Tag Archives: en güzel tesettür kıyafetler

tesettür giyim kombinleri ve fiyatları

modanisa kombinleri; modanisa stilistlerinin sizler için seçmiş olduğu 2014 ilkbahar yaz tesettür modasının trendlerini taşıyan tesettür giyim kıyafetlerinden oluşturulan tesettürlüler için hazırlanmış kombin önerileridir.. tesettürlüler için kombinler yayınlamaya devam edeceğim..

şimdi modanisa.com’dan 2014 ilkbahar yaz sezonu tesettür giyim kombinleri ve fiyatları..

tesettür giyim kombinleri ve fiyatları

tesettür giyim kombinleri ve fiyatları  2014 modanisa yeni sezon tesettürlü kıyafetler

modanisa’daki bahar çiçekleri temalı tesettür giyim kombinleri

modanisa’nın bahar çiçekleri temalı tesettür kombininde kullandığı bu çiçek desenli piliseli elbise kesinlikle 2014 yaz modası trendlerine uygun, çok güzel bir elbise. çift düğmeli keten ferace de yazın kavurucu sıcaklarında tesettürünü korumak isteyen bayanlar için kurtarıcı, serin tutan bir dış tesettür giyim olur.

tesettür giyim kombinleri ve fiyatları  2014 modanisa yeni sezon tesettürlü kıyafetler

modanisa’daki güneş etkisi temalı tesettür giyim kombinleri

bu sene ipek şallarda dore ve gold gibi altın sarısı renkleri çok moda. modanisa stilistleri de bunu biliyor olmalı ki omzu pelerinli ve yakası pul payetli sarı elbiseleri için gold sarısı tonunda bir ipek şal kullanmışlar güneş etkisi kombininde..

tesettür giyim kombinleri ve fiyatları  2014 modanisa yeni sezon tesettürlü kıyafetler

modanisa’daki pembe düşler temalı tesettür giyim kombinleri

tesettür giyim kombinleri ve fiyatları 2014 modanisa yeni sezon tesettürlü kıyafetler

modanisa’daki asil çizgiler temalı tesettür giyim kombinleri

bu tuniğe benzer siyah beyaz çizgili tunik almıştım ben de geçen sene pınar şems butik‘ten. birebir aynı stil ve model değil elbette ama çok benziyor adeta kopyası gibi :) yakut kırmızısı ipek şal sizce de harika görünmüyor mu?

tesettür giyim kombinleri ve fiyatları 2014 modanisa yeni sezon tesettürlü kıyafetler

modanisa’daki mint ferahlığı temalı tesettür giyim kombinleri

mint yeşili modası tartışmasız bu yaza damgasını vurdu. özellikle mint yeşili tesettür elbiseler kesinlikle renginden dolayı bile alınacak cinsten :) mint ferahlığındaki omuzları pileli mint elbise ve orta koyu bej rengi bahar pardesü ile bence çok güzel bir tesettür kombin oluşturmuş modanisa stilistleri..

tesettür giyim kombinleri ve fiyatları 2014 modanisa yeni sezon tesettürlü kıyafetler

modanisa’daki zümrüt şıklığı temalı tesettür giyim kombinleri

yarasa kollu tesettür kıyafetlerine bayılıyorum, bu kombindeki yara kollu siyah pelerin de onlardan biri oldu. grek tülle güpür işlemeli zümrüt yeşili & siyah uzun kollu elbise de kombinin en şık detayı.. böyle sade çizgilere sahip ipek eşarplar tam benim tarzım, armine ipek eşarp da çok güzel olmuş bu kombinde..

tesettür giyim kombinleri ve fiyatları 2014 modanisa yeni sezon tesettürlü kıyafetler

Modanisa’daki pul ışıltısı temalı abiye elbiseli tesettür kombin ve fiyatı

pul ışıltısı temalı şık tesettür kombine gelince.. pul ışıltısı adı üzerinde parlak ve ışıltılı :) ışıltının cılkı çıkarılmadan ve abartılmadan hazırlanmış üzeri pul payetli fiyonklu abiye elbise gerçekten çok hoş bir parça.. bence bu abiye elbiseli tesettür kombin bir harika olmuş.. ama BENCE ipek eşarp yerine bronz rengi, siyah ya da pastel tonlu abiye bir şal daha şık dururdu bu kombinde sayın modanisa stilistleri :)

blog’umda paylaştığım diğer tesettür kombinleri için tıklayınız

SETRMS 2014 Saklı Hikaye koleksiyonu

SETRMS 2014 ilkbahar yaz Saklı Hikaye koleksiyonuSETRMS yeni sezon tesettür giyim modelleri; ilkbaharla, çiçeklerle, tomurcuklarla birlikte geldi gözümüze, yüzümüze. Tutkuyla, aşk ve coşkuyla düştü cemrelerce ruhumuza. “SAKLI HİKAYE”mizle.. SETRMS 2014 Saklı Hikaye koleksiyonu çıktı.. SETRMS Mağazalarında son moda yeni elbiseler ile keyifli bir İlkbahar sizi bekliyor. İlkbaharın en güzel renkleri, eşsiz modellerle buluştu…

SETRMS 2014 yaz Saklı Hikaye kreasyonu

SETRMS 2014 yaz Saklı Hikaye kreasyonu

SETRMS tesettür abiye modelleri 2014

SETRMS tesettür abiye modelleri 2014

SETRMS SAKLI HİKAYE koleksiyonundan hatıra bırakacak modeller sizlerle buluşmaya devam ediyor…İlkbaharla gelen canlılık, eskinin modernle uyumu SETRMS “SAKLI HİKAYE” yaz koleksiyonunda birleşiyor. Saklı Hikaye, sizde de unutulmaz hatıralar bırakacak…14Y 200 SETRMS Pardesü SETRMS Mağazaları ve SETRMS Satış Noktalarında sizin için hazır.

SETRMS pardesü 14Y 200 pardösü

SETRMS pardesü 2014 Saklı Hikaye koleksiyonu 14Y 200 pardösü

SETRMS 2014 İlkbahar & Yaz SAKLI HİKAYE Koleksiyonu tarihin derinliklerinde hatıralar bırakmış, hatırlandıkça tebessüm ettiren anılarınızın en güzel tesettür kıyafetleriyle sizi buluşturmaya devam ediyor. Çok özel tasarımı ve işlemeleriyle bu yaz favoriniz olacak 14Y 301 SETRMS yazlık tunik modeli. En güzel tesettür kıyafetler setrms mağazalarında..

SETRMS 2014 ilkbahar yaz koleksiyonu 14Y 301 SETRMS yazlık açık mavi ince kot tunik

SETRMS 2014 ilkbahar yaz koleksiyonu 14Y 301 SETRMS yazlık açık mavi ince kot tunik

En özel gününde, mükemmeli ve en güzelini arayanlar için tasarlandı… 2014 yazının en güzel haberi SETRMS tesettür abiye modelleri SETRMS mağazalarında yerini aldı. SETRMS 2014 ilkbahar-Yaz kreasyon modelleri sade ve şık modelleri tercih eden hanımlar için tasarlandı.

SETRMS 2014 Saklı Hikaye koleksiyonu

SETRMS 2014 Saklı Hikaye koleksiyonu

İlkbahar ve Yaz mevsimlerinde özel gün, toplantı, davetler hayli fazla. Bu yoğunluk içinde SETRMS gardroplarınızın vazgeçilmez modellerini sizin için hazırladı. 14Y 500 SETRMS Ceket ve 14Y 808 SETRMS Etek kombinimiz, muhteşem SETRMS Şal uyumuyla şimdi tüm SETRMS Mağazaları ve SETRMS Satış Noktalarında.

tesettürlü iş kadını kombinleri

14Y 500 SETRMS Ceket ve 14Y 808 SETRMS Etek kombini

SETRMS’in “SAKLI HİKAYE” Koleksiyonunda, İlkbahar&Yaz’ın en seçkin modelleri sizin için… 14Y 670 SETRMS Kap şimdi SETRMS Mağazaları ve SETRMS Satış Noktalarında..

setrms 2014 ilkbahar yaz koleksiyonu setrems kap 14Y 670

setrms 2014 ilkbahar yaz koleksiyonu setrems kap 14Y 670

kapşonlu spor tesettür kıyafetleri

kapşonlu spor tesettür pançolar

kapşonlu panço

kapşonlu spor tesettür mürdüm rengi kap

kapşonlu spor kap

kapşonlu spor feraceler

kapşonlu spor ferace

kapşonlu spor tesettür kıyafetleri özellikle genç tesettürlü kızlarımızın tercihi olmakla birlikte, orta yaşlı kapalı hanımlarda ve annelerimizde bile kombinlendiğini görmek mümkün oluyor. kapşonlu spor tesettür kıyafetleri daha çok; günlük tesettür giyiminde spor kıyafetleri tercih eden, rahatlığına ve hareket özgürlüğüne düşkün bayanların tercihi. bir kıyafetin cinsi her ne olursa olsun kapşon detayı eklenirse o kıyafet daha asi ve daha sportif bir görünüme kavuşuyor bu da bir gerçek.

kapşonlu spor tesettür kıyafetleri 2014′te çok moda. 2014 tesettür modasında elbise, kaban, mont, pelerin, panço, kap, tunik, ferace, pardesü, gömlek ve hatta bluzlerde bile kapşon detayını görebiliriz.

kapşonlu spor tesettür kıyafetleri

Medine tesettür giyim tasarımları modanisa’da

medine tesettür giyim düğmeli ferace medine tesettür giyim siyah ferace medine tesettür giyim açık mercan rengi verev etek medine tesettür giyim bordo kadife elbise

Medine tesettür giyim tasarımları modanisa‘da. Verev etek, çan etek, A kesim etek, yüksek bel etek, uzun kollu tesettür elbise, osmanlı sultanlarının kıyafetlerini ve kaftanlarını andıran kadife nakışlı elbiseler, düğmeli ferace modelleri, yakası fırfırlı feraceler, 2013-2014 sonbahar kış tesettür modası kıyafetleri, lazer kesim kap modelleriyle göz dolduran medine tesettür giyim ürünlerini modanisa.com’dan online satın alabilirsiniz.

Medine tesettür giyim tasarımları modanisa’da

pelerinli tesettür kıyafetleri

daha önce en güzel tesettür blog‘umda pelerinli tesettür kıyafetleri paylaştım, ancak; pelerinler ve pelerinli kıyafetler 2013-2014 sonbahar kış sezonunda en yeni trendlerden olunca bu trendi biraz daha vurgulamak istedim.

zühre pardesü 2014 kış yeni sezon modelleri

biliyorsunuz daha önce de belirttim pelerin modası bu yılın modasına damgasını vuracak (aslında vurdu bile, çünkü; hemen hemen tüm 2013-2014 sonbaahr kış tesettür giyim koleksiyonlarında pelerinli en az birkaç kıyafet görmek mümkün!)

2013 armine sonbahar kış koleksiyonu pelerin pardesü

SETRMS 2013-2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

 

tekbir tesettür pelerin 2014 67e2-huri-harmane

tahminimce 2014 ilkbahar yaz yeni sezonunda da pelerinli kıyafetler çok moda olacak. bu senenin trendlerinden olması bakımından pelerinli birkaç tesettür kıyafeti resimleri paylaşmak istiyorum. sizlere tesettürlü kombin fikirleri olur umarım bu paylaşımlarım.

pelerinli tesettür abiye elbise omuzu pelerinli pudra pembe pardesü 2014 tesettür modası

2013 2014 kış pelerin modelleri kışlık kalın pelerinler 2013 2014

pelerinli tesettür kıyafetleri