Kategori arşivi: ferace modelleri

Ferace Modelleri

Ferace Nasil Giyilir Kombinlenir

Ferace Nasıl Giyilir Kombinlenir?

Ferace Tunik & Ferace Kap Nasıl Giyilir Kombinlenir? yazımız www.enguzeltesettur.com ‘da..

Ferace giymek artık eskisi kadar nefse ağır gelen bir durum değil gibi gözüküyor bana, zira; sokaklarda günden güne daha da açık giyinen hanım kardeşlerimiz olduğu kadar, bol ve dökümlü tesettüre uygun ferace giyim kullanan kapalı hanım kardeşlerimizin sayısı da artıyor. Bu beni çok sevindiriyor açıkçası, nedeni de; cehennem narından, yani azaptan ve ateşten uzaklaşan bir toplum olmayı son derece fazla istememden kaynaklanıyor.

Ferace Nasıl Giyilir Kombinlenir?

peki ferace nasıl kullanılır? Allah’ın emri tesettürü en güzel haliyle yaşamak isteyenlerin bir numaralı tercihi şu sıralar feraceler. Oldukça sade ama bir o kadar da asil duran ferace modelleri, ferace elbise, ferace tunik ve ferace kap isimleriyle de anılmakta, model model, renk renk değişmektedir. Bazı feraceler tuniği andırırken, bir kısmı elbiseye daha çok benzemektedir. Çoğu ferace ise daha çok; kap ve pardesü görünümündedir. Spor feraceler özellikle genç tesettürlüler tarafından sevilmektedir.

feracenin altına nasıl ayakkabı giyilir sorusuna en güzel yanıtı burada yazdığım yazıda bulabilirsiniz. Feracenin altına yüksek topuklu ayakkabı giymek, bir çuval inciri berbat etmek demektir, çünkü;

topuklular kesinlikle tesettüre uygun ayakkabılar değildirler.

Ferace giyerek tesettüre uyum sağlamış bir bayan asla altına topuklu ayakkabı giyerek bu güzel amelini boşa çıkarmamalıdır.

ferace başörtüsü nasıl bağlanır bu tamamen size kalmış bir seçimdir, ancak; küçücük bağlanan eşarplar bu uzun ve bol tesettür giyim kıyafetiyle çelişik bir görünüm oluşturabileceğinden, büyük boy eşarplar ve şallar kesinlikle en doğru seçimdir. Ferace başörtüsü dolama bağlama yöntemleri ile bağlanabilir. Dolama şal bağlamaları da ferace üzerine çok yakışır.

Geçen sene yazın kendime kapşonlu ferace kap (ya da ferace tunik de denebilir) almıştım. Sizler için bir ferace kombini yaptım bu feracemle. Aslında önü düğmeli ve kapşonu olan bu ferace daha çok bir tunik ya da kap görünümünde olsa da, kumaş anlamında ferace kumaşı olduğundan adına ferace deniyor. Kumaşı farklı olsa bildiğiniz kap ya da tunik aslında.

İşte amatörce yaptığım bir ferace kombini. Bu kombinde kullandığım eşarp ebatı biraz küçük olduğundan, kombin fazla güzel olmadı, kabul ediyorum. Bu 90 x 90 kare eşarp yerine bir şal daha uygun kombinlemek açısından güzel olurdu. Veya büyük boy kare eşarplar da iyi bir seçim olabilirdi. Ancak spor bir ferace olduğundan çok da sırıtmadığı kanaatindeydim o gün.

Ferace Nasil Giyilir Kombinlenir

 

2015 ferace pardesu modelleri

setrms kış güneşi ferace pardesü modelleri

2015 ferace pardesu modelleri setrms kış güneşi ferace pardesü modelleri www.enguzeltesettur.com ‘da.. setrms sonbahar kış koleksiyonu geçtiğimiz aylarda çıkmıştı biliyorsunuz. daha önce yeni sezon koleksiyonu videosunu ve setrms giyim modellerini sizlerle paylaşmaya çalışmıştım. setrms kış güneşi ferace pardesü modelleri birbirinden özgün ve farklı modelleriyle tesettür markaları arasındaki seçkinliğini koruyor. sadece setrms mağazaları değil, setremsin internetteki alışveriş mağazasından da setrems ürünlerini görebilir, fiyatlarına bakabilir ve tesettür giyim alışverişi yapabilirsiniz.

setrms kış güneşi ferace pardesü modelleri

2015 ferace ve 2015 pardesü modelleri ile birçok tesettür markasına göre öne çıkan tesettür giyim markalarından setrems giyim, 2014/2015 sonbahar kış kreasyonuna yine birbirinden orijinal modellerde kışlık tesettür pardesüler ve feraceler eklemiş. özellikle uzun ve sade modellerini çok beğendiğim setrms pardesü modelleri ve setrms ferace modelleri online olarak setrms online sitesinden satın alınabilir durumda.

setrms sonbahar kis ferace pardesu modelleri

setrms kışlık tesettür giyim modelleri

setrems pardosuler 2015 setrms giyim 2015 ferace pardesu modelleri setrms kislik tesettur ferace modelleri setrms kis gunesi ferace pardesu modelleri Setrms sonbahar kış koleksiyonu

camel kap modelleri 2014

Tuğba 2015 Kış Tesettür Giyim Modelleri

Tuğba 2015 Kış Tesettür Giyim Modelleri www.enguzeltesettur.com ‘da..

Tugba 2015 Kis Tesettur Giyim Modelleri

Tuğba venn genç tesettür giyim modelleri konusunda bana göre bazı tesettür markalarından açık ara önde. Neden diyeceksiniz; kullandığı kumaşlar olsun, tesettür giyim modelleri ve yeni sezon koleksiyonlarında kataloglarına eklediği kıyafetler olsun kesinlikle genç tesettürlü kızlara yönelik birçok tesettür kıyafet tasarladığını görüyoruz. yeni moda tesettür konusunda fit kalıpları, modanın izinden tesettür standartları çerçevesinde gitmeye çalışması ve denim parçaları sık kullanması da bu görüşümü doğrular nitelikte..

Tuğba Venn giyim yeni sezonda yine birbirinden güzel tasarımları kataloğuna eklemiş. Kapşonlu feraceler ve pardesü modelleri bu koleksiyonda da var. Kapşonlu spor kap modelleri ve kapşonlu pardesüler bu sezonda da özellikle genç tesettürlü hanımların gözdesi.

 2015 Kış Tesettür Giyim Modelleri

Tuğba 2015 kış sonbahar kış koleksiyonundan sizler için seçtiğim pardesüler, kaplar ve ferace modellerini resim galerimde görebilirsiniz. Fiyatlarını öğrenmek için tuğba online alışveriş sitesine bakabilirsiniz..