Etiket arşivi: tuğba venn yeni sezon

Uzun Kaşe Kaban Kadın (Tuğba Venn Kaban Armine Kaşe Kaban)

Deve tüyü kaban yazımdan sonra uzun kaşe kaban kadın siyah kaşe kaban modelleri ve fiyatlarıyla yeni yazımıza merhaba diyorum. Tuğba venn kaban modelleri 2017-2018 kış sezonunda çok popüler olduğundan öncelikle Tuğba 2018 uzun kaşe kaban modellerinden başlıyorum. Armine kaşe kaban modelleri de en az Tuğba markası kadar önde gidiyor. Armine siyah kaşe kaban modellerinden de örnekler vereceğim fiyat bilgisi ile beraber.

Uzun Kaşe Kaban Kadın Siyah Kaşe Kaban Modelleri

uzun kaşe kaban kadın

TIKLA, ONLİNE VEYA KAPIDA ÖDEMELİ TUĞBA VENN KAŞE KABAN SATIN AL!

Tuğba Venn kaban modelleri arasında tesettür kabanlar olarak da bilinen uzun mantolar dayer alıyor. Kaşe uzun kabanları çok beğenilen Tuğba 2018 kış sezonundan yine biribirinden güzel siyah kaşe kabanları ile mest ediyor. Tesettür kaban modelleri arasında en beğenilen modelleri sizlerle paylaşıyorum. Tuğba Venn uzun siyah kaşe kabanlardan sizler için seçtiklerimin fiyatlarını görmek ve online ya da kapıda ödemeli satın almak için ise buraya bakabilirsiniz.

Uzun Kaşe Kaban Kadın Siyah Kaşe Kaban ModelleriTIKLA, ONLİNE VEYA KAPIDA ÖDEMELİ ARMİNE KAŞE KABAN SATIN AL!

Armine kaban modelleri içerisinde de tesettür kabanlarına rastlıyoruz. Uzun kaşe kabanlar içerisinde önü fermuarlı uzun kaşe kabanlar, gizli düğmeli kaşe mantolar, önü düğmeli mantolar da bulunuyor. Armine uzun kaşe kabanları içerisinde en beğenilen siyah kaşe kabanları sizler için aşağıda paylaşıyorum. Fiyatlarını görmek ve online ya da kapıda ödemeli Armine uzun kaşe kaban satın almak için buraya bakabilirsiniz.

Tuğba Venn yeni sezon koleksiyonu tesettür giyim modelleri

tuğba giyim 2016 yaz

Tuğba Venn her yeni sezonda, özellikle yazları, koleksiyonlarını en çok merak ederek beklediğim markalardan biri olma özelliğini taşıyor. Özellikle genç tesettür giyime ve spor tesettür giyinenlere yönelik kıyafetleriyle beğeni toplayan Tuğba giyim markası aynı zamanda şehirli iş kadınlarının ofis kombinleri için ve özel günlerinde şık olmak isteyen hanımların abiye elbise, tunik ve şık tesettür giyim modelleri bulmaları adına; her sezonda bizlere cevher niteliğinde koleksiyonlar sunuyor.

tuğba giyim 2016 yaz çekimleri

Tuğba Giyim 2016 yaz katalog çekimlerini Kıbrıs’ta tamamladı.

Yeni sezon Tuğba koleksiyonunda rahatına düşkün ama şıklığından da ödün vermeyen özellikle genç kapalı kızlar için tasarlanan tunikler, gömlekler, pardesüler, uzun elbiseler, etekler ve ceketlerden oluşuyor. Zarif tesettür giyim çizgisiyle 2016 yaz tesettür giyim modasına şık atıflarda bulunan Tuğba Venn yeni sezonun en sık kullanılacak, kullanışlı ve rahat giysilerini sizlerin beğenisine sunuyor. Pardösü, tunik, tesettür etek, maksi elbise, ara boy kap.. Modern tesettür giyinmeye dair, aradığınız her şey bu sezon da Tuğba’da.  Her koleksiyonuyla beğeni toplayan marka 2016 ilkbahar yaz sezonunda oldukça iddialı. Yazın kot kumaş rahatlığını tercih eden hanımlara, açık ve koyu tonlarda tasarladığı pardösü modelleriyle hitap eden marka, şıklığın küçük detaylarda olduğunu gösteriyor. Renklerin gücünü modellerine taşıyan Tuğba Venn, saflığın sembolü beyazı, tek başına kullandığı gibi klasikleşmiş siyahla hatta yazla bütünleşmiş sarı ve pembeyle kombinleyerek, kendi çizgisini bozmadan başarılı tasarımlara imzasını atıyor.

tuğba 2016 yaz tunik kap modelleri

Tuğba giyim modelleri yeni sezonda da şık ve kaliteli seçenekleriyle kataloğunu çıkartıyor. Pardüse, asimetrik tunik, ipek eşarp, bol paça pantolon, tesettür ceket, kapalı elbise ve daha bir çok ürünüyle Tuğba şık ve genç tasarımlarıyla dikkat çekiyor. 1982’den bu yana tekstil sektöründe faaliyet gösteren Tuğba, yurt içi ve yurt dışında kurulduğundan beri her geçen gün daha çok seviliyor ve oldukça çok rağbet görüyor. Tuğba, Venn ve Nihan markalarının birleşimiyle koleksiyonunu genişleten Tuğba, farklı beğeni ve tarzlara yönelik çeşitli ürünlere sahip. Koleksiyonun belki de en can alıcı parçası şifon tunik gömlekler. Genç hanımların kurtarıcı parçaları olarak tanımladığımız bu modeller, doğru kombinlendiğinde hem günlük kullanımda hem özel davetlerde giyinmek için güzel tasarımlardan sadece biri. Tuğba 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonunda giyim modelleri kadar dikkat çeken diğer parçalar da eşarp modelleri ve kullanışlı deri cüzdanlar. Yeni koleksiyonu merakla beklenen markanın, sizler için derlediğim yeni modellerine aşağıdaki videodan bakabilirsiniz..