu

Armine 2013-2014 sonbahar kış koleksiyonu yavaş yavaş görücüye çıkmaya başladı. henüz 2013-2014 sonbahar kış yeni sezonunu yeni açan Armine tesettür giyim ürünleri, bluz, pardesü, pelerin, manto, çanta gibi ürünleriyle açılışı yaparak göz doldurdu. Armine 2013-2014 sonbahar kış koleksiyonu yeni sezon kataloğu henüz çıkmadığından Armine 2013-2014 sonbahar kış look book ve Armine 2013-2014 sonbahar kış back stage videolarını henüz yükleyemiyorum, ancak; en kısa zamanda en güzel tesettür blog‘umda armine yeni sezon koleksiyonu videolarını bulabilirsiniz inşaallah arkadaşlar.. sizler için bulabildiğim armine yeni sezon kataloğu  modellerinden birkaçı..

Armine 2013-2014 sonbahar kış koleksiyonu

2013 armine sonbahar kış koleksiyonu pelerin pardesü armine 2013 sonbahar kış sezonu koleksiyonu bluz çanta armine 2013 sonbahar kış sezonu koleksiyonu manto

Armine iyi hoş da çok caf caflı ve tesettür için fazla süslü bir hazır giyim markası. aşırı derecede süslü ve çekici modelleriyle hele de tesettürün ruhuna yakışmayacak ağır makyajlı ve çarpıcı (!) bakışlar fırlatan mankenleriyle “her yeni sezonda” tartışma konusu olmaya devam ediyor. bence güzel giyinmek herkesin hakkı tabiki ama tesettürlü giyineceğim derseniz -hele de göğüsleriniz ve kalçalarınız iriceyse- armineden alacağınız pardesüler ya da kaplarla, elbise, bluz, tunik ve pantolonlarla siz tesettürlü dolaştığınızı zannederken çok üzülerek söylüyorum ne yazık ki tesettürsüz dolaşıyorsunuz. çünkü; en başta dış elbise -cilbab- olması bakımından önem taşıyan armine pardesüleri ve armine kapları “fit beden” oluyor genellikle, yani pensli dikişleriyle vücuda tam oturuyor ve adeta tesettürsüz elbiseler kadar dar kalıplarıyla bir pardesüden çok streç bir elbiseyi andırıyor. bedeniniz de biraz yuvarlak hatlıysa ne yazık ki “gerçek islam beyefendilerini” bakmaya utandıran görüntüler çıkıyor piyasaya..

ancak armine elbiseleri, armine etek modelleri, armine bluz modelleri, armine tunik modelleri, armine gömlekleri vs. arminenin diğer giyim ürünleri bol bir pardesü, trençkot, pelerin, kap vs altına giyilebilir ve kadınlar ile mahremler arasında rahatlıkla kullanılabilir diye düşünüyorum. şahsen ben armine eşarplarını ve elbiselerini beğenerek kullanıyorum bu dediğim şekilde olmak kaydıyla.. bu bağlamda armine “giyinmek güzeldir” derken, anlattığım şekilde giyinmeyi tavsiye etmeli şeklinde yorumluyorum..

armine 2014 kış katalog için tıklayınız

Bir Cevap Yazın