işlemeli tesettür kına gecesi abiyeleri

işlemeli şifon abiye takımlarkına gecesinde genellikle altın-gümüş işlemeli kırmızı abiyeler, kırmızı kına gecesi kıyafetleri ve aksesuarlar kullanılır gelin adayları tarafından, ancak; ben mürdüm moruna kaçan tonda pudra rengi, taşlı tekbir marka saten şifon karışımı şık bir abiyeyi kaftan tarzı zümrüt yeşili abiyelertercih etmiştim kına günümde. kına ayakkabılarım da; kına kıyafetime uygun renkte vakko marka az topuklu fiyonklu bir ayakkabıydı. ancak; kına aksesuarlarım (mesela kına eldivenlerim, el çiçeğim, kına yakılırken başıma örtülen şık oyalı şifon yazma ve misafirlerimize ikram ettiğimiz çerezlerin şık tülleri hep kırmızı renkte idi.) anlaşılacağı gibi ben de kınamda kırmızı detaylardan vazgeçemedim birçok gelin adayı gibi 🙂

işlemeli bindallıları hepimiz biliriz, kınalarda gelin adayları giyer. kimi özel diktirir, tesettür butiklerinde en şık bindallıları tasarlattırır giyer, kimi de eminönü-mahmutpaşadan alır giyer. hiç fark etmez, kınanın ruhunu yaşamak isteyen her geline çok yakışır el işçiliğiyle bezenmiş işlemeli bindallı modelleri..

muhteşem yüzyıl turkuaz abiye elbise

kına gecelerinde ve kına günlerinde giyilebilecek kıyafetlere son yıllarda çok güzel alternatifler ekleniyor. işlemeli tesettürlü kına gecesi abiyelerini internette modanisa.com ve fulyan.com.tr‘den buldum. ve sizler için birkaç kına gecesi kıyafeti seçtim. bahsi geçen web sitelerinden kına abiyelerini temin edebilirsiniz.

işlemeli tesettür kına gecesi abiyeleri

işlemeli tesettür kına gecesi abiyeleri” üzerine 3 düşünce

Bir Cevap Yazın