lcwaikiki tesettür tunik modelleri

lcwaikiki tesettür tunik modelleri www.enguzeltesettur.com  ‘da..

lc waikiki bayan tunik modelleri, mürdüm, mor, lacivert, fuşya gibi moda renk ve ekose, çiçek, deri garnili gibi trend desen ve detaylarla dolu..

elsiva bayan giyim lcw bayan tunik modelleri elsi waikiki derili tunik

lcwaikiki tunikleri nasıl tesettüre uyarlanır? bir lcwaikiki tunik nasıl kombinlenir derseniz, eğer amacınız “bu tuniği kombinlerken, tesettüre de uygun olsun” ise, altına mutlaka uzun etek kullanmanızdır. altına uzun etek giymediğiniz tunikler ne yazık ki tesettür kombin olmaz. çünkü gerçek tesettürde pantolon giyilmez. ama ne olur ha ben biraz daha light tesettürlüyüm derseniz bol ve dökümlü, geniş kesim pantolon etekler ile de şık bir kombin oluşturabilirsiniz.

lcwaikiki tesettur tunik modelleri

 

ama bence en en ennnn kötüsü ne biliyor musunuz? sadece kalçaları örten bir tunik giyerek altına skinny, leggings çeşidi tayt gibi dar kalıplı kot pantolonlar ile sözüm ona “tesettür kombinler” (!) yapılması.. arkadaşlar ne yazık ki bu şeytanın bir aldatmacasıdır, çünkü; bu şekilde tesettür kat’iyen olmaz. sadece vücudun bir kısmı örtülmüş olur, siz hiç “giyinmiş çıplaklar” tabirini duydunuz mu? duymadıysanız bir araştırın, çünkü; peygamber efendimizin bu konuda çok ciddi bir uyarısı var: “…cennetin kokusunu dahi alamazlar..” şeklinde..

elsiva bayan giyim ürünleri arasında piyasaya, özellikle de tesettür markalarına göre çok daha ucuz fiyatlı elsiva bayan tunik çeşitleri bulunuyor. lcw bayan tunik modelleri 20 lira ile 50 lira arasında değişirken, elsi waikiki tunik modelleri dar, standart ve bol kalıplarda üretiliyor.

lcwaikiki tesettür tunik modelleri

lc waikiki uzun kollu tunik modelleri

Bir Cevap Yazın