Sami Yusuf 2014 İstanbul Konseri Bilet Fiyatları

Sami Yusuf sevilen ve beğenilen bir müzisyen. Müziğini Allah ve peygamber sevgisi ile müslümanlığın yaşadığı zulümler üzerine yoğunlaştırarak, tüm dünyaya kendi üslubunca İslam’ı ve müslümanların yaşadığı zulümleri duyurmaya çalışıyor.. Ayrıca anne sevgisi, çocuklara şefkat ve sünneti yaşamak ile alakalı da müzikler/klipler yapıyor. Birkaç yıl önce ben de Feshane‘deki konserine gitmiştim ve gerçekten sahne performansı da çok iyi. Çok efendi, saygılı ve güler yüzlü bir insan. Müslüman erkek profiline o kadar çok yakışıyor ki..

Sami Yusuf 2014 İstanbul Konseri Bilet Fiyatları

sami yusuf 2014 istanbul konserleri

sami yusuf sözleri

Sami Yusuf 2014

sami yusuf sözleri

Sami Yusuf İstanbul Konseri 2014

Sami Yusuf

sami yusuf istanbul konseri

Sami Yusuf başörtüsü sözleri

Sami Yusuf küçükçekmece konseri

Sami Yusuf tesettür sözleri

Sami Yusuf konseri nerede ne zaman

Sami Yusuf din anlayışı

Sami Yusuf mega arena konseri

Sami Yusuf sadakat anlayışı

Üzüldüğüm bir nokta.. Konserinde bulunan bazı “başörtülü” kızların, adeta bir rock konserindeymişçesine takındıkları edep dışı hareketler ve hatta “danslar”.. İnsan peygamber efendimize salavat getirirken çılgınca bağırarak dans eder mi kendinden geçercesine? Ediyormuş. Ayrıca bazı “kapalı” hanımlarımızın Sami Yusuf hakkındaki düşünceleri de çok ahlaksızca. Sami Yusuf evli bir erkek ve “karımı tanıdıktan sonra, tüm kadınların cenaze namazını kıldım” diyecek kadar sadakatli ve edepli. Keşke her başörtülü kızımız bunu anlayacak edebe ve ahlaka sahip olsa. Ama ne yazık ki, görünüşü bir nebze Allah emrine uydurmayı başarmış “tesettürlü” kızlarımız, ne yazık ki kalplerini onun rızasıyla süsleyememiş.. Allah hidayet versin ve islah etsin onları.. Allah başladıkları doğru yolun devamını getirsin, yollarını şaşırtmasın..

Peki Sami Yusufun İstanbul konseri nerede ve ne zaman? Sami Yusuf 1 Mart 2014’te Küçükçekmece Mega Arena‘da konser verecek. Sevenlerine duyurulur. Sefa Merve tesettür giyim alışveriş sitesinin aracılığıyla Sami Yusuf konserinin biletlerinden satın alabilirsiniz.. Sami Yusuf Mega Arena konser bileti fiyatları ise indirimli, sefamerve.com’da Sami Yusuf konser biletinin fiyatları 40 lira ile 200 lira arasında değişiyor..

Al Muallimle tanıdığımız Sami Yusufun en sevilen ilahisi ve klibi hasbi rabbi..

Bir Cevap Yazın