Kategori arşivi: eşarp modelleri

Eşarp Modelleri

Yeni Çıkan Tekbir Eşarp Modelleri

Yeni çıkan tekbir eşarp modellerinde kapalı genç kızlara uygun sportif ve hareketli çizgiler ile hemen hemen her kışın modası olan desenler kullanılmış. Tekbir 2015 eşarplarda bu yılın moda renkleri olan petrol yeşili, mint yeşili, hardal sarısı ve mürdüm moru ağırlıkta. Tekbir eşarp 2014-2015 katalog modelleri için tıklayınız..

Yeni Çıkan Tekbir Eşarp Modelleri

Tekbir Eşarp 2014 2015 sonbahar kış Tekbir Eşarp Modelleri yeni sezon 2014 2015 Yeni Çıkan Tekbir Eşarp Modelleri 2015 Yeni Çıkan Tekbir Eşarp Modelleri yeni sezon 2014 2015 Yeni Çıkan Tekbir Eşarp Modelleri

Aker Ottoman Serisi Osmanlı Desenli İpek Eşarplar

aker göksu sefası ipek eşarp2014-2015 Aker eşarp modellerinden olan aker ottoman serisi ipek eşarp modelleri, osmanlı hayatından kesitler içeren desenleri ve canlı renkleri ile müşterilerini bekliyor.

Köklerimizin zarafetinden etkilendik, bu zarafeti ottoman serisiyle ipeğe taşıdık. Aker eşarp; kuruluşundan bu yana köklerine sıkı sıkıya bağlı, geçmişten gelen serüvenin geleceğimizi aydınlatan detaylarını dikkate alarak üreten bir marka oldu. Tarihten öğrendiğimiz ve bugünkü ustalığımızın ana hatlarını belirleyen bu güzel anıları ipeğe nakşederek vefa borcumuzu bir nebze olsun ödemek istedik. Osmanlı’nın naif sanat anlayışını dünyanın en iyi ipeğine işleyerek otooman serisine taşıdık… aker eşarp

fatih sultan mehmet ipek eşarp aker

Aker Ottoman Serisi Osmanlı Desenli İpek Eşarplar

Zühre Pardesü 2014 İpek Eşarp Koleksiyonu

zühre pardesü 2014027 ipek eşarp modelleri tesettür blog

Zühre Pardesü 2014 ilkbahar yaz koleksiyonu ile alakalı bu ay içerisinde yeni sezonu açacakları dışında pek bir tüyo vermezken, zührenin 2014 kışına ait ipek eşarp koleksiyonunu paylaşmadığımı fark ettim ve sonbaharlık kışlık zühre ipek eşarplarını görmeniz için müzikli slayt hazırlayıp blog’a ekledim.

zühre pardesü 2014026 ipek eşarp modelleri tesettür blog

Zühre Pardesü 2014 İpek Eşarp Koleksiyonu Videosu

Ayrıca, zühre pardesü ilkbahar yaz yeni sezonu açıldığında zührenin resmi web sitesinde eski sezona ait olan eşarplar görülemeyecek olduğundan, ileriki aylarda bir önceki sezona ait olan bu eşarp modellerine bakmak isteyenler Zühre Pardesü 2014 İpek Eşarp Koleksiyonu videosundan ve Zühre Pardesü 2014 İpek Eşarp Koleksiyonu resim galerisinden fayda sağlayabilirler diye düşündüm. İşte size 28 adet zühre markalı ipek eşarp resimi, zühre eşarp modelleri paylaşmaya yeni sezonda devam edeceğim! şimdilik iyi seyirler :)

Zühre Pardesü 2014 İlkbahar Yaz Yeni Sezon Koleksiyonu

Zühre Pardesü 2014 İpek Eşarp Koleksiyonu Resim galerisi

tesettür modası eşarp modelleri