Setrms Tesettür Giyim 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Tesettür giyim denince şık mağazaları ve tabiki şık kıyafetleri ile haturladığımız tesettür markalarının başında tabii ki, setrms giyim de geliyor artık. Son yıllarda artan müşteri kitlesi ile setrms giyim, sadece ülkemizde değil, tüm dünyada müslüman hanımların tercih ettiği bir firma olma yolunda emin adımlarla başarıdan başarıya koşuyor..

Yeni çıkan tesettür giyim koleksiyonlarını enguzeltesettur.com farkıyla ilk bizden öğrenebilirsiniz!

setrms 2016 ilkbahar yaz

Sezonun modası olan tesettür giysilerle, göz alıcı modellerini görücüye çıkarmaya başlayan setrms giyim, 2016 ilkbahar yaz koleksiyonu için de startı verdi. Birbirinden güzel tesettür abiyeleri ve şık şalları ile tanıdığımız setrms’te; pardösü, kap, tunik ve ferace gibi dış tesettür giyim modelleri ve tesettürün olmazsa olmazı elbise modelleri, uzun etekler ve şık üstler gerek model çeşitliliği ile gerekse kalitesiyle göz dolduruyor.

işte yeni sezon setrms 2016 ilkbahar yaz koleksiyonundan ilk modeller..

Sezon sonu tesettür kıyafet ihtiyaçlarınız için de setrms sizi düşünüyor ve sonbahar kış sezonundaki ürünleri bitirme kampanyasında tek fiyat dönemine geçerek; tüm ürünlerinde çok ucuz ve uygun fiyatlara tesettür giyim modelleri satıyor. Setrms mağazalarında ve setrms’in yenilenen online alışveriş sitesinde görülebilen ve bedenleri hızla tükenen sezon sonu setrms tesettür giyim modelleri, uygun fiyata sonbahar kış alışverişi için seri sonu ve outlet ürünleri kovalayan kapalı hanımlar için bulunmaz bir fırsat olma niteliği taşıyor.

İşte yeni sezon setrms 2016 ilkbahar yaz koleksiyonuna ait muhteşem tüyolar!

setrms 2016 yaz sezonu koleksiyon modelleri için buraya tıklayınız

Bir Cevap Yazın