diğer yarım esma kıyafetleri hangi marka?

diger yarim dizisi kiyafetleridiğer yarım esma kıyafetleri hangi marka? sorusu çok sık geliyor ancak dönemedim. açıkçası ben de bilmiyordum bunu 🙂 çünkü diğer yarım dizisi ve diğer yarım esma tarık ikilisi hakkında pekte bir bilgim yoktu kasımın başlarında setrms’in gönderdiği diğer yarım esma kıyafetleri setrms online’da e-maili gelene dek..

Şu sıralar (aslında uzunca bir süredir) dizi izlemiyorum. Dizilerin birçoğu hayatın aynası bence, dizilerde gerçekleşen olaylar aslında gerçekte de oluyor. Ancak; bazılarının senaryosu ve cast denilen oyuncu/yönetmen vs. kadrosu gerçekten çok kasıtlı olarak oluşturulmuş ve toplumun (özellikle gençlerin!) ahlakını bozmak ve görgü & geleneklerini yozlaştırmak adına yayınlanmakta diye düşünüyorum “birçok” kişi gibi.

diğer yarım dizisindeki bu sahnede esmanın giydiği koyu bej rengi (benim de çok beğendiğim)  grafik kız desenli tuniğin markası: kayra.. diger yarim esmanin bolumde giydigi kiyafetler diger yarim esmanin giydigi kayra tunik diğer yarım esma kıyafetleri hangi marka? sorusuna cevap bulabilmek adına araştırdım elbette ve markaları buldum. diğer yarım esma kıyafetlerinin markası: setrms, kayra, lc waikiki, genç tesettür by Nükte Sarıyuva, Kuaybe Gider, Koton, Aker, ipek şallarda da İpek Evi.. esma kiyafetleri Bu arada konu dışı olabilir ama diğer yarım dizisi ilk bölümlerinde bir skandala da imza atmıştır. Esma telefonla konuşurken arka taraftaki bir dükkan tabelasında “sex” yazısı subliminal (gizli, bilinçaltı mesaj) şeklinde izleyiciye “seyrettirilmiştir”. buradan o sahneyi izleyebilirsiniz.. işin açığı bu bölümden sonra bile dizinin hala bölüm bölüm yayınlanması beni ürküttü. Türkiye’de birşeylerin iyice zıvanadan çıktığını bir kez de bu vurdumduymazlıkla anlamış olduk! subliminal mesaj

diğer yarım esma kıyafetleri

diğer yarım esma kıyafetleri yazımdaki resimler kısmen birsevde.blogspot.com’dan alıntılanmıştır. kendisine teşekkür ederim.

Bir Cevap Yazın