Kategori arşivi: eşarp modelleri

Eşarp Modelleri

aker 2015 ilkbahar yaz eşarp modelleri fiyatları

Aker 2015 Yaz Koleksiyonu

aker 2015 ilkbahar yaz eşarp modelleri fiyatları

Aker eşarp 2015 ilkbahar yaz koleksiyonunu dün backstage videosunu yayınlayarak sundu. 2015 aker eşarp modelleri www.enguzeltesettur.com ‘da..

Aker 2015 eşarp modellerinde aker ipek tivil eşarp ve aker ipek krep saten eşarp olmak üzere iki çeşit eşarp kumaşı kullanılmış.

aker giyim 2015 yaz giyim esarp modelleri

Aker Giyim Yeni Sezonu Açtı

Aker 2015 yaz koleksiyonu güneş rengi tonları kullanılarak hazırlanmış renkli renkli kapalı giyim tasarımları, zarif muhafazakar kapalı giyim modelleri ve bohem tarzı ile çok fresh ve yepyeni bir sezon vaad ediyor.

Aker 2015 Yaz Koleksiyonu 2015 Aker Giyim Yeni Sezon Eşarp, Çanta Modelleri

esarp nasil yapilir videolu anlatimli

Videolu Eşarp Bağlamaları Modelleri

esarp nasil yapilir videolu anlatimli ipek eşarp modelleri ve bağlama teknikleri eklemeye devam ediyorum. biliyorsunuz ki; armine, setrms, zühre, aker, tuğba venn, kayra giyim gibi birçok hazır tesettür giyim markasının kendi koleksiyonlarına ait ipek eşarp modelleri mevcut, ben bugün zühre giyim markalı ipek eşarp modelleri ile yapılmış eşarp bağlama stilleri videosu ekleyeceğim blog’uma sizler için.. bu videoda birbirinden güzel eşarp bağlama tekniklerini görebilirsiniz.. aslında ipek eşarpların önü çok kolay yapılıyor, hele ki twill ipek (halk arasında tivil deniyor bu eşarplara..) cinsinden olan eşarpların önü çok düzgün duruyor eğer ütülüyse tabii. ütüsüz eşarp ne cinsi olursa olsun önü pek düzgün durmuyor :) yani eşarp önü nasıl düzgün durur sorusunun ilk cevabı: EŞARBIMIZI ÜTÜLEMEK :) daha sonra da eşarba uygun bir model ile eşarp bağlamak..

Pratik ve Farklı Eşarp Bağlama Modelleri

eşarbın önü nasıl yuvarlak olur, eşarbımın önü nasıl düzgün durur diye soran arkadaşlar, işte sizler için eşarp önü nasıl düzgün durur pratik bir şekilde öğrenebileceğiniz, eşarp içine mendil, röntgen filmi ya da jelatin film koymadan önü düzgün duran eşarp nasıl yapılır videosu..

tam yedi adet eşarp nasıl bağlanır videosunu en pratik şekilde hızlıca ve kolayca öğrenin!

yepyeni eşarp bağlamaları ve eşarp yapılışı teknikleri için beni takip edin.. videodaki eşarp stillerini daha yakından görmek için resim galerimi ziyaret edebilirsiniz…

armine 2015 esarp modelleri ve fiyatlari

Armine Eşarp Fiyatları

Armine ipek eşarp modelleri ve armine eşarp fiyatları www.enguzeltesettur.com ‘da..

armine ipek esarp fyatlari armine esarp modelleri armine yeni sezon esarplarin fiyati armine saf ipek esarp fiyatlari

Armine eşarplar, marka eşarp takmayı seven hemen hemen her kapalı bayanın eşarp çekmecesinde veya gardrobunda, yani kısacası ipek eşarplarını nerede muhafaza ediyorsa orada :) mutlaka bir iki adet bulunan eşarp çeşitleridir. Armine eşarpların twill ipek cinsi olduğu gibi sura ipek ve %100 ipek çeşitleri de mevcuttur. Tivil ipek eşarp nedir ve özellikleri nelerdir, tivil ipek eşarp nasıl bağlanır öğrenmek istereniz tıklayınız..

Armine Eşarp Fiyatları

aşağıda seri sonu ve yeni sezon armine eşarp modellerinin fiyatlarını görebilirsiniz. armine online sitesinde yukarıdaki eşarp modellerinden temin edebilirsiniz..

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

eşarp bağlamaları modelleri nasıl yapılır? eşarp bağlama teknikleri stilleri ve eşarp nasıl bağlanır videolu anlatım