sefamerve 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 yaşa göre kız çocuk takımları elbiseleri

Sefamerve kız çocuk giyim koleksiyonu

Sefa Merve artık 2-13 yaş kız çocuk giyim koleksiyonu ile çocuklara özel kıyafetler de satıyor. Sefamerve çocuk ile sefa merve, kız çocuk modası giyimleri sahasına da girdi.

sefamerve mint kız çocuk elbisesi ekru kemik beyaz saç bandı

sefa merve kız çocuk giyim modelleriHer kesimden kadına hitap eden tasarımlarıyla son zamanlarda adından sıkça söz ettiren Sefamerve.com, Sefamerve Çocuk ile yeni bir pazara giriyor. Türkiye’nin kadınlara yönelik en büyük giyim ve aksesuar e-ticaret siteleri arasında yer alan Sefamerve, çocuklara özel ilk koleksiyonunu hazırladı.

Sefamerve kız çocuk giyim koleksiyonu

sefamerve 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 yaşa göre kız çocuk takımları elbiseleri sefamerve kız çocuk elbiseleri takımları

sefamerve çocuk abiyeleri sefamerve çocuk elbise mint turkuaz sefamerve çocuk elbiseleri sefamerve çocuk tunik tayt takımları sefamerve kız çocuk abiye elbise ekru gold sefamerve kız çocuk elbisesi modelleri sefamerve tayt tunik takımı 5 6 7 8 9 10 11 12 yaş

Sefamerve Çocuk adıyla beğeniye sunulan koleksiyonda ilk olarak 2-13 yaş arası kız çocukları için şık kıyafetler yer alıyor. Gündelik yaşantıdan özel günlere kadar rahatlıkla tercih edilebilecek tasarımların yer aldığı koleksiyon, ebeveynler ve kız çocukları tarafından büyük ilgi görüyor.

Yazın enerjisini yansıtan sarı, pembe, turuncu ve hardal gibi canlı renklerin kullanıldığı koleksiyonda, son zamanların modası olan tül detaylar dikkat çekiyor. Tayt, etek, tişört ve elbiselerle kız çocuk modası için geniş bir yelpaze sunan Sefamerve çocuk, rahatlığı ve şirinliğiyle de göz kamaştırıyor.

SEFAMERVE.COM HAKKINDA

Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitelerinden biri olarak gösterilen Sefamerve.com, 2010 yılında kuruldu. Kadın giyim alanında faaliyet gösteren Sefamerve.com, Ortadoğu ve Avrupa da dahil olmak üzere 60 dan fazla ülkeye satış yaparak, kısa sürede Türkiye’nin en hızlı büyüyen e-ticaret sitelerinden biri oldu. Ürün portföyünde kıyafetten aksesuara birçok farklı seçeneği bir arada sunan sefamerve.com, kuruluşundan bugüne hızlı bir ivme ile büyüme kaydederek sektörün lider ve aranan firmalarından biri haline geldi.

Sefamerve kız çocuk giyim koleksiyonu” üzerine 3 düşünce

  1. elif Coşkun

    9 yaşında kızım var ve tesetture giriyor.fakat kıyafet bulmakta zorlanıyorum. Sizlerden ricam 8 yaş üzeri kız çocukları içinde tesettur kıyafetler üretmeniz. Şuan sitenizde onların yasinada uyabilecek spor tunikler, elbiseler görüyorum. Onlarin çocuklara goreside olabilir.ve çok ilgi görecegine eminim.suan çocuk tesetturu satan mağazalara baktığımda bikaç bişey görüyorum .Ancak hiçbişekilde çocuğumu da benide cezbetmiyor. Dedigim gibi sitenizde ona göre de olabilecek şeyler var.onlarin Küçüklerin üretseniz çok dua alırsınız. Ve cok buyuk bir hizmet olur islama.simdiden tesekkurederim. Çalışmalarınızı sabırsızlıkla bekliyorum. Saygılarla. …..

    Cevapla

Bir Cevap Yazın