ferace modelleri ve fiyatları 2014

geçenlerde suhneva.com‘a bir bakayım dedim, tesettür giyim satan tesettür alışveriş sitelerinden ferace modelleri ve fiyatlarını araştırmak için. Birde ne göreyim suhnevadaki ferace modellerini görmek şöyle dursun, siteyi bile göremedim :/ sanırım teknik bir sorun çıkmıştı.. ancak; site bugün açıktı suhneva.com.. neyseki kapanmamış bu islami giyim sitesi de, çünkü; kapandı sanmıştım yenimoda.com gibi 🙁 ben tesettürlü giyim satan yerleri destekliyorum ve seviyorum, bu nedenle de bu tür kapalı ve muhafazakar giyim satan alışveriş sitelerinin kapanmasına üzülüyorum. suhneva.com bir modanisa kadar bol çeşide, bol markaya ve bol ürüne sahip olmasa da, yine de kapanmaları ben üzer..

suhneva ferace modelleri ve fiyatları aşağıda paylaşmaya çalıştım. yukarda da dediğim gibi, diğer ürünlerinde olduğu gibi, feraceleri de az çeşitli.. ama kalın iç göstermeyen krep kumaştan çok güzel ferace modelleri var ve uygun fiyata satıyorlar..

Kapşonlu önü düğmeli siyah Feraceiç göstermeyen kalın krep kumaşlı kapşonlu siyah bordo ferace

mesela şuanda çok beğendiğim 219 liralık bu ferace 92.5 liraya satın alınabilmekte.. suhneva‘nın, özellikle yukarda büyük resimlerini paylaştığım spor kapüşonlu feracelerini çok beğendim.-siyah bordo ve bir aşağıdaki pudra siyah renklerinde olanları- çift taraflı giyilebilen kapşonlu feracelerini de oldukça tuttum 😉 birbirinden güzel abiye feraceleri de oldukça şık. aşağıdaki çift renkli giyilebilen feracenin fiyatı da düşmüş 92.5 liraya..

özel bir tasarıma sahip ferace modeli krep kumaştandır. İsteğe göre çift yönlü kullanımada uygundur. Dikişleri buna uygun olarak ayarlanmış ve fermuar ucuda çift kullanışlıdır.

Özel bir tasarıma sahip çift taraflı giyilebilen ferace modeli krep kumaştandır. İsteğe göre çift yönlü kullanıma da uygundur. Dikişleri buna uygun olarak ayarlanmış ve fermuar ucu da çift kullanışlıdır. Sultan kasırga siyah pudra pembe araboy spor kapüşonlu ferace

2014 yılında da feracelere olan sevgim bitmeyecek. feraceler bol ve dökümlü elbiseler, pardesüler oldukları için tesettürlü giyinmeye en uygun tesettür kıyafetleridir bence..

bu yaz kapşonlu spor feracelerden edinip giyinmeyi düşünüyorum.. yeni kapanan genç kızlarımıza da bu sportif feracelerden giymelerini öneririm, çünkü kapalı genç kızlara kapşonlu spor ferace modelleri daha çok yakışıyor.

ferace modelleri ve fiyatları 2014

ferace modelleri

 

Bir Cevap Yazın