Etiket arşivi: en güzel tesettür abiyeler

armine payetli abiye elbise 230 lira

en güzel tesettür abiyeler ve fiyatları 2015

en güzel tesettür abiyeler ve fiyatları 2015 www.enguzeltesettur.com ‘da..

öncelikle söylemeliyim ki; günler geçtikçe tesettürlü elbiselerin vücut hatlarını daha da ortaya çıkardığına şahit oluyoruz. kadife elbiselerin ve kadife abiye modellerinin yeni sezonda moda olmasıyla birlikte, bu dediğim sorun daha da kendini belli etmeye başladı.

Gamze Polat’ın sahra isimli bu güzel kadife üstlü abiye elbisesi, ne yazık ki tesettüre uygun bir elbise değil, çünkü; göğüsleri apaçık belli ediyor. Tesettür; vücut hatlarını örtmek demektir, ortaya çıkartmak değil. En azından şal önden göğüsleri örtecek şekilde örtülürse, bir derece elbise tesettüre uyarlanabilir. Ama sadece uzun kollu, uzun etekli olunca elbise tesettürlü olmuyor!

en guzel tesettur abiyeler ve fiyatlari 2015

kapalı giyim sektörü modaya ayak uyduran bir sektör olduğundan kadife modası gibi vücut hatlarını belli eden kumaşları gönül rahatlığıyla elbiselerinde hiçbir sansür olmadan kullanabiliyor. bazı tesettür markaları bu sorunun farkında olmalı ki, kadife kumaş kullandığı elbiselerinde etek kısmını balık etek yerine, Mevlana model, kloş etekli, A tipi ya da çan etek kullanıyor. Elbisenin üstünü ise, daha bol bırakıyor ya da ceketli gibi duran elbiseler tasarlıyor.

Şimdi mosanisadan seçtiğim en yeni ve en güzel tesettür abiyeler ve fiyatları 2015..

en güzel tesettür abiyeler ve fiyatları 2015

görsellerdeki abiye elbise modelleri Gamze Polat, Armine Giyim, Dilek Etiz, Minel Aşk, Modaysa, Nurla abiye gibi tesettür abiye elbise markalarına aittir.. Fiyatlarını, modellerin üzerini tıkladığınızda görebilirsiniz..

46-48-50-52 beden abiyeler 001 buyuk bedenli abiye modelleri

46-48-50-52 beden kapalı abiyeler

uzun kollu büyük beden abiye modelleri 46-48-50-52 beden kapalı abiyeler www.enguzeltesetur.com ‘da..

46-48-50-52 beden abiyeler

büyük beden giyim takdir edersiniz ki her modeli dikilmeyen, her rengi bulunamayan bedenlerdir. 42-44 beden gibi benim “balık etli kadın bedeni” dediğim bedenler bana göre çok da büyük beden sayılmaz, zaten birçok tesettür giyim markası 44 bedene kadar üretim yapabilmekte. Ancak 46 beden ve üstü bedenlere ne yazık ki çok kısıtlı sayıda seçenek kalmakta.

büyük bedenli abiye modelleri

büyük beden 46-48-50-52 beden abiyeler ne yazık ki 36-40 beden aralığında olan abiyeler gibi model alternatifi bol olan abiye bedenlerinden değil.

mürdüm rengi 46-48-50-52 beden abiye

sizler için 46 bedenden 52 bedene kadar olan büyük bedene özellikle 30 yaş ve üstü büyük bedenlilere uygun abiye modellerini resim galerime ekliyorum. (genç tesettürlü kızlarımıza çokta uygun olmadığını düşünüyorum bu abiye modellerinin) anneye uygun abiye ya da büyük bedenli eşime nasıl bir abiye alsam diyen beylere güzel bir çözüm olur dilerim.

büyük beden 46-48-50-52 beden abiyeler

cok guzel kapali abiye elbise

tesettür abiye modelleri

Geneli zümrüt yeşili, gold detaylı, siyah, bordo ve saks mavisi renginde olsa da rengarenk ve desen desen biribirinden güzel tesettür abiye modelleri eklemeye devam ediyorum. Bana sık sorulan sorulardan biri acaba tesettür abiyemin altına hangi renk ayakkabı giysem, kapalı uzun abiye elbiseme nasıl bir şal bağlasam ya da tesettürlü abiyeler ile kullanılabilecek eşarp modelleri nelerdir, bunlara da yanıt vermeye çalışayım kısa da olsa.

Ornamental Lace Abiye Dress - Yellow - Dilek Etiz

tasarımcısının Dilek Ekiz olduğu brillant markalı yatak odası perdemle “gerçekten” %90 aynı desendeki bakır renkli bu abiye elbise, her ne kadar kumaşı perdeye benzese de çok şık, şu sıra adeta perde kumaşı gibi brodeli desenlerde ve dantelli elbiseler moda olduğundan üstüne laf etmeye gerek duymuyorum. bu resimdeki kombinde abiyeyi kombinlemek için gold çanta ve gold saten kuşak kullanılmış, Çok da isabetli durmuş. Ancak tarçın rengi şal elbiseyle uyumlu gibi dursa da bence kesinlikle bir facia. Yine yumuşak altın rengi tonları veya bej-camel renginde bir şal kullanılmalıydı bence. Eğer zümrüt yeşili bir portföy kullanılırsa şal da yeşil olabilir bu elbisede.

Satin Dress Peplum Jacket Team - Black - Aysen Ozen

Ayşen özen tasarımı peplum ceket balık etek ikilisinden oluşan bu abiye saten takım elbise siyah şal ve siyah ayakkabı ile doğru şekilde kombinlenmiş. Biran macera arayanlar kırmızı tonlarını kullanabilir.

Pulpayet Abiye Dress - Zehrace

Hazır eşarp ve türban markası Zehrace abiyelerinden biri. Bence model olarak çok romantik. Şifon şalın aynı renkte olması ve uçlarında dantel bulunması daha da naifleştirmiş elbiseyi. Hanım hanımcık bir kombin. Bu kombine ayakkabı ve çanta olarak lame, kemik rengi ya da mint yeşili çok yakışacaktır.

Stamp sequined long abiye

kabul etmek gerekirse çok şık ve caf caflı bir kapalı uzun kollu abiye elbise ile karşı karşıyayız. Bu oldukça gösterişli ve şık abiye elbise, portföy, ayakkabı ve şal kullanıldığında gold, lame, inci beyazı ve parlak kırmızı renkleriyle muhteşem bir şekilde kombinlenebilir.

tesettür abiye modelleri