kayra 2015 spor kap modelleri

kayra 2015 kap modelleri

kayra 2015 spor kap modelleri

Kayra Giyimin 2015 ilkbahar yaz koleksiyonunda yer alan kap modelleri sportif ve genç tesettür olduğu kadar şık ve alımlı. kayra 2015 spor kap modelleri, 2015 kapşonlu kap modelleri, kolları çizgili kap modelleri, manşeti çizgili kaplar, biyeli kaplar, fıstık yeşili kap modelleri, haki rengi kap modelleri, fileli kap modelleri, yelek görünümlü kap modelleri, turuncu kap modelleri gibi yılın modası yazlık kap modelleri kayra giyim 2015 ilkbahar yaz koleksiyonunda yer alan katalog modelleri..

kayra 2015 turuncu kap modelleri kayra bu sezonun moda rengi turuncuyu kaplarında kullanmış.. gerek biyeli kaplarda gerekse kap renginin bütününde portakal turuncusu (orange) kullanılmış.. genç tesettür giyime ve spor tesettür giyim modellerine yakışsa da, kapalı giyiminde bu kadar canlı turuncu renklerinin dış kıyafet olarak kullanılması bana göre yanlış bir seçim olur. daha yumuşak turuncu tonları, örneğin; açık mercan rengi, yavruağzı veya soft turuncu kullanılabilir fazla “ben burdayım” şeklinde dikkat çekmemek için..

Kayra 2015 kap modelleri b5_14083_kap_orange_18307

kayra 2015 kap modelleri

turuncu, beyaz, pembe, marin mavisi veya fıstık yeşili.. yazlık kap tercihiniz hangi renk olursa olsun kayra Giyim’de spor tesettür giyimi seven kapalılara göre mutlaka beğenecekleri kap modelleri var..

Bir Cevap Yazın