eşarp modelleri KATEGORİSİNDEKİ YAZILAR LİSTELENİYOR

Eşarp Modelleri

Yeni Çıkan Tekbir Eşarp Modelleri

Yeni çıkan tekbir eşarp modellerinde kapalı genç kızlara uygun sportif ve hareketli çizgiler ile hemen hemen her kışın modası olan desenler kullanılmış. Tekbir 2015 eşarplarda bu yılın moda renkleri olan petrol yeşili, mint yeşili, hardal sarısı ve mürdüm moru ağırlıkta. Tekbir eşarp 2014-2015 katalog modelleri için tıklayınız..

Yeni Çıkan Tekbir Eşarp Modelleri

Tekbir Eşarp 2014 2015 sonbahar kış Tekbir Eşarp Modelleri yeni sezon 2014 2015 Yeni Çıkan Tekbir Eşarp Modelleri 2015 Yeni Çıkan Tekbir Eşarp Modelleri yeni sezon 2014 2015 Yeni Çıkan Tekbir Eşarp Modelleri

Aker Ottoman Serisi Osmanlı Desenli İpek Eşarplar

aker göksu sefası ipek eşarp2014-2015 Aker eşarp modellerinden olan aker ottoman serisi ipek eşarp modelleri, osmanlı hayatından kesitler içeren desenleri ve canlı renkleri ile müşterilerini bekliyor.

Köklerimizin zarafetinden etkilendik, bu zarafeti ottoman serisiyle ipeğe taşıdık. Aker eşarp; kuruluşundan bu yana köklerine sıkı sıkıya bağlı, geçmişten gelen serüvenin geleceğimizi aydınlatan detaylarını dikkate alarak üreten bir marka oldu. Tarihten öğrendiğimiz ve bugünkü ustalığımızın ana hatlarını belirleyen bu güzel anıları ipeğe nakşederek vefa borcumuzu bir nebze olsun ödemek istedik. Osmanlı’nın naif sanat anlayışını dünyanın en iyi ipeğine işleyerek otooman serisine taşıdık… aker eşarp

fatih sultan mehmet ipek eşarp aker

Aker Ottoman Serisi Osmanlı Desenli İpek Eşarplar

Zühre Pardesü 2014 İpek Eşarp Koleksiyonu

zühre pardesü 2014027 ipek eşarp modelleri tesettür blog

Zühre Pardesü 2014 ilkbahar yaz koleksiyonu ile alakalı bu ay içerisinde yeni sezonu açacakları dışında pek bir tüyo vermezken, zührenin 2014 kışına ait ipek eşarp koleksiyonunu paylaşmadığımı fark ettim ve sonbaharlık kışlık zühre ipek eşarplarını görmeniz için müzikli slayt hazırlayıp blog’a ekledim.

zühre pardesü 2014026 ipek eşarp modelleri tesettür blog

Zühre Pardesü 2014 İpek Eşarp Koleksiyonu Videosu

Ayrıca, zühre pardesü ilkbahar yaz yeni sezonu açıldığında zührenin resmi web sitesinde eski sezona ait olan eşarplar görülemeyecek olduğundan, ileriki aylarda bir önceki sezona ait olan bu eşarp modellerine bakmak isteyenler Zühre Pardesü 2014 İpek Eşarp Koleksiyonu videosundan ve Zühre Pardesü 2014 İpek Eşarp Koleksiyonu resim galerisinden fayda sağlayabilirler diye düşündüm. İşte size 28 adet zühre markalı ipek eşarp resimi, zühre eşarp modelleri paylaşmaya yeni sezonda devam edeceğim! şimdilik iyi seyirler :)

Zühre Pardesü 2014 İlkbahar Yaz Yeni Sezon Koleksiyonu

Zühre Pardesü 2014 İpek Eşarp Koleksiyonu Resim galerisi

tesettür modası eşarp modelleri

Aker 2014 İpek Eşarp Koleksiyonu Modelleri

Aker 2014 ilkbahar yaz koleksiyonu 054 yeni sezon modelleri Aker 2014 ilkbahar yaz koleksiyonu 050 yeni sezon modelleri Aker 2014 ilkbahar yaz koleksiyonu 048 yeni sezon modelleri Aker 2014 ilkbahar yaz koleksiyonu 039 yeni sezon modelleri Aker 2014 ilkbahar yaz koleksiyonu 016 yeni sezon modelleri Aker 2014 ilkbahar yaz koleksiyonu 005 yeni sezon modelleri

Aker 2014 İpek Eşarp Koleksiyonu Modellerinde Aker’den Renk Devri

Aker 2014 ilkbahar yaz yeni sezonunda gizemli çiçek figürlerine modern ve genç bir yorum katıyor. Renk paletine usta dokunuşlar yapan baharlık ipek eşarp desenleri saf ipek dokusuyla birleşerek, zarif ve ayrıcalıklı bir 2014 yaz sezonuna merhaba diyor…

Aker 2014 İpek Eşarp Koleksiyonu Modelleri

İlkbaharın heyecanını ve yazın serinliğini hissettiren aker yeni sezon ipek eşarp tasarımları; fuşyayavruağzılila rengiaçık sarı ve açık mavinin en canlı tonları ile harmanlanarak büyülü Aker eşarplarında hayat buluyor.

Klasik ve sofistike bir bütünlükte ortaya çıkan Aker 2014 İpek Eşarp Koleksiyonu romantik renk varyasyonları Aker kadını için vazgeçilmez parçalara imza atıyor.

Aker’in genç yüzü Aker 17 Serisi eşarplarıkontrast renkli eşarplargrafik desenli eşarplar ve geometrik desenli eşarplar ile minimal bir duruş sağlıyor.

Hem tivil eşarplarına, hem de krep saten eşarplarına ulaşabileceğiniz 2014 Aker eşarplarında bu yılın en moda renkleri ile yeni sezonda size pek çok alternatif sunacak.

Zarafetin ve ayrıcalığın adresi yeni sezon Aker‘de !

2014 yaz aker ipek eşarp modelleri

akasya desen ipek eşarp

Aker 2014 ilkbahar yaz yeni sezonu

Aker 2014 İpek Eşarp Koleksiyonu Modelleri

aker lacivert kırmızı beyaz ipek eşarp

aker yeni sezon EŞARP 6037

en canlı yaz renklerinde ipek eşarp modelleri

en güzel ipek eşarp modelleri 2014 yaz

en güzel ipek eşarplar 2014

en şık 2014 ipek eşarp modelleri

gelincik desen ipek eşarp

genç ipek eşarp modelleri

ilkbahar yaz ipek eşarp modelleri 2014

istanbul silüetü desen ipek eşarp

yeni sezon ipek eşarplar 2014 ilkbahar yaz

İPEĞİ DÜNYANIN EN KALİTELİ İPEĞİDİR

Aker, dünyada var olan en kaliteli ipek kumaşları kullanmaktadır..

SAĞLIKLIDIR

Tekstilde kullanılan bazı boya ve kimyasallar insan sağlığına zararlıdır. Aker eşarpların üretiminde kanserojen olmayan boya ve malzemeler kullanılır. Bu konudaki hassasiyeti, uluslararası OEKO – TEX kalite belgesi ile de belgelendirilmiştir.

SU VE LEKE TUTMAZ

Aker, yaptığı araştırmalar sonucu, dünyada ilk kez nano teknolojisini kullanarak, su ve leke tutmayan ipek eşarp üretimi gerçekleştirdi. Artık beğenerek aldığınız Aker ipek eşarplarınızı, yağmur suyu ve lekelerden korkmadan, ilk günkü güzelliğiyle yıllarca kullanabileceksiniz.

DAHA PARLAKTIR

Düşük üretim kalitesi ile yapılan boya ve işlemler ipeğin yıpranmasına ve parlaklığının azalmasına yol açar. Aker fabrikasındaki ileri teknoloji üretim sistemlerinde ipeğin parlaklığını en üst seviyede korunur.

DESENLERİ ÖZGÜN VE MODADIR

Aker, kendi tasarım atölyesinde dünya modasını ve geleneksel motifleri harmanlayarak her sezon tasarladığı 1000’den fazla desen ve renkte eşarp modeliyle Türkiye’de eşarp modasına yön vermektedir.

DESENLERİ NETTİR

Aker üretim tesisleri, dünyanın en büyük ve modern eşarp fabrikalarından biridir. Son teknoloji ile üretim ve baskı işlemleri gerçekleştirilen Aker eşarplarda, desen kayması, renk karışıklıkları gibi hatalarla karşılaşmazsınız.

KENAR İŞLEMELERİ ELDE YAPILIR

Aker’in tecrübeli nakışçıları, tüm ipek eşarpların kenar işlemelerini büyük bir titizlikle tek tek elde iğnelerle yaparlar. Hiçbir Aker ipek eşarbın kenarları makinede dikilmez.

GÜZEL KOKULUDUR

Aker İpek Eşarpları elinize aldığınızda kumaş veya boya kokusu değil, mis gibi gül ya da lavanta kokusu duyarsınız. Bu koku yıkamalardan sonra da devam eder.

tivil ipek eşarp nedir, nasıl bağlanır?

armine tivil eşarp modelleri nasıl bağlanır

twill ipek eşarpları semt pazarında 30-40 liraya alabilirken eminönü ve tahtakale gibi yerlerde daha da ucuza bulmak mümkün, çünkü; sonuçta semt pazarında ve gittigidiyor gibi yerlerde satan kişiler de oralardan toptan alarak satıyor.

eğer markalı bir twill ipek eşarp almak niyetindeyseniz en ucuzu 50-60 lira olan twill eşarp modellerini kalitesine ve markasına göre 1000 liraya kadar bulabilirsiniz.

armine tivil twill eşarplar

Tekbir, Setrms, Alvina, Tuğba, Zühre, Armine, Aker, Gucci, Cacharel, Vakko, Pierre Cardin vs gibi ipek eşarp üreten markaların çoğunda ipek sura ve ipek twill eşarplar bulmak mümkün oluyor..

ben ipek eşarp alırken rengi ve desenini beğenirsem tivilmiş, suraymış fian bakmadan satın alıyorum :D yani çok fazla incelemem.. hoşuma gitmesi yeterli.. bu nedenle twill ipek eşarp nedir, sura ipek eşarp nedir aralarındaki farklar nelerdir filan hiç bilmem. Sizler de benim gibi bilmiyor ama öğrenmek istiyorsanız buyrun tivil ipek eşarp nedir, nasıl bağlanır? videomuzu hep beraber izleyelim :)

keyifli seyirler..

en güzel tesettür blog’umda şimdiye dek paylaştığım en güzel ipek eşarp modellerini görmek için tıklayınız eşarp modelleri