Kategori arşivi: Çanta Modelleri

son çıkan şık tesettür kombinler yapmaya uygun moda kadın çantaları ve en yeni bayan çanta trendleri

18 19 20 21 22 23 24 25 yaş genç kızlara göre peluş çantalar

Forever New’in En Güzel Çantaları

krokodil desenli kirmizi bayan cantaen güzel çantalar yayınlamaya devam ediyorum. bazı bayanlar kolye, yüzük, küpeye çok düşkündür, bazısı altın takılara ve pırlantalara… bazen de “özellikle” çılgın bayanlar arasında piercing aksesuar meraklıları görülür :) benim ise çanta ve ayakkabı vazgeçilmez aksesuarlarımdandır.

mint yesili pudra pembesi tasli portfoy canta

bazen belki çanta ya da ayakkabımdan çok daha ucuz giyinirim ama çantam ve ayakkabım mutlaka kaliteli ve şık olmalıdır diye düşünürüm. bu bakımdan bana ayakkabı ve çanta delisi denebilir. modaya çok düşkün değilim ama, mesela; şu sıra monokromatik desenler ile zigzag desenleri moda ya, onları çok beğeniyorum. moda olmadıkları zaman da o desenleri ve siyah beyaz çizgileri severdim zira. dantelli ve taşlı clutch‘lar da favorimdir.

forever new mini abiye cantalar

Forever New’in En Güzel Çantaları

en guzel sirt cantasi modellerigenellikle sezonun modası olan tüm detayları her yeni sezonda bünyesinde barındırmayı başarabilen çok genç bayanlara ve ruhu genç hanımlarımıza hitap eden bir marka Forever New.. Ben forever new çantalarına bayılıyorum, %50 ve hatta %70 indirim zamanları oluyor ya, mutlaka bir iki modelini kapıyorum :)

dantelli en guzel cantalar

birçok çanta markasına göre oldukça güzel çanta modelleri olan forever new çanta fiyatları çantalarının modeline ve kalitesine göre bence gayet uygun. Ancak; şu da var ki, her çanta modeli için geçerli değil bu uygun fiyat durumu. yani Çin’den alışveriş yaparak getirtirseniz belki 30 liradan fazla olmayacak bir çantanın forever new fiyatı 100-150 lira olabiliyor.. bu yüzden her forever new çantaya balıklama atlamayın ve forever new yeni sezon sonlarını yani fırsat kategorisindeki indirimler kampanyaları bekleyin derim ;)

en guzel cantalar 2015

forever new’in bu yılın moda trendlerinde sırt çantaları, el çantaları, omuz ve kol çantaları, şık bayan laptop çantaları ile portföy yani abiye clutch çantaları mevcut. aynı zamanda makyaj çantaları, şık ipad/iphone kılıfları ve cüzdanları da var..

18 19 20 21 22 23 24 25 yas genc kizlara gore pelus cantalar

18-25 yaş arası genç kızlar için en güzel çantalar

deichmann 2014-2015 el çantası portföy çanta modelleri 001 kapalı kombin nasıl yapılır

kapalı kombinler için yeni moda çanta modelleri

deichmann 2014-2015 el çantası portföy çanta modelleri 002 kapalı kombin nasıl yapılırBilmiyorum sizler de benimle aynı fikirde misiniz ya da düşüncelerime katılır mısınız? Tesettür giyim adı altında yeni moda kapalı bayan giyimlerinin tesettürlüsünü de tesettürsüzünü de satan bazı tesettür markaları, işi iyice ticarete döküp çanta, ayakkabı, kemer vs. gibi aksesuarlar da satıyor son yıllardır. İşin acı tarafı sattıkları ürünleri öylesine kalitesiz ve adi ki; şahsen ben onları kullansam utanırım. verilen paralar da hiç öyle az değil haa, işte bu yazıyı da zaten o yüzden yazıyorum. hem pahalı hem de kalitesiz malları kapalı hanımlara reva gören “tesettür giyim” markalarını Allah’a havale ediyorum.

birde şunu eklemek istiyorum, yeni sezonda 150-200 hatta 300 lira gibi rakamlara sattıkları bu adi ürünlerini sezon sonu 50-60 liraya indiriyorlar, sezonda alışveriş yapan hanımları da bir güzel kazıklıyorlar bu kalitesiz malzemeden, kalitesiz işçilikle yapılmış adi ürünleri kakalayarak. sezon sonu fiyatlarından bile satın almam, o derece tiksiniyorum mallarından. zevk meselesi tabi, ben beğenmiyorum ama beğenen ve 300 lirayı o ürünlere vermeyi adil bulanlar da olabilir. saygı duyarım!

size önerim çanta ve ayakkabı gibi ürünler alacağınızda bu işi iyi yapanlara uğramanız. yani bir pardesü ya da kapalı elbise aldınız diye alacağınız tüm ihtiyaçlarınızı bir mağazadan almayın. çünkü hem pahalı satıyorlar hem de adi mal kakalıyorlar. mesela mango, forever new, bershka ya da deichmann vs. markaların mağazalarında satılan orta sınıf çantalar sezonda bile 40-150 lira arasındayken, bunlar belki daha adi ve hiçbir özelliği bulunmayan, adı sanı duyulmamış markalardaki çantalarına en aşağı 150-200 lira istiyor :) seçim sizin!

resim galerimde sizler için deichmann 2014-2015 sonbahar kış koleksiyonu yeni sezon çanta modelleri paylaştım. tesettür kombinleri blog’umda paylaşmaktayım burdan bakabilirsiniz ve kapalı kombinler için yeni moda çanta modelleri eklemeye devam edeceğim. daha önce de romantik tesettür kombinleri için çanta modelleri paylaşmıştım. daha önce paylaştığım indirimli mango modelleri için de tıklayın

kapalı kombinler için yeni moda çanta modelleri