Tesettür kampanyaları 2014

indirimli tesettür kampanyaTesettür kıyafet giyim kampanyaları ocak ayı başladığından beri hız kesmeden devam etmekte. Yeni sezon sonbahar kış tesettür giyim modasının, yeni sezon 2013-2014 tesettür giyim koleksiyonları büyük kış indirimleri ile satın alınabiliyor şu sıralar. Seri sonu ve outlet ürünlerin de büyük avantajlarla alınabileceği yeni sezon sonu tesettürlü kıyafet giyim kampanyalarında, en güzel tesettür elbiseler, abiyeler, tunikler, etekler, bluzler, gömlekler, pantolon etekler, kolluklar, yakalıklar, ipek twill eşarplar, ipek karışımlı şallar, kabanlar, montlar, parkalar, pardesüler, kaplar, feraceler gibi tesettür giyimin en sevilen kışlık tesettür giyim eşyalarında yeni sezon & seri sonu indirimleri var. sezon sonu  tesettür indirimleri ne zaman başlayacak diye merak edenler uyanın 🙂 çünkü;2014 sezon sonu tesettür kampanyaları çoktaaaan başladı bile!!!

yeni sezon sonu indirimleri ve 2014 tesettür kampanyalarına örnek verecek olursak…

Tesettür kampanyaları

  1. modanisada sezon sonu tesettür kampanyası devam ediyor.
  2. kayra giyim’de tesettür kampanyası var. %50 net indirim ve seri sonu ürünlerde %70’e varan indirimler mevcut.
  3. tekbir tesettür giyim mağazalarında ve online alışveriş sitesinde de kampanya var.
  4. sadece tesettür giyimde değil sahinnparadise gibi tesettür otellerinde de erken rezervasyon fırsatları başladı. yazın sıkı bir muhafazakar tatil yapmak isteyenler; şah inn paradise gibi tatil köyü tarzı tesettür otel kampanyalarına biz göz atın derim.. şahinparadays hakkındaki youmlarımı daha önce yazmıştım hatırlarsanız: sah inn paradise otel yorumlarım ve şahinnparadise tatil köyü maceramız
  5. arminede de tüm ürünlerde %50 indirim var. armine tesettür kampanyasında 2013-2014 sonbahar kış katalog koleksiyonu satın alınabiliyor.. armine indirimi stoklarla sınırlıymış..
  6. tuğba venn ve nihan koleksiyonu da kampanyada. avrupaya da satış yapan tugbavenn markasında net %50 indirim ve bazı ürünlerde %70 indirim başladı.
  7. e-tesettür de de %70’e varan sezon sonu indirimi var.

bu liste böyle uzar gider. diğer giyim, otel gibi tesettürle alakalı tesettür markalarında yeni sezon sonu seri sonu ve outlet kampanyaları mart sonuna kadar devam edecek.. tabi bu indirimlerde acele etmekte fayda var çünkü ürünler hızla tükeniyor…

Bir Cevap Yazın