Tag Archives: Tekbir Giyim

Tekbir Giyim 2014 Yaz Koleksiyonu

tekbir giyim 2014 ipek eşarp modelleri

tekbir giyim 2014 ilkbahar yaz koleksiyonundan 2014 ipek eşarp modelleri

Tekbir giyim 2014 ilkbahar yaz koleksiyonunda; berceste, büyük beden ve ipek eşarp koleksiyonları bulunmakta. Tekbir pardesü ve tekbir kaplar oldukça genç tesettüre hitap ediyor. Bol ve dökümlü modeller genellikle genç büyük beden tekbir kıyafetlerinde görülmekte. tekbir elbise modellerinde pelerinlerin modası hala dürüyor. denim ile tensel kotun inceliği ve rahatlığı, birçok tesettür markasında olduğu gibi tekbir 2014 yaz koleksiyonunda da spor tunik, elbise, pardesü, kap ve diğer tesettür kıyafetlerinde hayat buluyor..

tekbir 2014 ilkbahar yaz kreasyonu

tekbir 2014 ilkbahar yaz kreasyonu ceket tunik modelleri

Tekbir Giyim 2014 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Tekbir asi şıklık deri & kaftan koleksiyonu

Bu kışın tesettür modası Tekbir asi şıklık koleksiyonunda. Bu yılın tesettür modasını takip etmek için tekbir giyim koleksiyonlarına şöyle bir göz atmanız yeterli. Bu senenin tesettür modasında; deri detayları (özellikle deri tesettür pardesü, derili elbise modelleri, deri kaftan) mor, koyu yeşil ve koyu sarı tonları ile jakarlı kumaşlar dikkat çekiyor. bu kışın moda desenleriyse kazayağı, ekose ve etnik desenler.

bu kışın modası 2013

Tekbir Giyim Asi Şıklık Koleksiyonu

 

Tekbir 2013-2014 Sonbahar Kış Koleksiyonunda derili, deri detaylı, deri parçalı kıyafetlere farklı bir boyut getirdi.

 

Asi bir duruş olarak nitelendirilen deriyi hiç bu kadar sempatik görmediniz. Tekbir’in deri koleksiyonu bu sezon farklı yüzlerle karşınıza çıkıyor. Deriler, baskı tekniği, lazer kesim ve nakış modelleriyle gardrobların vazgeçilmezi olmayı hedefliyor.

bu kışın modası 2014 bu senenin tesettür modası

Özel günlerin vazgeçilmezi kaftan modelleri de oldukça göz alıcı.

bu yılın tesettür modası

Jakar kumaşların büyüklü küçüklü desenlerle en ahenkli şekilde kullanıldığı Tekbir Kaftan koleksiyonu, şıklığını yansıtan tüm kadınların vazgeçilmezi olacak Sezonda öne çıkan kazayağı, ekose ve etnik desenlerde de ayrı ayrı koleksiyon hazırlayan marka iddialı modelleriyle oldukça beğeni topladı.

tekbir giyim asi şıklık koleksiyonu

tekbir 2014 sonbahar kış koleksiyonu

Tekbir Giyim yeni sezon koleksiyonu

Tekbir Giyim 2013 2014 Sonbahar Kış koleksiyonunda yer alan zarif tasarımlarıyla moda severleri hayal dünyaları kadar geniş bir çeşitliliğe davet ediyor. Tekbir, yeni sezonda şıklığın kapılarını aralıyor.

pelerin modası 2014 kış 2014 kış modası ekoseli modası 2014 kış tekbir 2014 kış pardesü kap

TEKBİR GİYİM 2014 KIŞ KATALOG

Denim, deri, jakar kumaşların sıkça kullanıldığı 2013/14 Sonbahar Kışında fonksiyonelliği baz alan Tekbir bu yeni sezon da farklı bir duruş yakaladı.

TEKBİR GİYİM 2014 KIŞ BÜYÜK BEDEN KATALOG

Sezonda öne çıkan kazayağı, ekose ve etnik desenlerde de ayrı ayrı koleksiyon hazırlayan marka sezona iddialı bir giriş yaptı. 2013/14 Sonbahar/Kış koleksiyonu yepyeni ve geniş ürün yelpazesiyle mağazalardaki yerini aldı.

tekbir büyük beden tesettür elbiseler 2014

Tekbir giyim’in 2013-2014 sonbahar kış koleksiyonundan yeni sezon tekbir büyük beden tesettür elbiseler 2014, tekbir 2014 büyük beden abiye modelleri. genç büyük beden tesettürlü kıyafet -hele de abiye elbise- bulmanın zorluğunu düşünürsek Tekbir‘in her yeni sezonda çıkarttığı büyük beden elbise, büyük beden takımlar, büyük beden pardesü, büyük beden kap, büyük beden tesettürlü abiye koleksiyonları, genç tesettürlü kızlarımızın imdadına yetişiyor diyebiliriz.

2014 tekbir büyük beden b631-rikkat-tunik

bu yıın trendleri arasında leopar ve hayvan desenleri var. (2014 animal prints trends) bej, kahve tonlarındaki bu tekbir tunik & tekbir pantolon çok şık bir kombin olmuş.bu yılın moda renkleri 2014 4344-erguvan-tunik

büyük bedenlileri bazen kıskanıyorum çünkü bu tür güzel tasarlanmış büyük bedenli kıyafetler onlara ince fizikli hanımlardan daha çok yakışıyor :) bu tekbir büyük beden erguvan rengi desenli tunik ve bol dökümlü siyah kumaş pantolon kombini gerçekten çok güzel.tekbir giyim fab1-seheran-bluz-nehir-etek

yine bu yılın moda renklerinde bir bluz ve klasik siyah bir etekten oluşan şık bir tesettür takım. tekbir büyük beden 62ba-basak-kaban

camel rengi (deve tüyü rengi) hiçbir zaman modası geçmeyecek renklerden. özellikle sonbahar ve kış zamanlarında naturel ve şık olmayı seviyorsanız bu rengi kullanarak harika kombinler üretebilirsiniz. bu yılın trendlerinden biri de leopar desenli detaylar.en güzel tesettür e334-tohum-tunik-erguvan-pantolon-etek

bu yılın moda renklerini burda yazmıştım ama tekrar edeyim: “mürdüm rengi“, “mor” ve “bordo“..2014 yılının en moda renklerine bir tane daha eklemek istiyorum: erguvan rengi.büyük beden tesettür 97e9-tan-bluz-tan-etek

siyah beyaz çizgili modası 2013′te olduğu gibi 2014 yılında da modasını sürdüreceğe benziyor. büyük beden kıyafetlerde “boyuna” çizgiler oldukça isabetli seçimler oluyor. enine çizgili kıyafetlerden büyük bedenli kadınlar kesinlikle uzak durmalı.

tekbir büyük beden tesettür elbiseler 2014

tekbir 2014 sonbahar kış koleksiyonu

tekbir 2014 sonbahar kış koleksiyonunu basın bülteni olarak göndermesini bekledim ancak ne yazık ki kendi sitelerinde (tekbirin web sitesinde) 2013-2014 sonbahar kış tekbir yeni sezon ürünlerini sessizce yayınlanmayı tercih ettiler :) olsun diğer tesettür markalarının bazıları bunu da yapmadı henüz :) herhalde ilkbaharın gelmesini bekliyorlar sonbahar-kış koleksiyonlarını ortaya çıkarmak için :)

herneyse.. ben tekbir giyim yeni sezon kadın katalog ürünlerinden derlediğim modelleri paylaşıyorum şimdi.. tekbir 2013-2014 sonbahar kış koleksiyonu..

tekbir tesettür pelerin 2014 67e2-huri-harmane

 tesettürde pelerinler bu sene çok moda. 2013-2014 sonbahar kış yeni sezonunda, tekbir giyim gibi birçok tesettür markasının sonbahar kış koleksiyonu pelerin modelleri ile göze çarpıyor. pelerinler bazen bir pardesüde, bazen bir kabanda, bazen bir kap modelinde, bazen panço/şal tarzında, bazen de bir elbisede var olabiliyor. ve açıkçası tesettürlü bayanlara da pelerinli kıyafetler çok yakışıyor.

tekbir ferace 2014 89cd-ceylin-harmane

tekbir’in bol, dökümlü ve güzel bir ferace modeli. mürdüm rengi, bordo ve mor bu sonbahar kış modasının en gözde renkleri olacak. bu yılın moda renkleri de denebilir.tekbir 2014 sonbahar kış koleksiyonu 2c2a-okyanus-kaban-1

bu tekbir takımı çok beğendim. tekbir 2013 2014 sonbahar kış koleksiyonu 6ba0-bebek-tunik

petek desenli tekbir abiye tunik. bordo rengiyle kombini hoş olmuş.ead2-zambak-berceste

bu pardesü tesettürlü denmeyi hak etmiş. hakiki tesettüre çok uygun bir kıyafet doğrusu.16cf-ceylan-kaban tekbir 2014 sonbahar kış koleksiyonu

bu kap modeli, genç tesettürlüler için oldukça sevilecek bir parça olur bence.ekoseli tunikler 2014 0600-zambak-tunik

pelerin modelleri, mürdüm rengi ve ekoseli kıyafetler. işte bu yılın en moda trendleri.

tekbir 2014 sonbahar kış koleksiyonu

Page 1 of 212