en güzel tesettür abiyeler ve fiyatları 2015

en güzel tesettür abiyeler ve fiyatları 2015 www.enguzeltesettur.com ‘da..

öncelikle söylemeliyim ki; günler geçtikçe tesettürlü elbiselerin vücut hatlarını daha da ortaya çıkardığına şahit oluyoruz. kadife elbiselerin ve kadife abiye modellerinin yeni sezonda moda olmasıyla birlikte, bu dediğim sorun daha da kendini belli etmeye başladı.

Gamze Polat’ın sahra isimli bu güzel kadife üstlü abiye elbisesi, ne yazık ki tesettüre uygun bir elbise değil, çünkü; göğüsleri apaçık belli ediyor. Tesettür; vücut hatlarını örtmek demektir, ortaya çıkartmak değil. En azından şal önden göğüsleri örtecek şekilde örtülürse, bir derece elbise tesettüre uyarlanabilir. Ama sadece uzun kollu, uzun etekli olunca elbise tesettürlü olmuyor!

en guzel tesettur abiyeler ve fiyatlari 2015

kapalı giyim sektörü modaya ayak uyduran bir sektör olduğundan kadife modası gibi vücut hatlarını belli eden kumaşları gönül rahatlığıyla elbiselerinde hiçbir sansür olmadan kullanabiliyor. bazı tesettür markaları bu sorunun farkında olmalı ki, kadife kumaş kullandığı elbiselerinde etek kısmını balık etek yerine, Mevlana model, kloş etekli, A tipi ya da çan etek kullanıyor. Elbisenin üstünü ise, daha bol bırakıyor ya da ceketli gibi duran elbiseler tasarlıyor.

Şimdi mosanisadan seçtiğim en yeni ve en güzel tesettür abiyeler ve fiyatları 2015..

en güzel tesettür abiyeler ve fiyatları 2015

görsellerdeki abiye elbise modelleri Gamze Polat, Armine Giyim, Dilek Etiz, Minel Aşk, Modaysa, Nurla abiye gibi tesettür abiye elbise markalarına aittir.. Fiyatlarını, modellerin üzerini tıkladığınızda görebilirsiniz..

Bir Cevap Yazın