şah inn paradise otel yorumları

şah inn paradise otel yorumları

ayın 20’sinde şah inn paradise tatil köyü kumlucadaydık. şah inn paradise otel yorumlarımı eklemek istiyorum. şah inn paradise tatil köyü yorumlarıma geçmeden önce daha önce Antalya şah inn paradise otel şah inn paradise tatil köyü ile ilgili yazmış olduğum yazımı hatırlatmak istiyorum.

şah inn paradise tatil köyü islami otel kumluca yorumlarışah inn paradise yorumlarım şah inn paradise da islami tatil yapabilirsiniz. içkisiz bir tatil köyü, islami otel. kadınlara ayrı kapalı ve çok güzel bir yüzme havuzu sahası var. plajda aile için ve sadece kadınlar için ayrı bölümler mevcut. ortalıkta haşemasız gezen kadın da görülmüyor. yani mayo, bikini giymiş çıplak kadınlar yoktu. odaya gelen temizlik personeli gördüğüm kadarıyla hep kadındı. açık büfede günde 3 kere (1 kahvaltı, 1 öğlen yemeği, 1 akşam yemeği) yemek yenebiliyor ve yemekler hem çeşitli hemde güzel. bu tesettür tatil köyü otelde, ailenizle, çocuklarınızla dolu dolu ve eğlenceli bir islami tatil yapabilirsiniz.

şah inn paradise tatil köyü şikayet

şah inn paradise şikayetim oda temizliği yeterli değil, banyo temizlenmiş biz girmeden güya ama her yer ıslak ıslaktı ve duşakabin ile klozet su damlalarıyla doluydu.. otel odasının mobilyalı kısımları el izi ve pislik izleriyle doluydu. (mesela yatak başı, kapılar gibi..) otele gidilen yol çok kötü, bozuk bir yol.. kumluca belediyesi hayrına bir yol yapıverse oraya ne güzel olurdu..

şah inn paradise otel yorumları” üzerine 2 düşünce

  1. Geri izleme: Tesettür kampanyaları 2014 | EN GÜZEL TESETTÜR | 2013-2014 YENİ SEZON SONBAHAR KIŞ TESETTÜR MODASI TRENDLERİ

  2. Geri izleme: islami otel erken rezervasyon 2014 | EN GÜZEL TESETTÜR | 2013-2014 YENİ SEZON SONBAHAR KIŞ TESETTÜR MODASI TRENDLERİ

Bir Cevap Yazın