Forever New’in En Güzel Çantaları

krokodil desenli kirmizi bayan cantaen güzel çantalar yayınlamaya devam ediyorum. bazı bayanlar kolye, yüzük, küpeye çok düşkündür, bazısı altın takılara ve pırlantalara… bazen de “özellikle” çılgın bayanlar arasında piercing aksesuar meraklıları görülür 🙂 benim ise çanta ve ayakkabı vazgeçilmez aksesuarlarımdandır.

mint yesili pudra pembesi tasli portfoy canta

bazen belki çanta ya da ayakkabımdan çok daha ucuz giyinirim ama çantam ve ayakkabım mutlaka kaliteli ve şık olmalıdır diye düşünürüm. bu bakımdan bana ayakkabı ve çanta delisi denebilir. modaya çok düşkün değilim ama, mesela; şu sıra monokromatik desenler ile zigzag desenleri moda ya, onları çok beğeniyorum. moda olmadıkları zaman da o desenleri ve siyah beyaz çizgileri severdim zira. dantelli ve taşlı clutch‘lar da favorimdir.

forever new mini abiye cantalar

Forever New’in En Güzel Çantaları

en guzel sirt cantasi modellerigenellikle sezonun modası olan tüm detayları her yeni sezonda bünyesinde barındırmayı başarabilen çok genç bayanlara ve ruhu genç hanımlarımıza hitap eden bir marka Forever New.. Ben forever new çantalarına bayılıyorum, %50 ve hatta %70 indirim zamanları oluyor ya, mutlaka bir iki modelini kapıyorum 🙂

dantelli en guzel cantalar

birçok çanta markasına göre oldukça güzel çanta modelleri olan forever new çanta fiyatları çantalarının modeline ve kalitesine göre bence gayet uygun. Ancak; şu da var ki, her çanta modeli için geçerli değil bu uygun fiyat durumu. yani Çin’den alışveriş yaparak getirtirseniz belki 30 liradan fazla olmayacak bir çantanın forever new fiyatı 100-150 lira olabiliyor.. bu yüzden her forever new çantaya balıklama atlamayın ve forever new yeni sezon sonlarını yani fırsat kategorisindeki indirimler kampanyaları bekleyin derim 😉

en guzel cantalar 2015

forever new’in bu yılın moda trendlerinde sırt çantaları, el çantaları, omuz ve kol çantaları, şık bayan laptop çantaları ile portföy yani abiye clutch çantaları mevcut. aynı zamanda makyaj çantaları, şık ipad/iphone kılıfları ve cüzdanları da var..

18 19 20 21 22 23 24 25 yas genc kizlara gore pelus cantalar

18-25 yaş arası genç kızlar için en güzel çantalar

Bir Cevap Yazın