Etiket arşivi: hazır türban

özel günler için eşarp modelleri

vizon pudra pembe türbanPratiklik ve hız çağındayız malum, artık bir kişi birden fazla işte çalışmak durumunda ya da bir ev hanımı dahi olsa evde yapacağı işler ile bakacağı çocuklarını düşünürsek pratik ve hızlı olmanın gerekliliğini daha iyi anlarız. Özel günlerde kimimiz kuaförlere gidecek vakit bile bulamayabiliyor, kimimiz de elinde parası olsun ya da olmasın kuaförlerin o basit eşarp modellerine tonlarca para vermek istemeyebiliyor. Türban kuaförü; özel günler için eşarp yapımında çalışan abiye eşarp tasarımları yapan arkadaşlardır ve bazıları işini gerçekten iyi yapmaktadır. Ancak; az önce de dediğim gibi her “abiye eşarp yaptırmak istiyorum” diyen, vakit ya da nakit sıkıntısı nedeniyle her özel günde türban tasarımcısı arkadaşlara eşarp yapımına gidemeyebiliyor.

hazır gümüş lame türban çeşitleriAçıkçası ben de hayatımda bir kere olsun süslenmiş türban yaptırmadım :) Türban zaten kullanmam, ne özel günde ne de günlük olarak.. Boynu ve kulakları gösterdiği için türban modellerinin gerçek tesettüre aykırı olduğunu biliyorsunuz. Abiye eşarp yaptırdım bir kez, o da gelin başı olarak :) Onun dışında ne özel günlerde, ne de gündelik tercihlerimde tesettürde sadelikten hoşlandığım için süslü eşarp yaptırmadım. özel günler için eşarp modelleri yaptıracak olsaydım da, hazır abiye eşarpları tercih ederdim sanırım. Çünkü; hazır abiye eşarpları defalarca kullanabilirsiniz ve bu eşarpların modelleri hiç fena değil doğrusu, iş görür yani :) hazır yapılmış abiye eşarp modellerinin fiyatları da daha uygun.

şimdi sizlere fikir olması babında, özel günler için abiye eşarp modelleri sunuyorum.

bu hazır eşarpları internette arama motorlarına hazır türban modelleri, yapılmış eşarp modelleri, özel gün eşarp modelleri , abiye türban modelleri 2013 veya abiye eşarp modelleri 2013 vs. gibi anahtar kelimeleri yazarak satışını yapan alışveriş sitelerinden satın alabilirsiniz.

abiye eşarplar çok ucuza

abiye eşarplar çok ucuza

ekru abiye hazır eşarpyenimoda.com kampanyasında abiye eşarplar çok ucuza. aişe hazır abiye eşarp modelleri 70 lira yerine 25 liraya yenimoda’da online satın alınabilir. kapıda ödeme ve kredi kartının da geçerli olduğu yeni moda islami giyim alışveriş sitesinde ipara ile ödeme de alınabiliyor. aişe abiye eşarp modellerini daha önce burda yazdığım hazır abiye başörtüsü türban şal eşarp modellerinden daha basit bulsam da, yine de bir özel davet veya özel gece için, pratik ve işe yarar olarak görülebilir diye düşünüyorum. aşağıdan tıklayıp satın alabilirsiniz, ancak kampanyası bittiyse -birkaç ün içinde abiye hazır eşarplarbitecek kampanyası- daha sonra -birkaç hafta sonra muhtemelen- yine gelecektir aişe hazır eşarp şal başörtüsü kampanyası. tıkla, al

Aişe Hazır Abiye Şal; formu bozulmadan, özel kalıp hazırlanarak defalarca kullanılabilme özelliği olan ve kullanımı son derece pratik olan şaldır. Aişe Abiye Hazır Şallar önerilen katlama yöntemiyle katlanırsa eşarpta herhangi bir buruşukluk meydana gelmez. Kolayca ve güzelce örtünmek istiyorsanız hemen Aişe’lerden alın.

abiye eşarplar çok ucuza