kapalı gelin başı resimleri

kapalı gelin başı resimleri modelleri

en güzel tesettürlü gelinlik modelleri ekleyecektim ama sitemde şimdilik yeterince tesettürlü gelinlik modeli resimleri bulunuyor diye düşünüyorum. kapalı gelin başı resimlerinden daha fazla eklemek istiyorum. çünkü; internette kapalı gelinliklere ulaşmak daha kolay, ama güzel tesettürlü gelin başı bulmak çok zor. herkes birbirini kopyalıyor bütün tesettür blogları ve tesettür siteleri neredeyse birbirinin tıpkısının aynısı olmuş. bu yüzden tesettürlü hanım kardeşlerime bir amme hizmeti olmasını düşünerek youtube‘dan bulduğum kapalı gelin başı resimlerini sizlerle paylaşıyorum. daha fazlasına yine youtube‘dan ulaşabilirsiniz.

not: ilk videodaki bazı gelin başları tesettürsüz açık gelin başı modelleri, video sonlara doğru gelin topuz modellerine doğru kaymış. ayrıca gelin makyajları genellikle arap kadınlarının, arap gelin makyajı olduğundan fazlaca ağır yani tesettüre pekte uygun kaçmaz. bilginize.

kapalı gelin başı resimleri

kapalı gelin başı modelleri

kapalı gelin başı resimleri” üzerine bir düşünce

  1. Geri izleme: düğün için gelinlik başörtüsü modelleriEN GÜZEL TESETTÜR | 2013 İLKBAHAR YAZ TESETTÜR MODASI TRENDLERİ | EN GÜZEL TESETTÜR | 2013 İLKBAHAR YAZ TESETTÜR MODASI TRENDLERİ

Bir Cevap Yazın