Etiket arşivi: arap modası

arabi gelin başı tesettür

düğün için gelinlik başörtüsü modelleri

tam tesettürlü gelin başı modellerien güzel tesettür gelinlik başörtüsü modellerinden kapalı gelin başı resimleri daha önce yayınlamıştım. şimdi yine dünyadan müslüman hanımlarının düğünlerinden ve düğün davetlilerinden beyaz, ekru-kırık beyaz ve renkli yapılmış düğün için süslenmiş eşarp modelleri yayınlıyorum. dikkat ederseniz bazıları pakistan, hindistan, arap ülkeleri, malezya gibi ülkelerin süslü ve gösterişli çizgisini taşıyor. (bana göre abartılı, kimine göreyse görkemli, ihtişamlı, şık gelin makyajlarından bile anlaşılabilir) bazı gelin başları da asyalı müslüman bayanlarının sadeliğinde yapılmış sade gelin başı modelleri. aslında buraya sadece gelin başları değil, düğüne, nişana ya da özel bir davete giderken davetlilerin, gelin damat yakınlarının yani düğün sahiplerinin de yaptırabileceği (nedime başları, düğün davetlileri için süslü eşarplar vs.) modeller de ekledim.

türban gelin başı sempatik pembe gelin başı tesettür kır düğünü için çiçekli gelin başı tesettür kapalı sade gelin başı islami gelin başı tesettür islami evlilik tesettürlü gelinlik trendleri gösterişli gelin türbanı modelleri gelin başları tesettür en şık gelin başı tesettür en şık tesettür gelin başı modelleri en güzel tesettür gelin başı modelleri en güzel gelin başı tesettür en güzel gelin başı tesettürlü en cici gelin başı modelleri tesettür en farklı gelin başı tesettür arap gelin başı tesettür

düğün için gelinlik başörtüsü modelleri

via

2013 tesettür kombin

müslüman ülkelerinden tesettürlü kombinler

tesettürlü pembe kombinleren güzel tesettür blog‘umda dünyadan islami giyim kombinleri yayınlamaya devam ediyorum. malezya tesettür giyim kombinleri, arap ülkelerinden tesettürlü giyim kombinleri, asya ülkelerinden ve diğer müslüman hanımlarının bulunduğu ülkelerden tesettürlü kombinler şimdiki yazımın konusu. pink hijab style combineaşağıdaki kombinlere baktığınızda bazılarını tesettürlü öğrenci kombinleriyadırgayabilirsiniz, çok da normal olur aslında. çünkü; biz ülkemizde bir ya da birkaç islami stil ile kapanıyoruz. ancak; siz de takdir edersiniz ki her müslüman ülkenin namaz kılışında bile farklılıklar olabiliyorken, giyim stillerinde farklılık olması çok da anormal bir durum olmuyor. önemli olan hakkın rızası için kapanmak ve hakkıyla kapanmak. bunun bilincinde olarak giyindikten sonra mesele de kalmaz, giyinen kombin yapan için de, bu tesettürlü kombinlere bakan kişi için de..

dünyadan tesettürlü kombinler

via