Etiket arşivi: 2013 feraceler

2013 muammer ketenci tasarımları

muammer ketenci tesettür kıyafet koleksiyonu

özel tasarım ferace modelleri 2013Türkiye’nin önde gelen moda tasarımcılarından Muammer Ketenci’den özel tasarım elbise, ferace, pardesü, tesettür elbise takımları, panço bluz, tunik pantolon takım modelleri, yelek pantolon takımları ve tunikler… muammer ketenci tesettür koleksiyonu özel tasarım kıyafetlerin içinde en çok muammer ketenci ferace modellerinin çeşitliliği göze çarpıyor. bu özel koleksiyonda kullanılan kumaşlar vanezya fuşya YARASA uzun PANÇO BLUZkumaş, krep kumaş, monika kumaş, çelik terletmeyen kumaş, harley kumaş. muammer ketenci feracelerinde açık renkli ferace modellerinin de olduğunu görüyoruz. feraceler genellikle siyah renkte oluyor ancak böyle özel tasarımlı en güzel tesettür ferace modellerinde açık renk feraceleri bulabiliyoruz. dore deri püsküllü ferace, pudra rengi dantelli ferace gibi kıyafetler özellikle kapalı genç kızlar için uygun feracelerden..

vanezya tesettür elbise modelleri özel tasarım feraceler dore deri püsküllü tasarım ferace krep kumaştan ferace modelleri monika elbise ceket takımlar muammer ketenci pardesü kap modelleri tesettür pudra tunik pantolon takımlar

muammer ketenci tesettür kıyafet koleksiyonu

2013 tesettürlü anneler için elbise modelleri

tesettürlü anneler için elbise modelleri

tesettürlü anneler için tekbir elbise modelleri 2013tesettürlü anneler için yeni sezon elbise modelleri2013’ün en güzel tesettür elbiselerini yayınlamaya devam ediyorum, ancak; bu sefer tesettürlü kapalı genç kızlar değil hedef kitlemdeki okuyucu :) bu yazımda tesettürlü kapalı mütedeyyin muhafazakar.. kısacası eli öpülesi güzel annelerimiz için, tesettürlü anneler için elbise modelleri yayınlıyorum. İkbal Gürpınar gibi genç-orta yaşlı büyük bedenler için de birkaç tesettürlü anne elbisesi seçtim. aralarında 2013 feraceler de, 2013 tesettürlü abiyeler de mevcut. işte tesettürlü anneler için seçtiğim elbise modelleri..

ikbal gürpınar elbiseleri

tesettürlü anneler için saten elbise modelleri

tesettürlü anneler için şifon turkuaz abiye elbise modelleri

tesettürlü anneler için takım elbise modelleri12 mayıs 2013 anneler günü de yaklaşmışken, annesine tesettürlü elbise almak isteyen kişilere de ufak bir hediye fikri vermek amacındayım. genelde şuan büyük beden tesettür giyim elbise modelleri yayınlıyorum, ancak; pek tabiki her anne büyük beden değil :) az da olsa küçük bedenli ancak orta yaş ve üstüne hitap eden anne elbiseleri de ekleyeceğim.

tesettürlü anneler için elbise modelleri

burda aradığınız günlük ya da abiye anne elbiselerini bulamadınız mı? o zaman buyrun buraya maksat işiniz görülsün :)

2013 ferace by arzu ergen ferace

özel tasarım feraceler 2013

2013 ferace by arzu ergen tasarımları

özel tasarım feraceler yazımda 2013 ferace modelleri yayınlayacağım yine. ferace by arzu ergen markasıyla sevgili arzu ergen’in ferace koleksiyonundan özel tasarımlı hepsi birbirinden şık feraceleri görebilirsiniz.

özel tasarım feraceler 2013

aynı zamanda yine arzu ergen tasarımı feracelerle uyumlu renk ve desenlerde takım oluşturucak şalları da burda bulabilirsiniz. şal modelleri de arzu ergen tasarımıdır ve arzu ergenin tasarımı olan ferace tasarımlarıyla takım yapılabilir.

açık renkli feraceler 2013

sitemde en güzel tesettür ferace modelleri yayınlamaya devam edeceğim. burdaki feraceleri tesettüre tam anlamıyla uymak isteyen tesettürlü hanımlar gönül rahatlığıyla giyebilir çünkü bu feraceler tesettüre uygun feracelerdir. genelde yarasa kol olarak geniş ve bol olarak tasarlanan bu feraceler kapalı giyimi seven tüm bayanların severek giyeceği türden feracelerdir. bu feracelerden satın almak isteyenler e-tesettur’e bakabilir.

özel tasarım feraceler 2013