Category Archives: Tesettür Modası

son çıkan moda kapalı giyimi ve en yeni tesettür modası trendleri

tesettür abiye elbiseler

setrms 2014 uzun abiyeler 028 abayas fashion style setrms giyimin geçtiğimiz sezon öyle güzel uzun abiye elbiseleri vardı ki, paylaşmaya doyamıyorum. bana göre modern muhafazakar kapalı giyimli kesime daha fazla hitap eden setrms 2014 saklı hikaye koleksiyonundaki uzun kollu ışıl ışıl abiye elbiseler, genellikle balık etekli ve dar modeller. bu nedenle bana göre tesettüre uygun değil. ancak kadınlar arasında ya da şık abiye pelerinler ile neden giyilemesin? erkeklerin giremeyeceği kadın toplantılarında ve davetlerde bu birbirinden güzel ve şık uzun abiye elbiseler bence rahatlıkla giyilebilir. setrms uzun abiye elbise modellerinin hepsi dar değil elbette. bazıları tesettüre daha uygun dar olanlara göre, daha kapalı ve vücut hatlarını belli etmiyor. bunlar tesettürüne dikkat etmeye çalışan kapalı bayanlar tarafından daha öncelikli olarak tercih edilebilir. süsü, püsü oldukça fazla olsa da, setrems tesettürlü uzun abiye elbiseler 2014 sezonuna kesinlikle damgasını vuran kapalı abiye elbiseler oldu.

setrms 2014 uzun abiyeler abayas fashion style

uzun kollu şık abiye elbiseler

setrms 2014 uzun abiyeler abayas fashion style

setrms uzun kollu şık abiye elbiseler

SefaMerve Safir Saf İpek Şallar

Türkiye’deki online muhafakazakar kapalı modern tesettür giyim alışveriş mağazalarının öncülerinden Sefamerve’nin, % 100 doğal saf ipek şalları, 2014-2015 sonbahar kış sezonuna damgasını vuruyor. SefaMerve safir saf ipek şal modelleri artık sefamerve.com’da..

SAFİR; ELDE DOKUNMUŞ SAF İPEK ŞALLAR ŞIKLIĞINIZA ZARAFET KATIYOR

sefa merve safir ipek şallar modelleri 2014 2015 sefa merve sefamerve safir ipek şal modelleri 2014 2015 sefa merve sefamerve safir ipek şallar 2014 2015 sefa merve sefamerve safir ipek şallar modelleri 2014 2015

Şallar, pratik kullanımı ve modern duruşu ile son zamanlarda kadınların vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alıyor. İnovatif ürünleriyle dikkat çeken Sefamerve, sonbaharın ilk günleri için hazırladığı el dokuması ipek şal modelleriyle, stil sahibi hanımlara serin günlerde kullanabilecekleri yumuşacık ve şık bir alternatif sunuyor.

Sezonun en gözde tasarımları arasında yer alan Safir’in şal modelleri, tezgahtan vitrine uzanan hikayesiyle de hayranlık uyandırıyor. Özel olarak seçilen kozalar, kara tezgahlarda incecik iplikler haline getirilerek, tamamen doğal boyalarla renklendiriliyor. Günde sadece tek bir şalın üretilebildiği 3 kişilik el dokuması tezgahlarda hazırlanan şallar, Sefamerve farkıyla moda tutkunu kadınların beğenisine sunuluyor. Evlatlarınıza ve torunlarınıza hediye bırakabileceğiniz, geleneksel yöntemlerle üretilen bu zarif ipek şallar tamamen doğal boyalarla hazırlandığı için hiçbir kanserojen madde içermiyor. Sefa Merve safir saf ipek şallar artık sefa merve com da..

Tekbir 2015 Kış

yeni çıkan Tekbir giyim modellerinin bir kısmını burada paylaşmıştım. birbirinden seçkin ve özel modellerin bulunduğu tekbir 2015 kış koleksiyonu kataloğunun tamamı henüz yayınlanmadı. ancak; tekbir facebook sayfasından yeni sezon koleksiyonuna ait mağaza vitrinleri, reyonları ve mankenlerinden tüyolar paylaştı. aşağıda tekbirin 2015 kış sezonuna ait yeni çıkan kıyafetlerinin bazılarını görebilirsiniz..

tekbir 2015 ürünleri tekbir 2015 modelleri tekbir 2015 mankenleri tekbir 2015 giyimleri

Tekbir 2015 Kış

sitemdeki tüm tekbir 2015 kış kataloğu kıyafetlerine ve tekbir giyim 2015 haberlerine buradan ulaşabilirsiniz..

Sefamerve Bindallı Kına Kıyafetleri

Sefamerve Yeşil Altın Bindallı Kına KıyafetleriSefa Merve çok fazla ziyaret etmediğim bir kapalı giyim online alışveriş sitesi. Bu akşam şöyle bir gezineyim dedim ve bindallı modellerine gözüm takıldı. Özellikle ispanyol kollu ve eteği kat kat hürrem modeli bindallılar çok dikkatimi çekti. oldukça saltanatlı ve gösterişli bu kırmızı bindallı modelleri kına gecelerinde törelere uygun giyinip geleneksel görünmenin yanında görkemli de olmak isteyen gelin adayları için bence biçilmiş kaftan :) ama ben bu yandaki zümrüt yeşili ile gold altın işlemeli önü zigzag korse dikişi görünümlü bindallıyı beğendim..

sefa merve bindallı kınalıkları aşağıdaki resim galerisinden inceleyebilirsiniz..

Sefamerve Bindallı Kına Kıyafetleri

Yeni Çıkan Tekbir Eşarp Modelleri

Yeni çıkan tekbir eşarp modellerinde kapalı genç kızlara uygun sportif ve hareketli çizgiler ile hemen hemen her kışın modası olan desenler kullanılmış. Tekbir 2015 eşarplarda bu yılın moda renkleri olan petrol yeşili, mint yeşili, hardal sarısı ve mürdüm moru ağırlıkta. Tekbir eşarp 2014-2015 katalog modelleri için tıklayınız..

Yeni Çıkan Tekbir Eşarp Modelleri

Tekbir Eşarp 2014 2015 sonbahar kış Tekbir Eşarp Modelleri yeni sezon 2014 2015 Yeni Çıkan Tekbir Eşarp Modelleri 2015 Yeni Çıkan Tekbir Eşarp Modelleri yeni sezon 2014 2015 Yeni Çıkan Tekbir Eşarp Modelleri