Tag Archives: en güzel tesettür abiyeler

en güzel tesettür mezuniyet elbiseleri ve fiyatları

modanisa’da yeni sezon başlayalı çok oldu, sadece birkaç yılda yeni moda tesettür giyimin öncü ve güvenilir alışveriş sitelerinden biri olmayı başaran modanisa mezuniyet elbiseleri kategorisi oluşturmuş ve editörlerinin seçtiği tüm genç tesettürlülere uygun tesettür abiye davet, düğün, nişan elbiselerini bu kategori altında toplamış.

modanisa pınar şems kavak butik elbise

pınar şems dantelli fuşya tesettür mezuniyet elbisesi 215 lira

 

kapalılar için mezuniyet elbiseleri ve fiyatları

mezuniyet gecesi kıyafetleri ve fiyatları

mezuniyet balosu elbiseleri ve fiyatları

mezuniyet gecesinde ne giyilir tesettür

tesettür mezuniyet elbiseleri ve fiyatları

mezun olmaya hazırlanan kapalı genç kızlar için böyle güzel ve pratik bir hizmet sunan mosanisa.com’un abiye fiyatlarına ve mezuniyet elbisesi fiyatlarına biraz daha müdahale ederek indirime sokmasını temenni ediyorum, uygun ve ucuza mezuniyet elbisesi arayan genç tesettürlü mezun adayı kızlarımız için :)

sizler için seçtiğim modanisa tesettür giyim’den indirimli, yeni sezon ve seri sonu en güzel tesettür mezuniyet elbiseleri ve fiyatları..

en güzel tesettür mezuniyet elbiseleri ve fiyatları

 

en güzel tesettür abiye elbiseler

abiye modellerinde bu yıl yine bir özel tasarım furyası sürmekte. özel tasarım abiyelerdeki artış nedeniyle önceki yıllarda evlenen kapalı bayanların birçoğu başlarını duvarlara vurmakta :/ çünkü; o kadar güzel tesettür abiyelernişanlıklar ve kına günü/kına gecesi elbiseleri çıktı ki, önceden

kayra 2014 elbise modelleri

en güzel tesettür abiye elbiseler

internette ve dışarıda mağaza mağaza gezip bir tane bile istediğimiz gibi uzun kollu ve dekoltesi kapalı abiye elbise bulamazken, şimdi beğenmeyenin dövüleceği kadar güzel ve şık tesettür abiyeler var artık piyasada… özellikle tesettür butiklerde bu işin hakkı çok iyi veriliyor…

en güzel tesettür abiye elbiseler

zümrüt yeşili altın dore rengi tesettür kombinler

geçen yıl olduğu gibi bu yılda da tesettür abiyetesettürlü nişanlık ve tesettür kınalıklarda (kına günü kına gecesi elbiselerinde) mint yeşili modası sürüyor. ayrıca; mercan rengifuşya eflatun rengi ve pudra rengi tonları da özel tasarım abiye diktiren kişilerce en çok tercih edilen tesettür abiye renkleri…

en güzel tesettür abiyeler

en güzel tesettür abiye elbiseler 

genç büyük beden tesettür abiye elbise modelleri

büyük bedenliler için güzel tesettürlü abiyelergünümüzde genç kızlara uygun tesettür giyim çeşitleniyor deyip duruyorum ancak konu genç kızlara göre büyük beden tesettür giyime geldiğinde nedense tesettür giyim modellerinin artışındaki abartıya rağmen, kapalı büyük bedenlilere göre dikilen tesettürlü kıyafetlerde ne yazık ki bu çeşitliliği görmek pek de mümkün olamıyor bazı tesettür markalarında.. genç büyük beden abiye elbise diye gidiyorsunuz anne elbisesi çıkıyor :) (yanlış anlaşılmasın sakın, anne elbiseleri de çok güzel ve şık oluyor artık. ama gençlerin ruhuna ağır gelebiliyor o modeller demek istedim.) aslında elbetteki 2000′li yıllar öncesine göre gençlere göre büyük beden tesettür abiye elbise modellerindeki çeşitlilik takdire şayan bir artış grafiği kaydediyor, ama “bence” yeterli değil. bu konuda hala büyük bir eksiklik olduğunu düşünüyorum. mesela ben büyük gül kurusu renginde tesettürlü abiyelerbeden tesettürlü abiye alacak olsam şuan (internette gördüğüm kadarıyla) hazır giyim firmalarından değil de, tesettür butiklerinde diktirerek satın alırım. çünkü; zevkimi yansıtacak ve tesettürü de yaşayabileceğim çok güzel bir model göremedim. ama belki büyük bedenli bir genç kız olsaydım ve bütçem de kısıtlı olsaydı, alternatifin az olması sebebiyle, adeta “kapana sıkışmış gibi” hissedip büyük beden elbiselerden bir tanesini almak durumunda kalabilirdim.

yine de bence durum çok da vahim değil, çok güzel abiye takım elbiseler var kapalı hanımlarımız için. yine muhafazakar kesime hitap eden büyük beden tesettür abiye elbise modelleri de var. sayıları iki elin parmaklarını geçemese de varlar yani..

büyük beden tesettür abiye elbise modelleri

en güzel tesettür abiyeler ve fiyatları

abiye fiyatlarında dikkatimi çeken son yıllarda markaların ve dolayısıyla rekabetin artmasıyla abiye fiyatlarının oldukça düşmüş olması oldu. tesettür butikleri ve modaevlerinde bir adet abiye fiyatı için 250 liradan bir gelinlik tutarı olan 5000 liraya kadar ödenerek tesettürlü abiye elbise diktirilebiliyor. bu 5000 lira gibi fiyatı yüksek meblağlı abiyeler genellikle çok özel günlerde (nişan, kına, özel bir davet vs.) giyiliyorken, 250 liradan başlayan tasarım abiyeler yeri gelince bir düğünde, yeri gelince şık mekanda bir akşam yemeğinde, yeri gelince de bir mezuniyet töreninde giyiliyor.

en güzel tesettür abiyeler ve fiyatları

saab tesettür abiye sheeva butik

elie saab’ın bir abiye elbisesi geldi aklıma bu güzel tesettür abiyeyi görünce :) harika bir tesettürlü abiye, sheeva butik tarafından tasarlanmış. pudra pembesi ve kesinlikle şahane bir model. bu güzel tesettür abiyenin fiyatı 1300 lira.

aşağıdaki en güzel tesettür abiyelerin fiyatlarına burda yazdığım alışveriş sitelerinden ve facebooktaki tesettür butiklerinde elbise tasarlayan tesettür modacılarından öğrenebilirsiniz.

pınar şems tesettür butik abiyeleri 2013

sheeva mint yeşil abiye 2013

en şık pudra rengi tesettür abiyeler

en şık tesettür abiyeler

güzel abiyeler tesettür

en güzel tesettür abiyeler

modacı pınar şems kavak tasarımları olan bu tesettür abiyeler benim favorilerim olmayı başardı

en güzel dantelli abiye tesettür elbiseler

çok özel tesettür butik abiye elbise tasarımları

sheeva butikte tesettür abiyelerin fiyatı 750 liradan başlıyor

 

armine mercan abiye

osmanlı desen tafta abiye

beyazsel çizgisel derya sel abiye elbise fiyatı belli değil

derya sel’in markası çizgisel moda tasarımı “beyazsel” yorumlu bu güzel açık mercan rengi tesettür abiyelerin fiyatı sır gibi saklanmakta :) kendisine sormalısınız.

iz otantik tesettür abiye 299 lira

iz otantik markalı bu şık tesettürlü abiyelerin fiyatları 299 lira

kırık beyaz tesettürlü abiye elbise 149,9 lira

muslima wear e-tesettür’de karşılaştığım ve çok beğendiğim bir tesettür giyim markası. muslima wear kırık beyaz ecru rengi abiyenin fiyatı 149,9 lira

pınar şems butik tesettür abiye balık etekli peplum üstlü elbise 395 lira

pınar şems butik tasarımı tesettür abiye balık etekli peplum üstlü elbiselerin ücreti 395 lira

pınar şems tesettür abiye elbise 395 lira

pınar şems tasarımı kahverengi mi desem vizon rengi mi desem bilemediğim şık özel tasarım tesettür abiyelerin fiyatı 395 lira

tesettür abiyeler 299 lira

yine sefamerve’den saks mavisi mi desem gece mavisi mi bilemediğim mavi deyip geçeceğim şık bir tesettürlü abiye. aslında u abiye pek tesettürlü değil bence çünkü üst vücut ortada gibi. fiyatı 299 lira.

tesettürlü abiye elbise modelleri ve fiyatları

siyah ipekli, tüllü Mustafa dikmen tasarımı harika bir tesettürlü abiyenin fiyatıysa 500 lira

tesettürlü hürrem sultan kıyafetleri 299 lira

sefamerve’nin güzel abiye elbiselerinden biri, hürrem sultan kıyafetlerinden ilham alındığı aşikar :) zaten adı da hürrem sultan abiyesi..kırık beyaz tesettür abiye fiyatı 299 lira

üstü pul payetli tesettürlü abiye elbise 510 lira

modanisa’dan bulduğum bu güzel pudra pembe üstü pul payetli elbisenin fiyatı 510 lira

zümrüt yeşili tesettürlü hamile abiyesi 199 lira

muslimah wear zümrüt yeşili mi nefti yeşili mi anlayamadığım bu güzel hamile abiyesi 199 lira

işlemeli tesettür kına gecesi abiyeleri

işlemeli şifon abiye takımlarkına gecesinde genellikle altın-gümüş işlemeli kırmızı abiyeler, kırmızı kına gecesi kıyafetleri ve aksesuarlar kullanılır gelin adayları tarafından, ancak; ben mürdüm moruna kaçan tonda pudra rengi, taşlı tekbir marka saten şifon karışımı şık bir abiyeyi kaftan tarzı zümrüt yeşili abiyelertercih etmiştim kına günümde. kına ayakkabılarım da; kına kıyafetime uygun renkte vakko marka az topuklu fiyonklu bir ayakkabıydı. ancak; kına aksesuarlarım (mesela kına eldivenlerim, el çiçeğim, kına yakılırken başıma örtülen şık oyalı şifon yazma ve misafirlerimize ikram ettiğimiz çerezlerin şık tülleri hep kırmızı renkte idi.) anlaşılacağı gibi ben de kınamda kırmızı detaylardan vazgeçemedim birçok gelin adayı gibi :)

işlemeli bindallıları hepimiz biliriz, kınalarda gelin adayları giyer. kimi özel diktirir, tesettür butiklerinde en şık bindallıları tasarlattırır giyer, kimi de eminönü-mahmutpaşadan alır giyer. hiç fark etmez, kınanın ruhunu yaşamak isteyen her geline çok yakışır el işçiliğiyle bezenmiş işlemeli bindallı modelleri..

muhteşem yüzyıl turkuaz abiye elbise

kına gecelerinde ve kına günlerinde giyilebilecek kıyafetlere son yıllarda çok güzel alternatifler ekleniyor. işlemeli tesettürlü kına gecesi abiyelerini internette modanisa.com ve fulyan.com.tr‘den buldum. ve sizler için birkaç kına gecesi kıyafeti seçtim. bahsi geçen web sitelerinden kına abiyelerini temin edebilirsiniz.

işlemeli tesettür kına gecesi abiyeleri

Page 1 of 212