Etiket arşivi: tesettür butik abiye

Özel Tasarım Tesettür Butikler: Betül cevahir tasarımları

en güzel tesettür elbiseler 2015Betül cevahir tasarımları ile instagram hesabını gördüğümde tanıştım. Sosyal medyanın gücünü böyle güzel tasarımcıları keşfettiğinde insan bir kez daha anlıyor gerçekten. Betül Cevahir tesettür giyim üzerine tasarımları olan muhafazakar giyime gönül veren tesettür butiklerinden biri.

Özel Tasarım Tesettür Butikler: Betül cevahir tasarımları

Tesettür elbise, abiye, etek, tunik, yelek ve kap modellerinin tasarımları gerçekten çok hoş. Tesettür elbise, peplum abiye etekler ve tesettür yelek modellerini ben de çok beğendim.

en güzel tesettür abiye modelleri

betül cevahir tasarımları elbiseler

betül cevahir ferace

Abiyeleri arasında da çok beğendiği modeller var. Betül cevahir tasarımları şuan kendi ismini taşıdığı internet sitesinde indirimli olarak satın alınabiliyor.

betül cevahir elbiseleri

betül cevahir abiye modelleri

Pınar Şems yeni sezonda yine bomba gibi

pınar şems 2015 yeni sezon abiye elbise etek bluz tunik kap yelek modelleriPınar Şems haute couture tesettür butik, İzmir şubesi yanı sıra Türkiye’nin birçok tesettür giyim satan mağazasında satın alınabiliyor. Ayrıca internetten de birçok online shop Pınar Şems’in yeni sezon koleksiyonuna ait modellerini satıyor. Pınar Şems giyimin özellikle kapalı abiye elbiseleri ve uzun etekleri çok beğeniliyor. Bunun yanında tunik, manto, kaban, gömlek, bluz, şal-çanta kombini, tulum, dökümlü bol pantolon, kap, günlük elbise ve yelek gibi giyim kıyafetleri de mevcut.

Pınar Şems Kavak özellikle genç tesettürlülere yönelik çalışmaları ile beğeni topluyor. karpuz kollu prenses kol bluzlar ve gömlekler, upuzun kloş verev etekler, uçuş uçuş ipekli kumaşlar ve pastel pembe, mint yeşili, jakarlı kumaşlarda dore ışıltılar ile sadece genç kızları değil, tüm bayanları kucaklıyor..

Pınar Şems yeni sezonda yine bomba gibi

pınar şems 2015 fuşya gold abiye elbise modelleri

Pınar Şems yeni sezon 2014-2015 tesettür elbise modelleri ve tesettür giyim kıyafetleri dahası..

Türkiye’nin ilk ve tek online da yayınlanan tesettür giyim defilesi ve Pınar Şems’in bu defiledeki 2015 tesettür kıyafetleri.. Pınar Şems’in 2014-2015 sezonundan en güzel tesettür elbiseleri ve kapalı abiye modelleri bu defilede sergilendi..