en güzel tesettürlü kıyafetler

en güzel tesettür elbiselerien güzel tesettürlü kıyafetler yıldan yıla değişse de, son 10 yıldır hafiften dejenere de olaraktan kendini gösteriyor. tesettürün ruhuna uygun olan bol, dökümlü, vücut hatlarını belli etmeyen ve karşı cinsin dikkatini çekmeyecek tesettürlü güzel kıyafetler ne yazık ki azalmakta ve tesettürün ruhuna ters olan göğüsleri ve kalçaları ortaya çıkaran, saçların topuzunu belli eden, hatta bazen iç de gösterebilen tesettürsüz tesettürlü kıyafetler çoğalmakta. bu da tesettürün farz olduğu dinin peygamberinin haber verdiği: “giyinmiş çıplaklar” ve “deve hörgücü gibi bağlanan örtüler” hadislerinin gerçekliğini bir kez daha bizlere gösteriyor. peygamberimizin haber verdiği bu tesettürsüz tesettürlü kadınlardan olmamak için giyimimize biz göz atmalıyız. diz altı etek ince çorap, dize kadar çekici çizmeler, deve hörgücü ve tüplü tv görüntüsünde başörtüler, boynu ve hatta dekolteyi gösterecek kadar önü açık bırakılan şallar, üstüne hiçbir örtü, pardesü, çarşaf vs. “cilbab” almadan sokağa çıkılan ve hatta iç gösteren daracık elbiseler, dar pantolon üstüne kısacık tunikleri, gömlekleri ya da bodyleri giyip sokağa çıkıyorsak ve gerçek tesettürlü olmak istiyorsak kendimize bir çeki düzen vermeliyiz diye düşünüyorum.

en güzel tesettürlü kıyafetler 2013 tesettür modasında pardesü, kap, tunik, gömlek, etek, bluz, ceket, şal, eşarp, elbise, ferace ve abiye modelleri içeriyor. renkler ise pudra, nar çiçeği, mercan, vizon, mint, cam göbeği, lacivert tonları ve beyaz olarak dikkat çekmekte. ve dediğim gibi en güzel tesettür kıyafetleri tesettürsüz tesettürlü ve gerçek tesettürlü olmak üzere iki gruba hitap etmekte..

en güzel tesettürlü kıyafetler” üzerine bir düşünce

  1. Geri izleme: Türkiye’deki en güzel tesettür blogları EN GÜZEL TESETTÜR | 2013 İLKBAHAR YAZ TESETTÜR MODASI TRENDLERİ | EN GÜZEL TESETTÜR | 2013 İLKBAHAR YAZ TESETTÜR MODASI TRENDLERİ

Bir Cevap Yazın