Tag Archives: en güzel tesettür abiyeler

özel tasarım tesettür abiyeler: Sheeva butik

prenses tesettür abiyeözel tasarım tesettür abiyeler tesettür butiklerde ve moda evlerinde hazırlanmakla birlikte artık online shopping’lerde de görülüp fiyatlarına bakılabilmekte ve satın alınabilmektedir. bu durumun yarattığı kolaylıklardan özellikle yeni evlenecek çiftler ve haute couture abiye bir davet, düğün, mezuniyet töreni ya da özel gün elbisesi arayanlar oldukça güzel faydalanabilmekte. görüldüğü gibi günümüzde şimdi paylaşacağım özel tasarım tesettür abiyeler ve fiyatlarına ulaşmak bir facebook, instagram ya da pinterest sayfasını takip etmek kadar kolay. bu arada konu sosyal hesaplardan açılmışken; en güzel tesettür blog’umun pinterest panolarını takip etmek için burayı, facebook sayfasını takip etmek için burayı tıklayabilirsiniz.

genç kızlara uygun abiye modelleri

özel tasarım tesettür abiyeler

en güzel 3 boyutlu tesettür gelinlik

resim galerimde paylaştığım bu birbirinden güzel ve özel tasarım abiyelere ve elbiselere sheeva butik’ten ulaşabilirsiniz. (sheeva butik sadece İstanbul Altunizade mağazasında hizmet vermektedir)

tesettür abiye elbiseler

setrms 2014 uzun abiyeler 028 abayas fashion style setrms giyimin geçtiğimiz sezon öyle güzel uzun abiye elbiseleri vardı ki, paylaşmaya doyamıyorum. bana göre modern muhafazakar kapalı giyimli kesime daha fazla hitap eden setrms 2014 saklı hikaye koleksiyonundaki uzun kollu ışıl ışıl abiye elbiseler, genellikle balık etekli ve dar modeller. bu nedenle bana göre tesettüre uygun değil. ancak kadınlar arasında ya da şık abiye pelerinler ile neden giyilemesin? erkeklerin giremeyeceği kadın toplantılarında ve davetlerde bu birbirinden güzel ve şık uzun abiye elbiseler bence rahatlıkla giyilebilir. setrms uzun abiye elbise modellerinin hepsi dar değil elbette. bazıları tesettüre daha uygun dar olanlara göre, daha kapalı ve vücut hatlarını belli etmiyor. bunlar tesettürüne dikkat etmeye çalışan kapalı bayanlar tarafından daha öncelikli olarak tercih edilebilir. süsü, püsü oldukça fazla olsa da, setrems tesettürlü uzun abiye elbiseler 2014 sezonuna kesinlikle damgasını vuran kapalı abiye elbiseler oldu.

setrms 2014 uzun abiyeler abayas fashion style

uzun kollu şık abiye elbiseler

setrms 2014 uzun abiyeler abayas fashion style

setrms uzun kollu şık abiye elbiseler

en güzel tesettür mezuniyet elbiseleri ve fiyatları

modanisa’da yeni sezon başlayalı çok oldu, sadece birkaç yılda yeni moda tesettür giyimin öncü ve güvenilir alışveriş sitelerinden biri olmayı başaran modanisa mezuniyet elbiseleri kategorisi oluşturmuş ve editörlerinin seçtiği tüm genç tesettürlülere uygun tesettür abiye davet, düğün, nişan elbiselerini bu kategori altında toplamış.

modanisa pınar şems kavak butik elbise

pınar şems dantelli fuşya tesettür mezuniyet elbisesi 215 lira

 

kapalılar için mezuniyet elbiseleri ve fiyatları

mezuniyet gecesi kıyafetleri ve fiyatları

mezuniyet balosu elbiseleri ve fiyatları

mezuniyet gecesinde ne giyilir tesettür

tesettür mezuniyet elbiseleri ve fiyatları

mezun olmaya hazırlanan kapalı genç kızlar için böyle güzel ve pratik bir hizmet sunan mosanisa.com’un abiye fiyatlarına ve mezuniyet elbisesi fiyatlarına biraz daha müdahale ederek indirime sokmasını temenni ediyorum, uygun ve ucuza mezuniyet elbisesi arayan genç tesettürlü mezun adayı kızlarımız için :)

sizler için seçtiğim modanisa tesettür giyim’den indirimli, yeni sezon ve seri sonu en güzel tesettür mezuniyet elbiseleri ve fiyatları..

en güzel tesettür mezuniyet elbiseleri ve fiyatları

 

en güzel tesettür abiye elbiseler

abiye modellerinde bu yıl yine bir özel tasarım furyası sürmekte. özel tasarım abiyelerdeki artış nedeniyle önceki yıllarda evlenen kapalı bayanların birçoğu başlarını duvarlara vurmakta :/ çünkü; o kadar güzel tesettür abiyelernişanlıklar ve kına günü/kına gecesi elbiseleri çıktı ki, önceden

kayra 2014 elbise modelleri

en güzel tesettür abiye elbiseler

internette ve dışarıda mağaza mağaza gezip bir tane bile istediğimiz gibi uzun kollu ve dekoltesi kapalı abiye elbise bulamazken, şimdi beğenmeyenin dövüleceği kadar güzel ve şık tesettür abiyeler var artık piyasada… özellikle tesettür butiklerde bu işin hakkı çok iyi veriliyor…

en güzel tesettür abiye elbiseler

zümrüt yeşili altın dore rengi tesettür kombinler

geçen yıl olduğu gibi bu yılda da tesettür abiyetesettürlü nişanlık ve tesettür kınalıklarda (kına günü kına gecesi elbiselerinde) mint yeşili modası sürüyor. ayrıca; mercan rengifuşya eflatun rengi ve pudra rengi tonları da özel tasarım abiye diktiren kişilerce en çok tercih edilen tesettür abiye renkleri…

en güzel tesettür abiyeler

en güzel tesettür abiye elbiseler 

genç büyük beden tesettür abiye elbise modelleri

büyük bedenliler için güzel tesettürlü abiyelergünümüzde genç kızlara uygun tesettür giyim çeşitleniyor deyip duruyorum ancak konu genç kızlara göre büyük beden tesettür giyime geldiğinde nedense tesettür giyim modellerinin artışındaki abartıya rağmen, kapalı büyük bedenlilere göre dikilen tesettürlü kıyafetlerde ne yazık ki bu çeşitliliği görmek pek de mümkün olamıyor bazı tesettür markalarında.. genç büyük beden abiye elbise diye gidiyorsunuz anne elbisesi çıkıyor :) (yanlış anlaşılmasın sakın, anne elbiseleri de çok güzel ve şık oluyor artık. ama gençlerin ruhuna ağır gelebiliyor o modeller demek istedim.) aslında elbetteki 2000’li yıllar öncesine göre gençlere göre büyük beden tesettür abiye elbise modellerindeki çeşitlilik takdire şayan bir artış grafiği kaydediyor, ama “bence” yeterli değil. bu konuda hala büyük bir eksiklik olduğunu düşünüyorum. mesela ben büyük gül kurusu renginde tesettürlü abiyelerbeden tesettürlü abiye alacak olsam şuan (internette gördüğüm kadarıyla) hazır giyim firmalarından değil de, tesettür butiklerinde diktirerek satın alırım. çünkü; zevkimi yansıtacak ve tesettürü de yaşayabileceğim çok güzel bir model göremedim. ama belki büyük bedenli bir genç kız olsaydım ve bütçem de kısıtlı olsaydı, alternatifin az olması sebebiyle, adeta “kapana sıkışmış gibi” hissedip büyük beden elbiselerden bir tanesini almak durumunda kalabilirdim.

yine de bence durum çok da vahim değil, çok güzel abiye takım elbiseler var kapalı hanımlarımız için. yine muhafazakar kesime hitap eden büyük beden tesettür abiye elbise modelleri de var. sayıları iki elin parmaklarını geçemese de varlar yani..

büyük beden tesettür abiye elbise modelleri