özel tasarım tesettür butikler: pınar şems

pınar şems tesettür abiye elbise 395 liraözel tasarım tesettür butikler konulu yazı serime “Pınar Şems Kavak”ın “Şems Moda” markasıyla başlıyorum..

daha önce en güzel tesettür blog‘umdaki yazıları takip eden okuyucularım pınar şems ve benzeri tesettür butiklerinin, özel tasarım kapalı abiyelerini, yazlık kışlık elbiselerini, tunik modellerini, takımlarını ve bluz, gömlek, etek modellerini ne kadar çok paylaştığımı görmüştür. ama ben bu sefer sadece Pınar Şems Kavak‘a yoğunlaşarak pınar şems moda evini tanıtacağım sizlere.

pınar şems 2013 modellerireklam değil, beğeni

aslında pınar hanımla bir tanışıklığımız yoktur ya da reklam almadım kendisinden öncelikle bunu belirtmeliyim. sadece çizgime uygun ve zevkli tasarımları dikkatimi çekebilmiş, beğendiğim bir tasarımcı olduğu için sitemde tanıtma ihtiyacı hissettim. Şems moda, sadece İzmir’de şubesi olan bir tesettür modaevi, bunu da ekleyeyim.

Pınar Şems tasarımı kıyafetler hakkındaki düşüncem

bazı tesettür butiklerindeki farklı gözüksün diye uğraşılan, ancak; şaklaban kıyafetlerinden öteye gidemeyen “rüküş” ve tesettürle yakından uzaktan bağdaşmayan tasarımlar şöyle dursun, pınar pınar şems bayramlık tuniklerşems’in kıyafetleri şahsen benim favorilerim arasına girmeyi başarmış durumda. Pınar Şems’in son olarak bol dökümlü siyah ve beyaz pantolonu ile siyah beyaz çizgili iç göstermeyen krep şifon tuniğini satın aldım misal. bayramlık olarak aldım ve seve seve, beğene beğene giydim. aslında gözüm şimdide; yakası ve beli altın rengi zincirli zümrüt yeşili elbise, incili portföy çanta, pudra verev etek, pudra ipek bluz-gömlek,  mint yeşili beli büzgülü elbise ve (beyazını ve siyahını aldığım) somon rengi bol kesim kumaş pantolonda.. ama önceliklerim arasında minik bir bebeğin masraflarına destek olmak var, bu nedenle onlara şuan nakit ayıramıyorum 🙂 pınar şemsin kıyafetlerinin en güzel yanlarından biri de; modellerin birbirleriyle çok kolay kombinlenebilyor olması..

Yalnız Pınar hanıma tavsiyem; daha içerikli ve günümüz teknolojisine uygun, kendisine yakışır online alışveriş de yapılabilecek bir web sitesine sahip olması. Tamam, onlar asıl işi facebook ve twitter üzerinden yapıyor biliyorum. Pınar Şems moda kıyafetlerini satan tesettürlü giyim online alışveriş siteleri de az değil. Ancak; şuanki web siteleri “bomboş” ve bu bence çağımızda “prestij kaybı” demek.

pınar şems kavak kimdir ve şems moda hakkında öğrenebileceğiniz herşey için pınar şems facebook sayfasına bakabilirsiniz.

özel tasarım tesettür butikler: pınar şems

pınar şems pudra verev etek pınar şems pudra kemerli tulum pınar şems lacivert beyaz çizgili krep şifon tunik pınar şems abiye Kuyruklu Dantelli Ekru Elbisepınar şems gül kurusu pudra pembesi mevsimlik kap pınar şems kışlık keçe ceket pınar şems nişanlık modelleri pınar şems uzun verev etek 2013

fırfırlı pudra özel tasarım abiye elbise özel tasarım keçe kap 2013 mint yeşili Beli Büzgülü özel tasarım Elbise özel tasarım butikler abiye pınar şems kavak tasarımıpınar şems butik tesettür abiye balık etekli peplum üstlü elbise 395 lira pınar şems tesettür butik abiyeleri 2013 2013 en güzel tesettür butikleri

özel tasarım tesettür butikler: pınar şems” üzerine 2 düşünce

  1. Geri izleme: günlük & abiye hazır türban modelleriEN GÜZEL TESETTÜR | 2013 İLKBAHAR YAZ TESETTÜR MODASI TRENDLERİ | EN GÜZEL TESETTÜR | 2013 İLKBAHAR YAZ TESETTÜR MODASI TRENDLERİ

  2. Geri izleme: Pınar Şems tesettür butik abiye elbise modelleri fiyatları | Bir Kafadan Her Ses

Bir Cevap Yazın