Etiket arşivi: setrms 2014 sonbahar kış

2015 ferace pardesu modelleri

setrms kış güneşi ferace pardesü modelleri

2015 ferace pardesu modelleri setrms kış güneşi ferace pardesü modelleri www.enguzeltesettur.com ‘da.. setrms sonbahar kış koleksiyonu geçtiğimiz aylarda çıkmıştı biliyorsunuz. daha önce yeni sezon koleksiyonu videosunu ve setrms giyim modellerini sizlerle paylaşmaya çalışmıştım. setrms kış güneşi ferace pardesü modelleri birbirinden özgün ve farklı modelleriyle tesettür markaları arasındaki seçkinliğini koruyor. sadece setrms mağazaları değil, setremsin internetteki alışveriş mağazasından da setrems ürünlerini görebilir, fiyatlarına bakabilir ve tesettür giyim alışverişi yapabilirsiniz.

setrms kış güneşi ferace pardesü modelleri

2015 ferace ve 2015 pardesü modelleri ile birçok tesettür markasına göre öne çıkan tesettür giyim markalarından setrems giyim, 2014/2015 sonbahar kış kreasyonuna yine birbirinden orijinal modellerde kışlık tesettür pardesüler ve feraceler eklemiş. özellikle uzun ve sade modellerini çok beğendiğim setrms pardesü modelleri ve setrms ferace modelleri online olarak setrms online sitesinden satın alınabilir durumda.

setrms sonbahar kis ferace pardesu modelleri

setrms kışlık tesettür giyim modelleri

setrems pardosuler 2015 setrms giyim 2015 ferace pardesu modelleri setrms kislik tesettur ferace modelleri setrms kis gunesi ferace pardesu modelleri Setrms sonbahar kış koleksiyonu2015 yılının en güzel kap modelleri

Setrms 2015 Kış Koleksiyonu Yeni Sezon Kataloğu

2015 yılının en güzel kap modelleriSetrms 2014-2015 sonbahar kış koleksiyonu yeni sezon kataloğu full olarak çıktı. Setrms giyim yeni sezon katalog modellerini resim galerimde görebilir ya da oluşturduğum videodan müzikli seyredebilirsiniz.

Bembeyaz karların arasından güneş parıltıları yükseliyor. Vitrinlerin aydınlığı ısıtıyor seyredenleri. KIŞ GÜNEŞİ bir gündoğumu, toprak ile suyun arasındaki parıltı.. Kışın sıcak bir tebessüm arayanlar için Setrms kış güneşi koleksiyonu..

setrms 2015 kataloğu elbise kaban modeli

erguvan sümbül rengi feraceler 2015

Mevsimlerin kalbi sonbahar’da, sararan yaprakların üzerine düşendir KIŞ GÜNEŞİ. Kısa da olsa, bahardan kalan günlerin hatırasıdır. KIŞ GÜNEŞİ hiç gitmesin, hep gökyüzünden baksın ister insan. Setrms’in KIŞ GÜNEŞİ, renklerin ahengini çıkarır gün yüzüne..

setrms 2015 kış fuşya tesettür kıyafetler

Setrms giyim herhalde hakkında en çok yazı yazdığım tesettür markalarından biridir :) Nedeni de marka ile kısa süreli bir diyaloğumuzun olmasıdır. Ancak; elbette ki tek neden bu değil. Setrms dünyevi ve uhrevi tüm inançlarını asla gizlemeden takipçileriyle “yürekten inanarak” paylaşan da bir marka. Mesela; Gazze’de müslüman kardeşlerimizin üzerine bomba yağdırıldığı günlerde bazı tesettür markalarının sosyal medya hesaplarında tık yokken, Setrms facebook sayfasında sık sık bu konuya değiniyordu. Nitekim kurban bayramında da yeni sezon koleksiyonu bayram cirosunun %5’i ile Gazze’ye kurban bağışı yaptı. Gazze halkına “kardeş” diyerek.

en şık kaplar setrms

Kış güneşi bulutların arkasından gülümser, bir anda götürüverir tüm hüznü, kışın soğuk rüzgarlarında karlar uçuşurken, “kış güneşi” kimi zaman mavi bir ay hediye eder. Karların üstüne yansıyan “kış güneşi” şiirsel bir görüntü verir yeryüzüne. Setrms kış güneşi koleksiyonu abiye modelleri, zarafetine zarafettir kadının..

setrms siyah gold nakışlı tesettür kapalı abiyeler 2015

en güzel setrms tesettür abiyeler 2015

setrems saklı hikaye koleksiyonundaki gibi, kış güneşi koleksiyonunda da harika kapalı abiyeler var. setrms kış güneşi koleksiyonundaki bu dört tesettürlü abiye elbiseyi çok beğendim. ancak; bazı setrms kadife balık abiye modelleri vücuda yapışan cinsten kumaşa ve modele sahip, bu nedenle de erkeklerin içinde tesettürlü ve kapalı hanımlara bu abiyeleri önermiyorum. fazla çekici ve vücut hatlarını aşırı belli ediyor çünkü :( kesinlikle tesettüre uygun değil bu abiyeler.

setrms 2015 gold taşlı bordo kadife abiye setrms 2015 kadife abiye modelleri setrms koyu kırmızı bordo kadife abiye elbise setrms 2014-2015 sonbahar kış abiye modelleri

Bahsettiğim tesettüre uygun olmayan abiye elbiseler bunlardı.. Sizce de öyle değilmi? Kesinlikle çok şık olabilirler, ancak; kapalı giyinen, hele ki; “ben tesettürlüyüm” diyen bir bayanın bu abiyelerle namahrem erkeklerin içinde dolaşabildiğini tahayyül etmek istemiyorum! Hadisi şerifte geçen “Giyinmiş çıplaklardan” olmak istemezseniz bu güzel kadife abiyeleri dış kıyafet giymeden halk arasında dolaşmayın derim hanımlar..

Setrms 2015 Kış Koleksiyonu Yeni Sezon Kataloğu2015 setrms abiye modelleri

Setrms Sonbahar-Kış Koleksiyonu

setrems kış 2015setrms sonbahar-kış koleksiyonu “setrems kış güneşi” kışlık tesettür giyim modelleri hakkında daha önce burada yazmıştım biliyorsunuz. yeni sezon setrms kreasyonu kataloğundan en yeni çıkan kaplar, takım elbise, abiye elbise, yelek ve pardösü modelleri paylaşmaya devam ediyorum sizler için.

setrems yeni sezon

SETRMES 2015 “KIŞ GÜNEŞİ” Koleksiyon modelleri, tasarımlarıyla sımsıcak bir tebessümü size hediye etmek için hazırlandı. Yaz bitiyor diye üzülmeyin KIŞ GÜNEŞİ geliyor. SETREMS 2015 SONBAHAR KIŞ Koleksiyonu KIŞ GÜNEŞİ soğuk kış günlerinizi ısıtacak.

setrms 2015 tesettür abiye elbise modelleri

Setrms 2015 Kış Güneşi koleksiyonu tasarımları ile sımsıcak modeller ve kumaş kalitesindeki seçiciliğinde hazırlanan modellerde zarafetinize zarafet katmak ister misiniz? Sonbahar rüzgarları kışın soğuk günlerini haber verirken sımsıcak tasarımlarla sizleri alıp götürecek. Otantik modeller sıcak renkler ile buluştu. 2015 trend renklerini bünyesinde bulundurarak Kışa özel bayan giyim modelleri Setrmes mağazalarında sizleri bekliyor.

hardal siyah etek ceket kapalı takım elbise

Setrms Sonbahar-Kış Koleksiyonu

setrms 2015 kataloğunun tamamını çok yakında en güzel tesettür giyimleri blog’uma ekleyeceğim. şimdilik az sayıda da olsa yılın moda renklerinde tesettür kıyafetleri..