en güzel tesettür nişanlıklar

nişan kıyafetleri 20132015 tesettür modasında nişan elbiseleri özellikle “tesettür butikleri” denen özel tasarım yapan modaevlerinde renk renk desen desen ve birbirinden güzel kaliteli kumaşlar kulllanılarak dikilmekte. kesenin ağzını açana genellikle erenköy, nişantaşı, fatih ve yeşilköy‘de bulunan “tesettür giyim mağazalarında” en güzel tesettür nişanlıklar satın alınabilir. genellikle modeller üzerinde her renk kullanılabiliyor olsa da, bazı tesettürlü nişan kıyafetlerinde bir veya birkaç renk dışında pek seçenek bulunmuyor.

en güzel tesettür nişan başı modelitesettür nişan kıyafetlerinde en çok gördüğüm renkler saks mavisi, kırmızı, pudra rengi, pudra pembesi tonları, lacivert, zümrüt yeşili, nefti, nude (ten) rengi, mor, mürdüm rengi, bordo, eflatun, pembelerin tüm tonları ve fuşya rengi, ekru ile tabiki siyah. kullanılan kumaşlarda ise genelde; ipek şantuk, janjanlı şifon, hayal tül, fransız dantelleri, aplike desenli kumaşlar, gipür, tafta, payetli ve pullu kumaşlar, tüller, şifonlar, satenler ve ipek kumaşlar göze çarpıyor.

Gönül Kolat, Reyhan Turhan, Pınar Şems, Gamze Polat, Tuay Karaca, Armine, Setrms, Tekbir gibi markaların nişan kıyafetleri büyük beğeni topluyor. Elbette birçok tesettür giyim markası ve haute couture modaevi mevcut tesettür nişanlık hazırlayan..

en güzel tesettür nişanlıklar

en güzel tesettür nişanlıklar” üzerine bir düşünce

  1. Geri izleme: en güzel tesettürlü nişan kıyafetleri EN GÜZEL TESETTÜR | 2013 İLKBAHAR YAZ TESETTÜR MODASI TRENDLERİ | EN GÜZEL TESETTÜR | 2013 İLKBAHAR YAZ TESETTÜR MODASI TRENDLERİ

Bir Cevap Yazın