Setrms 2013 İlkbahar Yaz “Mavice” Koleksiyonu

Setrms 2013 İlkbahar Yaz yeni sezon tunik modelleri“Biraz gökyüzünden, biraz denizden, biraz da kalbimizden “MAVİCE” hayatımızdan bir parça..” diyor Setrms 2013ilkbahar yaz koleksiyonu mavice‘yi tanımlarken..

Setrms tesettür giyim markası günden güne kendini yenileyen bir tesettür markası. Özgün ve farklı yorumlara sahip pardesü, kap, elbise, tunik, ceket ve gömlek modelleriyle en güzel tesettür kıyafetleriyle tesettürlü hanımların dikkatini çekiyor. Her yeni sezon setrems tesettür kıyafetleri ilkbaharı yazı sonbaharı ve kışı bize tüm güzellikleriyle yaşatıyor.

yeni sezon 2013 yaz setrms pardesü, kap, şal ve tesettür kıyafetlerinde hakim olan renkler; beyaz ve beyazın tüm tonları, yazın rengi nar çiçeği, pudra pembesi, soğan kabuğu, bej ve camel ile petrol mavisi, saks mavisi ve yeşil tonları. modellerdeki yaka ve manşet detayları da göz dolduruyor.

Setrms ümraniye mağazası açıldıİşte setrms markasının en yeni koleksiyonu mavice katalog çekimi videosu. setrems 2013 ilkbahar yaz koleksiyonu tüm maviliğiyle yeni açılan Istanbul ümraniye mağazası da dahil olmak üzere tüm mağazalarında satışa sunuldu.

Setrms 2013 İlkbahar Yaz “Mavice” Koleksiyonu

Bir Cevap Yazın