en güzel tesettürlü gelinlik

en güzel tesettürlü gelinlik başıbence 2013 yılında gördüğüm en güzel tesettürlü gelinlik bunlar.. ben evlenirken hiç vaktim yoktu çok az bir vaktim vardı o yüzden ne yazık ki tam istediğim gibi kapalı bir gelinlik diktiremedim. her ne kadar benim gelinliğim de güzel olsa içime tam anlamıyla sinen bir gelinlik değildi.. bu yüzden siz siz olun gelinlik bakmaya en az 6 ay öncesinden başlayın gelin adayı hanımlar 🙂 gelinlik dergilerini, gelinlik sitelerini, gelinlikçileri dolaşın gezin ve en çok hangi modeli beğeniyorsunuz karar verin. ki gelinliğiniz dikilirken hayalinizdeki gelinliği anlatmanız kolay olsun. birde vücut tipinize ve tarzınıza göre bir tesettürlü gelinlik olmasına önem vermeniz gerekli. tabi nikahın/düğünün yapılacağı mekanın ambiyansına gore de seçilmelidir gelinlik. örneğin; çok ihtişamlı bir tesettür gelinlik modeli, sıradan bir nikahta sırıtabilir. veya çok gösterişli ve seçkin bir düğün mekanında sade bir tesettür gelinlik modeli çok basit kalabilir. tesettürlü gelinliğiniz hem mekana, hem vücudunuza hem de damat kıyafetine uygun seçilmelidir. gelin başı ve gelin makyajı da gelinliğinize yakışacak şekilde yapılmalıdır.

eminim internette gerek web sitesi olarak gerekse facebook sayfası olarak birçok 2013 güzel tesettür gelinlik modelleri var. gelinlik diken özel tasarım gelinlik tasarlayan tesettür butiklerini ya da gelinlikçileri yani tesettürlü gelinlik diken moda evlerini araştırsak bile zaten bir sürü birbirinden güzel ve şık tesettürlü gelinlik modeline ulaşırız. ancak kısıtlı vaktimde ancak bu kadarını bulabildim. en güzel tesettürlü gelinlik modelleri resimlerini fırsat buldukça gelin adayları için araştırıp en güzel tesettür blog’uma ekleyeceğim. yorumlarınızı formda yazabilirsiniz.

en güzel tesettürlü gelinlik

en güzel tesettürlü gelinlik” üzerine 2 düşünce

  1. Geri izleme: en güzel tesettürlü gelinlik modelleri | EN GÜZEL TESETTÜR | 2013-2014 YENİ SEZON SONBAHAR KIŞ TESETTÜR MODASI TRENDLERİ

  2. Geri izleme: en güzel gelinlik modelleri | 2013-2014 YILININ EN GÜZEL MODELLERİ

Bir Cevap Yazın