kombinler tesettür blog

Artık sokağa çıkarken ne giysek sokak modası deniyor :)) bu nedenle günlük kombinler yapmak çok kolay, absürt bir giyim kombinasyonuna bile “şu trendi kullandım”, “bu modadan esinlendim” vs sallayarak kendini haklı çıkaran ve iğrenç giyinse bile güzel gösterebilmeyi başaran birçok vatandaş mevcut piyasada :))

ben heleki “tesettürlüyüm” diyen insanın zaten kombin mombin uğraşacağını düşünmüyorum.

Allah için kapanan; süslenmeden, sade ve dikkat çekici olmadan kapanandır..

Çok güzel ve çekici giyinmemiştir, O’na giyiminden dolayı dönüp dönüp bakılmaz, zaten bunu o da istemez.. Ama diğer bir kategorideki (gerçekte tesettürlü olmayan kapalı kategorisi yani) kapalılar için kombinler ve kombin resimleri yayınlamaya devam ediyorum ben tabiki :))

kışlık tesettür kombinleri blog 012 tesettürlü kombinler kışlık tesettür kombinleri blog 006 tesettürlü kombinler kışlık tesettür kombinleri blog 007 tesettürlü kombinler kışlık tesettür kombinleri blog 002 tesettürlü kombinler kışlık tesettür kombinleri blog 001 tesettürlü kombinler kışlık tesettür kombinleri blog 004 tesettürlü kombinler kışlık tesettür kombinleri blog 005 tesettürlü kombinler kışlık tesettür kombinleri blog 009 tesettürlü kombinler

 

Şunu da yine belirtmek geçemiyorum açık giyimli bir kadından ne kadar yarım da olsa kapalı giyinen bir başörtülü kadın daha iyidir.. Çünkü; Allah’ın emrini uygulamış olmaya daha yakındır o tam tesettürlü olamasa da kapanmış olmaya gayret eden kapalı hanım.. İnşallah Allah kapanan her hanıma gerçek tesettür bilinci versin, ben dahil (amin)

kombinler tesettür blog

kayra tesettür giyim harika kombin önerileri paylaşıyor. bende sizlere blog’umda birkaç 2013-2014 kışlık tesettür kombini paylaşmak istedim. kayra 2014 kış koleksiyonu hakkında yazdığım tüm yazılara ve yayınladığım katalog resimlerine buradan ulaşabilirsiniz.

tesettür kombinleri

kapalılar için kombinler

dünyadan tesettürlü kombinler

Bir Cevap Yazın