en güzel tesettür abiye

en güzel tesettür abiyeyi bulmak istiyorsunuz. nişanlık nişan elbisesi olarak tesettür abiye tercih ettiyseniz, kına gecenizde giyecekseniz ya da özel bir gün için (mesela düğünde, kınada, nikahta, özel bir davette törende vs.) harıl harıl vücut tipinize ve tarzınıza uygun en güzel tesettür abiyeyi arıyorsunuz. işte ben bu arkadaşlara yardım etmek için varım 🙂 çünkü kısa süre içinde “eğer çok şanslı değilsek” güzel bir tesettürlü abiye elbise bulmanın ne kadar zor olduğunu bilirim. hele de benim gibi yumurta kapıya dayanmadan elbise aramayanlar için!! 🙂

işte sizler için seçtiğim “en güzel tesettür abiye” diyebileceğimiz kadar güzel ve şık tesettürlü abiyeler..

siyah şık abiye modelleri

bu lame simli kemeri olan, robadan tesettürlü abiye saten ve şifon kullanılarak tasarlanmış. robadan bir abiye elbise modeli olması bakımından göbeğinden, kalçasından ve/veya basenlerinden şikayet eden özellikle armut tipi vücuda sahip olan küçük göğüslü tesettürlü hanımlar için kurtarıcı bir abiye. ve bence çok şık 😉 bu abiye elbiseyi nerden alabilirim diye sormayın ama 🙁 özel tasarım yaptırabilirsiniz ancak çünkü nerde satıldığını gerçekten bilmiyorum.

sheeva mint yeşil abiye 2013

bu güzel tesettür abiye modeliyse sheeva tesettür butik tasarımı. özellikle göbeksiz ve ince belli kapalı genç kızlara uygun bir tesettürlü abiye. çok şeker bir yeşil tonunda. sanırım camgöbeği deniyor yeşilin bu tonuna..

en şık pudra rengi tesettür abiyeler

yine sheevadan bir tesettürlü abiye. üst kısmı tamamen payetli, eteği tüllü ve gül yapraklarıyla süslenmiş olan bu tesettürlü şık abiye elbise pudra rengini ve pırıltılı görünmeyi seven tesettürlü hanımların gözdesi olabilir. ve bu abiyeyi giyerek gittiğiniz her yerde başrol oynayacağınıza emin olabilirsiniz bence 🙂 çok çok güzel bir abiye elbise çünkü. hafif prenses kollu olması omuzlarınız düşükse omuzlarınızı daha güzel gösterecektir. kalça, basen problemi olan tüm hanımlar gönül rahatlığıyla bu elbiseyi giyebilir. beli çok kalın olan vücut tipine uygun değildir.

armine yeni sezon abiyeler 2013

armineden bir abiye elbise modeli. bence arminenin 2013 yeni sezonundan en güzel tesettür abiye bu leopar desenli dökümlü bol elbise. kemerli veya kemersiz kullanılabilir. beli kalın olanlar bu elbiseyi kemersiz giyerse daha güzel olur. kemer belin kalınlığını daha da öne çıkarır çünkü. göbek şikayeti olan bayanlar ve 20 yaşından küçük çok genç hanımlar hariç, bence her bayana yakışır.

pembe tafta etek modelleri 2013

aslında güzel, şık tesettür abiyelerden arayan kapalı genç kızlar böyle bir kombin de yapabilir. mesela şık bir ipek abiye bluz ve şık bir yüksek belli tafta abiye etek kombini. nefis olabilir! mesela bu kombini 30 yaşını geçmemiş, çok iri göğüslü ve kalın belli olmayan her bayan giyebilir bence. yakışacaktır! rengi ille de pembe ve fuşya olmak zorunda değil.. bu şık kombinleri zevkinize göre  aynı rengin birkaç tonunu kullanarak da, zıt renkler kullanarak da kontrast oluşturarak kombinleyebilirsiniz.

elie saab tesettür abiye sheeva butik

yine mi sheeva derseniz evet yine sheeva butikten güzel bir tesettür abiye 🙂 çok güzel elbiseler yapıyorlar ama ne yapayım. yine göbeksiz ve ince belli tesettürlü kızlarımızın tercih edebileceği güzel ve çok çok şık bir tesettür abiye modeli. pudra pembesini, gösterişli nakışları ve beyaz taşları seven herkes bu abiyeyi sevecek demektir. omuzlardan pelerin gibi sarkan pudra pambesi şifon tül elbiseye daha da mistik ve romantik bir hava katmış. inanılmaz şıklıkta ve çok şeker bir tesettür abiye elbise bence 🙂

prenses kollu tesettür abiye

evet son tesettür abiye elbise modeli önerim de düşes moda tasarım evinin tasarladığı bu özel tasarımlı tesettür abiye elbise modeli. prenses kollu,pilili bol etekli, pudra pembesi ve belinde kemer gibi siyah danteller kullanılmış. sahte düğmeler elbiseyi biraz günlük elbise moduna sokmuş ama modele hareket katmış. beli kalın olmayan her tesettürlü hanım, siyah ve pudra pembesi aksesuarlar kullanarak bu elbiseyi giyebilir.

daha önce paylaştığım en güzel tesettürlü abiyeler

Bir Cevap Yazın