Maldivler’de tatil yapmak hayaldi gerçek oldu! Caprice Gold Maldives

maldivlerde tatil

maldiv adaları nerede önce bir öğrenelim maldivler nerede, dini, dili, tarihi 🙂 Sonra yazımıza geçelim.. Maldivler’de tatil yapmak hayaldi gerçek oldu! derken maldivlerde tatil yapacağım izlenimine katıldıysanız yanılıyorsunuz, sizi yanıltmak istemem 🙂 Ben kim maldiv adalarında tatil yapmak kim? Almanya’daki yakınlarım bile, “erken rezervasyonla” 6000 £uro gibi bir rakam ödeyerek tatil yapabildi orada. Bir haftalık yarım pansiyon tatile 6000 £uro verdiler, üstelik erken rezervasyon olduğu halde 🙂 Pahalı.. Maldivler tatil fiyatları çok yüksek.

en güzel tesettür otelleri maldivlerde islami tatil

caprice gold maldives eyyub el ensari house yorumları Maldivler’de tatil yapmak hayaldi gerçek oldu!

Televizyonda reklamını gördüğüm ve heyecanlandığım uluslararası hilal standartları merkezinden 7 hilal belgesi alan Caprice Gold Maldives Ebu Eyyub El Ensari House hakkında yazacağım şimdi..

Öncelikle islami tatil olması ve Maldivlerde olması beni mutlu etti. Sonra fiyatlarını duyunca da heyecanlandım. Zira çokta yüksek sayılmazdı Caprice Gold Maldives fiyatları. Orda bir devremülk alamam belki ama eğer ben ölmeden önce açılışını görebilirsem, ailemle beraber mutlaka tatil yapacağım orda inşaAllah 🙂 Ya Hu projenin resimlerine bakıyorum da çok sevdim :))

Caprice Gold Maldives Ebu Eyyub El Ensari House

Dünya lüks turizminin başkenti yüzlerce adadan oluşan Maldivler’de, Maldiv adalarına yakışır islami muhafazakar bir konseptle hazırlanan Caprice Gold Maldives – Ebu Eyyub El Ensari House açılışını hicri yılbaşımız 25 Ekim 2014’de yapacak. Ulaşım ve 24 saat açık büfe fiyatlara dahil yani TAM PANSİYON islami tatil hem de maldiv adalarında..

caprice gold maldivler maldiv adalarında islami tatil yapmak

İster ücretsiz ulaşım deyin, ister ulaşım ücretine tatil” sloganı ise cuk oturmuş 😉 Kendilerine hayırlı olsun diyorum şimdiden 🙂 Ama yine de fiyatları biraz daha aşağı çekebilirseniz daha çok sevineceğiz 😀

not: bu yazı reklam yazısı olmayıp, kişisel görüşlerimi yansıtmaktadır. yorumlar en güzel tesettür blog yazarı olarak bana aittir.

Bir Cevap Yazın