setrems kış yeni vitrinler

Setrms kış güneşi ile sıcacık bir sonbahar-kış

Setrms kış güneşi koleksiyonundaki pardösü, kap, tunik, ferace, tunik, elbise, hırka, kaban ve panço modellerinin o bakınca bile insanın içini ısıtan kumaşlarıyla sıcacık bir sonbahar-kış sezonu kapalı giyinmeyi seven hanımları bekliyor.

setrms abiye modelleri

2015 kış modasının en çok sevilen renkleri hardal sarısı, bordo, mor, mürdüm, grinin elli tonu ve siyah setrems yeni sezon tesettür giyimlerine de damgasını vuran son moda renkler olmuş. setrms geçen sezonki koleksiyonu olan saklı hikayede sunduğu abiyelerine benzer birçok güzel kapalı, uzun abiyeyi de yeni sezon kreasyonuna başarı ile eklemiş. Kendilerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum..

Setrms kış güneşi ile sıcacık bir sonbahar-kış

setrems kış yeni vitrinler setrms 2014-2015 sonbahar kış kış güneşi kreasyonu SETRMS 2015 KIŞ GÜNEŞ yeni sezon tunik modelleri SETRMS 2015 KIŞ GÜNEŞİ İpek Eşarp Koleksiyonu SETRMS 2015 Kış Pardüse pardesü pardösü Modelleri SETRMS 2015 KIŞ Sezonu kap modelleri setrms cadde mağazaları AVM mağazası setrms kış güneşi koleksiyonu kışlık kadife abiyeler setrms tunik modelleri 2015

Bir Cevap Yazın