Kategori arşivi: abiye modelleri

kapalı abiyeler, tesettür abiye modelleri

kapalı bordo elbise nasıl kombinlenir

bordo abiye elbise nasıl kombinlenir?

kapalı bordo elbise altına ne renk ayakkabı giyilir? bordo elbiseme ne renk eşarp/şal gider? kapalı bordo elbise nasıl kombinlenir? uzun bordo elbise modelleri neyle giyilir sorularınız için en doğru adres http://www.enguzeltesettur.com !

bordo elbiseler zamanın fenomenleri haline geldi. yıllardır kışların vazgeçilmezi olan bordo elbise modelleri, artık yaz kış bahar ayları demeden günlük olsun, abiye olsun gece gündüz giyiliyor. Kırmızı elbiselerin yerini bordo elbiseler aldı hatta! Evet bordo elbiseler işte bu kadar iddialı ve cazibeli elbiseler..

tesettür modasının da 2014/2015 sonbahar kış sezonunda vazgeçemediği renklerden olan bordo maksi elbiseler, günlük elbise modelleri olarak da, özel bir gün için giyilen abiye elbise modelleri olarak da gerçekten çok şık kombinler çıkartabilmemize olanak tanıyor. bordo kadar iddialı bir renk olan, zümrüt yeşili de gold/altın rengi, dore ve lame yani gümüş rengi tonları ile inanılmaz güzel kombinleniyor.

işte sizler için hazırladığım kapalı bordo elbise kombinim..

kapalı bordo abiye elbise kombini

ayakkabı topuklu giymeyi sevmiyorsanız ya da tesettüre daha uygun bir kombin yapmak isterseniz az topuklu ya da babet tarzı bir ayakkabı da tercih edilebilir.

kapalı bordo elbise nasıl kombinlenir

armine payetli abiye elbise 230 lira

en güzel tesettür abiyeler ve fiyatları 2015

en güzel tesettür abiyeler ve fiyatları 2015 www.enguzeltesettur.com ‘da..

öncelikle söylemeliyim ki; günler geçtikçe tesettürlü elbiselerin vücut hatlarını daha da ortaya çıkardığına şahit oluyoruz. kadife elbiselerin ve kadife abiye modellerinin yeni sezonda moda olmasıyla birlikte, bu dediğim sorun daha da kendini belli etmeye başladı.

Gamze Polat’ın sahra isimli bu güzel kadife üstlü abiye elbisesi, ne yazık ki tesettüre uygun bir elbise değil, çünkü; göğüsleri apaçık belli ediyor. Tesettür; vücut hatlarını örtmek demektir, ortaya çıkartmak değil. En azından şal önden göğüsleri örtecek şekilde örtülürse, bir derece elbise tesettüre uyarlanabilir. Ama sadece uzun kollu, uzun etekli olunca elbise tesettürlü olmuyor!

en guzel tesettur abiyeler ve fiyatlari 2015

kapalı giyim sektörü modaya ayak uyduran bir sektör olduğundan kadife modası gibi vücut hatlarını belli eden kumaşları gönül rahatlığıyla elbiselerinde hiçbir sansür olmadan kullanabiliyor. bazı tesettür markaları bu sorunun farkında olmalı ki, kadife kumaş kullandığı elbiselerinde etek kısmını balık etek yerine, Mevlana model, kloş etekli, A tipi ya da çan etek kullanıyor. Elbisenin üstünü ise, daha bol bırakıyor ya da ceketli gibi duran elbiseler tasarlıyor.

Şimdi mosanisadan seçtiğim en yeni ve en güzel tesettür abiyeler ve fiyatları 2015..

en güzel tesettür abiyeler ve fiyatları 2015

görsellerdeki abiye elbise modelleri Gamze Polat, Armine Giyim, Dilek Etiz, Minel Aşk, Modaysa, Nurla abiye gibi tesettür abiye elbise markalarına aittir.. Fiyatlarını, modellerin üzerini tıkladığınızda görebilirsiniz..