yenimoda.com KONUSUNDAKİ YAZILAR LİSTELENİYOR

ipekdal kapalı elbise modelleri ve fiyatları

ipekdal 2015 kış elbise modelleri ve fiyatlarıresim galerimdeki ipekdal 2015 kapalı elbise modelleri ve fiyatları ,yeni modadaki ipekdal kampanya butiğinden derlenmiştir…

ipekdal elbise modelleri ve fiyatları

yenimoda.com açılalı yine birbirinden güzel elbiselerle dolup taşıyor. yeni moda com eski formatını kaybetse de, yine en güzel tesettür elbise modelleri ile kapalı giyim kıyafetlerini, birçok tesettür markasının satış sitesine göre en uygun ve ucuz fiyatından satın alabiliyorsunuz. ipekdal 2015 elbise modelleri ve fiyatlarını yenimoda.com ipekdal kampanyasından derledim.

ipekdal elbise modelleri ve fiyatları

yenimoda ipekdal kampanyasında ipekdal elbiselerinden başka, tunik, abiye, ferace ve pardesü modelleri de mevcut.

tesettür elbiseler ve fiyatları 2015

ipekdal 2015 kapalı elbise modelleri ve fiyatları

yeni moda tesettür kıyafetleri

özel gün düğün davet kombini tesettüryenimoda.com söyledikleri gibi temmuz’da olmasa da ağustos ayında açıldı nihayet :)

yeni moda genç büyük beden tesettürlü kapalı giyimi kıyafetler

eski yeni moda com’un yerinde yeller esse ve fiyat bakımından diğer tesettür kıyafeti satan online mağazalardan pek bir farkları kalmamış görünseler de kendilerini tebrik ediyorum bol satışlar diliyorum.

arzu ergen dantelli ferace

yeni moda tesettür kıyafetleri satan yenimoda.com’da bugün zaira, vivezza, kayra, ferace by arzu ergen, nurla moda, puane, hüma sultan ve bordoque gibi tesettür giyim markaları yer alıyor..

yeni moda tesettür kıyafetleri

Yenimoda.com tesettür giyim alışveriş klubü temmuzda açılıyor

yeni moda tesettür giyim alışverişi

yenimoda.com bir süre önce sessiz sedasız kapanmıştı. Yenimoda.com’a ne oldu ve yenimoda neden kapandı yazılarımla sizlerle bu haberi paylaşmıştım.

Bu duruma en çok üzülenlerden biri olarak yeni moda tesettür giyim alışveriş sitesinin temmuz ayında yani bu günlerde tekrar açılacağını duymak sevindirici bir haber oldu. Ramazanın bereketiyle umarım işleri yolunda gider ve bir daha dükkanı kapatmazlar :)

yenimoda tesettür giyim alışveriş sitesi neden kapattı?

yenimoda comyenimoda tesettür giyim alışveriş sitesi neden kapattı? hala gizemini koruyor.. daha önce yazmıştım biliyorsunuz yenimoda.com kapandı mı iflas mı etti diye. hala kendilerinden ses seda yok herhangi bir basın açıklaması da yapmadılar, yenimoda.com sitesini tamamen de kapatmadılar. ben de şöyle düşünmeye başladım herhalde şuan paraları kalmadı biraz ara verip tekrar başlayacaklar :)

inşallah tekrar başlarlar çünkü; kendilerinden şimdiye dek çok yararlandım, misal indirimli tesettür giyim alışverişlerimin çoğunu yeni moda’dan yapmıştım geçen sene. hatta bir keresinde ellerinde sipariş ettiğim ürün yok, ben mağdur olmayayım diye ücretini almadan bana sipariş ettiğim ürünün bir benzerini göndermişlerdi aynı bedende :) bu jestlerini hiç unutmam.. sadakatimin ve vefamın sebebi büyük oranda bu.

yenimoda.com üyeliği için tıklayınız

kendilerini ısrarla takip etmemin ikinci sebebi ise islami giyim alışveriş sitelerini teşvik etmeyi, yaymayı seviyorum, ki kadınlarımız kapalı giyinsin, tesettürü sevsin. üçüncüsü ve en can alıcı sebebiyse bir ara yeni moda hediye çekleri biriktirilerek kullanılabiliyordu.. mesela bir siparişte tek seferde 10 hatta 20 hediye çekini bir anda kullanabiliyordum :) -geçen sene filan böyleydi- bu şekilde yenimoda’dan bedavaya alışveriş yaptığım da çok olmuştur :) yoksa benim yüzümden mi battınız yenimoda :( bu işin şakası tabi..

kendilerine bugün basın mensubu kimliğiyle bir mail attım, bilgilenme amaçlı. eğer geri dönüş yapar ve web sitelerinin şu anki durumuyla alakalı bir bilgi paylaşırlarsa benimle, ben de sizlere konuyu aktaracağım.

en güzel tesettür giyim alışveriş siteleri

yenimoda.com’a ne oldu? iflas mı etti? kapandı mı?

yenimoda.com’a ne oldu? iflas mı etti? kapandı mı? bilen varsa bi desin arkadaşlar? zaten halini aylardır beğenmiyordum, çok adi malları satıp duruyorlardı. en beğenilen tesettür markalarının bile genelde hep nerde kuytuda köşede kalmış en kötü modelleri var onları satıyorlardı. geçtğimiz hafta ellerindeki stokları eritmek istercesine tüm ürünlerinde aşırı bir indirim yapıp tabiri caizse mağazayı yağmalattılar. şuanda da neredeyse haftalardır açık olan butiklerindeki tüm ürünler tükenmiş. ama yenimoda.com hala açık. enteresan bulduğum nokta, işte tam da bu nokta.

yenimoda.com’a ne oldu? iflas mı etti? kapandı mı?

yenimoda com yenimodacom kapandı mı iflas mı etti ne oldu yenimodacoma ne oldu