özel günler için eşarp modelleri

vizon pudra pembe türbanPratiklik ve hız çağındayız malum, artık bir kişi birden fazla işte çalışmak durumunda ya da bir ev hanımı dahi olsa evde yapacağı işler ile bakacağı çocuklarını düşünürsek pratik ve hızlı olmanın gerekliliğini daha iyi anlarız. Özel günlerde kimimiz kuaförlere gidecek vakit bile bulamayabiliyor, kimimiz de elinde parası olsun ya da olmasın kuaförlerin o basit eşarp modellerine tonlarca para vermek istemeyebiliyor. Türban kuaförü; özel günler için eşarp yapımında çalışan abiye eşarp tasarımları yapan arkadaşlardır ve bazıları işini gerçekten iyi yapmaktadır. Ancak; az önce de dediğim gibi her “abiye eşarp yaptırmak istiyorum” diyen, vakit ya da nakit sıkıntısı nedeniyle her özel günde türban tasarımcısı arkadaşlara eşarp yapımına gidemeyebiliyor.

hazır gümüş lame türban çeşitleriAçıkçası ben de hayatımda bir kere olsun süslenmiş türban yaptırmadım 🙂 Türban zaten kullanmam, ne özel günde ne de günlük olarak.. Boynu ve kulakları gösterdiği için türban modellerinin gerçek tesettüre aykırı olduğunu biliyorsunuz. Abiye eşarp yaptırdım bir kez, o da gelin başı olarak 🙂 Onun dışında ne özel günlerde, ne de gündelik tercihlerimde tesettürde sadelikten hoşlandığım için süslü eşarp yaptırmadım. özel günler için eşarp modelleri yaptıracak olsaydım da, hazır abiye eşarpları tercih ederdim sanırım. Çünkü; hazır abiye eşarpları defalarca kullanabilirsiniz ve bu eşarpların modelleri hiç fena değil doğrusu, iş görür yani 🙂 hazır yapılmış abiye eşarp modellerinin fiyatları da daha uygun.

şimdi sizlere fikir olması babında, özel günler için abiye eşarp modelleri sunuyorum.

bu hazır eşarpları internette arama motorlarına hazır türban modelleri, yapılmış eşarp modelleri, özel gün eşarp modelleri , abiye türban modelleri 2013 veya abiye eşarp modelleri 2013 vs. gibi anahtar kelimeleri yazarak satışını yapan alışveriş sitelerinden satın alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın