Tag Archives: setrms 2014 sonbahar kış

setrms 2014-2015 sonbahar kış koleksiyonu

setrms tesettür giyim 2014-2015 sonbahar kış koleksiyonu elbise, abiye, tunik, kap, pardösü, ferace, etek ve bluz gibi kapalı giyim modelleri ile bu yazın satış çizelgesini yakalayabilecek mi bilmem ama, bekle bekle hala sonbahar kış sezonunu açmadılar :( setrms mağazalarında durum ne bilmiyorum ama şuanda online mağazasında yeni sezon sonbahar kış tesettür giyim modellerini siz de takdir edersiniz ki; eklenmedikleri için “göremiyoruz”… ancak sezon sonu %50 indirimli tesettür giyim fırsatlarını setrms abiye, pardesü, kap, elbise ve diğer tesettür kıyafetlerinde göreceksiniz..

setrms 2014-2015 sonbahar kış koleksiyonu çok yakında en güzel tesettür blog’da katalog olarak yayınlanacaktır..

setrems sonbahar kış katalog modellerini görür görmez bu konuda birşeyler karalayacağımdan hiç şüpheniz olmasın :) setrms de, tuğba venn, armine, alvina, kayra giyim gibi yeni sezon koleksiyonunu henüz mağazaları harici görücüye çıkarmadı. şimdilik sizlerle paylaşmaya fırsat bulamadığım en yeni çıkan modern tesettürlü 2014 setrms giyim modelleri..

Setrms Anadolu koleksiyonu pardesü modelleri

2013-2014 kış yeni sezonda çekim mekanını en çok beğendiğim tesettür markalarının başında setrms geliyor. setrms’in 2013-2014 sonbahar kış koleksiyonu katalog çekimlerini yaptıkları mekanlar ve fotoğraflar bence harika olmuş. yani nerdeyse mekan setrems ürünlerinin önüne geçmiş diyeceğim ama modeller de o kadar güzel ki, bunu demeye dilim varmıyor :)) Setrms pardesü modelleri bu yeni sezon bence haarika olmuş.

Setrms anadolu koleksiyonu pardesü modelleri

 

geçen yıla oranla kışlık Setrms pardesü modellerini bu sene oldukça tuttum diyebilirim. özellikle kapşonlu ve deri detaylı bu pardesülerini çok beğendim.

Setrms kapşonlu pardesü modelleri

Setrms pardesü modelleri 2014 kışında fırtına gibi eser diyorum ben :) bilmem sizler ne düşünüyorsunuz? ekoseler, deri detayları, belde kemer detayı, altın rengi kalın kemerler bu kışın modasının tesettüre yansımış hali.

Setrms Anadolu koleksiyonu pardesü modelleri

SETRMS 2013-2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

SETRMS 2013-2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu SETRMS Mağazaları ve SETRMS Satış Noktalarında yerini almaya başladı. “ANADOLU” zerafetini prova etmeye hazır mısınız? SETRMS 2014 Sonbahar & Kış “ANADOLU” Koleksiyonu yeni sezon katalog modellerini çok yakında en güzel tesettür blog‘da bulabilirsiniz..

SETRMS 2013-2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

SETRMS yeni sezon katalog SETREMS 2013-2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu SETRMS 2014 Sonbahar Kış

SETRMS 2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

SETRMS 2013-2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu