en güzel 2013 yaz tesettür kombinleri

2013 tesettür modasına uygun birkaç yazlık tesettür kombin oluşturdum en güzel tesettür blog takipçilerim için. kombinlerdeki kıyafetlerin çoğu yabancı marka, ancak; güzel bir kombin yapınca tesettürlü kapalı hanımların da giyebileceği konsepti oluşturabildim. zaten uzun kollu bir bluz ve iç göstermeyen, yırtmaçsız uzun bir etek olduktan sonra başörtüsü ya da şal ile tesettür kombininiz hazır demektir. (eğer bluz veya üstte kullanılan parça herneyse, vücut ölçülerini belli edecek kadar dar ise, yelek veya hırka benzeri bir giyim kıyafeti de kombine katılabilir tabii..) maksi denilen uzun elbiseler ile tesettürlü kombin yapmak için ise, hırka, bolero, denim mini ceket ya da jean ceketler çok güzel oluyor.

işte sizler için hazırladığım en güzel 2013 yaz tesettür kombinleri. yazlık tesettürlü kombinler yayınlamaya devam edeceğim.

en güzel 2013 yaz tesettür kombinleri

en güzel 2013 yaz tesettür kombinleri

somon turuncu karışımı bir ara renk, mint yeşili ve bej tonları. harika bir mini kot ceket maksi elbise üzerine giyilince, tesettürlü hanımlar için güzel bir kombin olabiliyor. yaz sezonuna oldukça uygun bu harika renklerin ahengi, doğal naturel bej, taş ve mavi tonları ile uyumunu konuşturuyor bu tesettürlü kombinde.siyah beyaz çizgili fuşya pembe tesettürlü kombin

siyah beyaz çizgili modası 2013 ilkbahar yaz trendlerinde başı çekiyor. fuşya pembe tonundaki pembelerle, altının seçkin rengi dorenin eşsiz uyumunu siyah beyaz çizgili modasıyla harmanlayınca hiçte fena durmadı hı? sizce nasıl oldu? tesettürde de punk renkleri (siyah beyaz ile fuşya pembe ya da siyah beyaz ile kırmızı gibi..) özellikle genç kızlar için eşsiz bir seçim.

en güzel 2013 yaz tesettür kombinleri” üzerine 5 düşünce

  1. selda

    her iki tesettür kombine de bayıldım. yazın ben de hep bu renklerde ve tesettür giyim kıyafetleriyle kombin yapıyorum..

    Cevapla

Bir Cevap Yazın