Etiket arşivi: 2013 feraceler

2013 muammer ketenci tasarımları

muammer ketenci tesettür kıyafet koleksiyonu

özel tasarım ferace modelleri 2013Türkiye’nin önde gelen moda tasarımcılarından Muammer Ketenci’den özel tasarım elbise, ferace, pardesü, tesettür elbise takımları, panço bluz, tunik pantolon takım modelleri, yelek pantolon takımları ve tunikler… muammer ketenci tesettür koleksiyonu özel tasarım kıyafetlerin içinde en çok muammer ketenci ferace modellerinin çeşitliliği göze çarpıyor. bu özel koleksiyonda kullanılan kumaşlar vanezya fuşya YARASA uzun PANÇO BLUZkumaş, krep kumaş, monika kumaş, çelik terletmeyen kumaş, harley kumaş. muammer ketenci feracelerinde açık renkli ferace modellerinin de olduğunu görüyoruz. feraceler genellikle siyah renkte oluyor ancak böyle özel tasarımlı en güzel tesettür ferace modellerinde açık renk feraceleri bulabiliyoruz. dore deri püsküllü ferace, pudra rengi dantelli ferace gibi kıyafetler özellikle kapalı genç kızlar için uygun feracelerden..

vanezya tesettür elbise modelleri özel tasarım feraceler dore deri püsküllü tasarım ferace krep kumaştan ferace modelleri monika elbise ceket takımlar muammer ketenci pardesü kap modelleri tesettür pudra tunik pantolon takımlar

muammer ketenci tesettür kıyafet koleksiyonu2013 ferace by arzu ergen ferace

özel tasarım feraceler 2013

2013 ferace by arzu ergen tasarımları

özel tasarım feraceler yazımda 2013 ferace modelleri yayınlayacağım yine. ferace by arzu ergen markasıyla sevgili arzu ergen’in ferace koleksiyonundan özel tasarımlı hepsi birbirinden şık feraceleri görebilirsiniz.

özel tasarım feraceler 2013

aynı zamanda yine arzu ergen tasarımı feracelerle uyumlu renk ve desenlerde takım oluşturucak şalları da burda bulabilirsiniz. şal modelleri de arzu ergen tasarımıdır ve arzu ergenin tasarımı olan ferace tasarımlarıyla takım yapılabilir.

açık renkli feraceler 2013

sitemde en güzel tesettür ferace modelleri yayınlamaya devam edeceğim. burdaki feraceleri tesettüre tam anlamıyla uymak isteyen tesettürlü hanımlar gönül rahatlığıyla giyebilir çünkü bu feraceler tesettüre uygun feracelerdir. genelde yarasa kol olarak geniş ve bol olarak tasarlanan bu feraceler kapalı giyimi seven tüm bayanların severek giyeceği türden feracelerdir. bu feracelerden satın almak isteyenler e-tesettur’e bakabilir.

özel tasarım feraceler 2013bol dökümlü ferace

tesettür ruhuna en yakışan elbise: ferace!

tesettürü her yerde tam anlamıyla ruhuna yakışır biçimde yaşamak isteyen tesettürlü hanımların tercihi feraceler son yıllarda modelleri de çeşitlenerek ülkemizde beğeni topluyor. hemen hemen her tesettür markasında birkaç tane de olsa ferace modeli bulunmakla birlikte özellikle adını bilboardlarda gördüğümüz  ve TV reklamlarında sıkça duymaya alıştığımız tesettür giyim markalarının tümünde ferace modellerinin renk renk desen desen model model artmasını ve tesettürlü giyimi seven bayanların feracelere daha fazla ilgi duyarak, tesettürün hakkını vererek kapanmalarını temenni ediyorum. en güzel tesettür elbisesi şuan vücut hatlarını belli etmeyen, koyu renkli, iç göstermeyen, dikkat çekmeyecek kadar sade, bol ve uzun feraceler gibi gözüküyor! ya sizce?

tam tesettür elbisesi ferace

bol dökümlü ferace genç kızlara göre feraceler

kadınlar arasında özel günlerde giyilebilecek şık bir ferace

kadınlar arasında giymek için ferace nakışlı işlemeli ferace siyah ferace modeli şık feraceler genç sportif ferace