Bu Yılın Moda Eşarp Modelleri 2018

Bugün sizlere blog tarzı, tesettür giyimi tanıtıcı eşarp modelleri ile alakalı detaylı bilgiye ulaşabileceğiniz, bir site tanıtacağım. Bu site de Emine Erdoğan bonesi incelemesinden tutun da wayuu çanta nasıl örülür anlatımına kadar bir çok bilgiye erişebilirisiniz.

Eşarp modelleri son zamanlarda çok farklı çeşit ve desenler ile biz tesettürlü hanımların koleksiyonlarını süslüyor. Son zamanlarda dijital baskı eşarp modelleri, twill ipek eşarp modelleri, ithal eşarp modelleri olmak üzere bir çok çeşit eşarp modelleri türedi. Bunların birkaç tanesini burada tanıtacağım. Ayrıca yazı sonunda bu modellere dair çeşitleri ve incelemeleri incelemeniz için sizlere tanıtacağım sitenin adresini vereceğim.

Eşarp Modelleri Dijital Baskı Yeniliği

Dijital baskı eşarp modelleri son yıllarda yaygın olarak tercih edilmekte, bu eşarp modelleri parlak kumaştan olup üzerine farklı desenler ve motifler, dijital baskı ile basılmaktadır. Çok farklı, çok çeşitli modeller bu yeni teknoloji sayesinde üretilebilmektedir.

Eşarp Modelleri Twill Tarzı

Twill eşarp modelleri hakkında mutlaka bir şeyler duymuşsunuz, twill kumaş şura ipeğe oranla daha mat görünen ipek kumaş şeklidir. Fakat şura kumaşa göre twill eşarpların hem kullanımları daha kolaydır, hem de şekil alma açısından daha iyi bir performansa sahiplerdir. Twill eşarp şekil almasından ötürü son yıllarda sıkça tercih edilen bir eşarp kumaşıdır. Ayrıca şura kumaş kadar kaygan olmaması ve daha hacimli olması twill eşarp modelleri için birkaç avantajdan birisidir.

İthal Modeller

Son zamanlarda birde ithal modeller çok meşhur oldu, Çin üzerinden getirilen bu modeller hanımlar tarafından sıkça tercih ediliyor. Bu modeller sipariş edilirken en büyük kaygılardan birisi ürünün göründüğü gibi olmaması yada kaliteli olmaması olsa da birde kargonun kaybolması derdi var.

Fakat her şeye rağmen bu modeller tercih ediliyor. Çünkü ülkemizde ki emsallerine göre 3 yada 4 katı daha ucuz oluyor. Bu modeller genelde Çin’den yada Japonya’dan ithal ediliyor. Siz eğer yurt dışından alışveriş yapacaksanız Japon ürünleri tercih etmeye dikkat edin.

Gelelim tanıtım yaptığım siteye, bu sitede bir çok eşarp modelleri incelemesini bulabilirsiniz. Bir çok model, galeri ve videolar ile doğru tercih yapmanızı kolaylaştıracak.

https://www.esarpmodelleri.net

Bir Cevap Yazın