Category Archives: Tesettür Modası

son çıkan moda kapalı giyimi ve en yeni tesettür modası trendleri

Armine 2015 Kış Koleksiyonu Yeni Sezon Kataloğu

armine 2015 kış yeni sezon kataloğu abiye elbise pardesü ferace kap yelek uzun etek büyük beden tesettür kapalı giyim modelleri Yeni sezon Armine tesettür giyim sonbahar kış kapalı kıyafetler, yelek, pardesü ve uzun kabanlardaki şık detaylar dikkat çekiyor. Ayrıca kapitone ve pelerin modasının 2015 kış modasında da hala devam ettiği uzun parkalar, mantolar, kapitone kaban modelleri ve uzun montlarda rahatça görülebiliyor.

armine 2015 kış yeni sezon kataloğu abiye elbise pardesü ferace kap yelek uzun etek büyük beden tesettür kapalı giyim modelleri

deri detaylı elbise ve kapalı giyimi armine katalog resimlerinde bol bol yerini almış. 2015 kışının en moda renkleri  ise koyu kırmızı tonlarındaki bordo, koyu yeşil, camel, siyah, mürdüm moru ve taba rengi. Armine 2015 Kış Yeni Sezon Kataloğu

Şık ve zarif tasarımların yanı sıra, rahat ve sade tasarımlara da yer veren Armine 2015 giyim modelleri, zengin kış koleksiyonunu sizlerle buluşturdu. Çizgisiyle fark yaratırken sonbahar kış koleksiyoununda yer verdiği bu yılın trend renkleriyle içinizi ısıtacak.

Armine 2015 Kış Koleksiyonu Yeni Sezon Kataloğu

Armine 2015 kış koleksiyonu pırıltısıyla asaletinizi ön plana çıkartacak.. Armine 2015 kış yeni sezon kataloğuna resim en güzel tesettür giyim blogları resim galerisinden ve armine 2015 kış videolarından bakabilirsiniz.

Armine 2015 Kış Yeni Sezon Kataloğu

Armine tesettür giyim sonbahar kış koleksiyonu

2014 -2015 Armine tesettür giyim sonbahar kış koleksiyonu mağazalarında satılmaya başlanmıştı, ancak; hani online mağazada neden hala yok 2015 armine sonbahar kış kapalı tesettür kıyafetleri filan derken dün armine online shop’ta da satışa başlandı.

Her sene yayınladığım Armine yeni sezon sonbahar kış koleksiyonu ürünleri kataloğu videosu yakında en güzel tesettür blog’da..

Armine tesettür giyim sonbahar kış koleksiyonu

armine sonbahar kış brightness of the night koleksiyonu

armine kapalı giyimin 2014-2015 sonbahar kış brightness of the night koleksiyonu katalog ürünleri, burada da değindiğim gibi tüm armine giyim mağazalarında top yekün katalog satışa çıkarılmış vaziyette alıcılarını bekliyor. ancak internette henüz sadece birkaç parça modelin satın alınabileceğini tekrar hatırlatmak isterim..

armine sonbahar kış brightness of the night koleksiyonu

4K7748 armine sonbahar kış armine giyim 4k7748 vizon trençkot armine sonbahar kış

armine tesettür giyim 2015 sonbahar kış armine 2015 sonbahar kış pardesü armine brightness of the night koleksiyonu

setrms 2014-2015 sonbahar kış koleksiyonu

setrms tesettür giyim 2014-2015 sonbahar kış koleksiyonu elbise, abiye, tunik, kap, pardösü, ferace, etek ve bluz gibi kapalı giyim modelleri ile bu yazın satış çizelgesini yakalayabilecek mi bilmem ama, bekle bekle hala sonbahar kış sezonunu açmadılar :( setrms mağazalarında durum ne bilmiyorum ama şuanda online mağazasında yeni sezon sonbahar kış tesettür giyim modellerini siz de takdir edersiniz ki; eklenmedikleri için “göremiyoruz”… ancak sezon sonu %50 indirimli tesettür giyim fırsatlarını setrms abiye, pardesü, kap, elbise ve diğer tesettür kıyafetlerinde göreceksiniz..

setrms 2014-2015 sonbahar kış koleksiyonu çok yakında en güzel tesettür blog’da katalog olarak yayınlanacaktır..

setrems sonbahar kış katalog modellerini görür görmez bu konuda birşeyler karalayacağımdan hiç şüpheniz olmasın :) setrms de, tuğba venn, armine, alvina, kayra giyim gibi yeni sezon koleksiyonunu henüz mağazaları harici görücüye çıkarmadı. şimdilik sizlerle paylaşmaya fırsat bulamadığım en yeni çıkan modern tesettürlü 2014 setrms giyim modelleri..

en güzel tesettür gelin başları

en güzel tesettür gelin başları 2014 2015hazır aksesuarlı, süslü türban tasarımlı ve gerçekten gösterişli en güzel tesettür gelin başları.. günümüzde kapalı gelinlikler için tasarlanan türbanlar ve şık gelinlik başörtüleri günden güne çeşitlense de, aslında galiba en pratik, uygun fiyatlı ve ucuz olanı hazır gelin türbanları ile gelin başı aksesuarlarını kolayca kafaya takmak :)

en güzel tesettür gelin başları