Kategori arşivi: kap modelleri

en güzel tesettürlü kap modelleri, yeni çıkan son moda tesettür kaplar, yeni sezon kaplar

kayra 2015 spor kap modelleri

kayra 2015 kap modelleri

kayra 2015 spor kap modelleri

Kayra Giyimin 2015 ilkbahar yaz koleksiyonunda yer alan kap modelleri sportif ve genç tesettür olduğu kadar şık ve alımlı. kayra 2015 spor kap modelleri, 2015 kapşonlu kap modelleri, kolları çizgili kap modelleri, manşeti çizgili kaplar, biyeli kaplar, fıstık yeşili kap modelleri, haki rengi kap modelleri, fileli kap modelleri, yelek görünümlü kap modelleri, turuncu kap modelleri gibi yılın modası yazlık kap modelleri kayra giyim 2015 ilkbahar yaz koleksiyonunda yer alan katalog modelleri..

kayra 2015 turuncu kap modelleri kayra bu sezonun moda rengi turuncuyu kaplarında kullanmış.. gerek biyeli kaplarda gerekse kap renginin bütününde portakal turuncusu (orange) kullanılmış.. genç tesettür giyime ve spor tesettür giyim modellerine yakışsa da, kapalı giyiminde bu kadar canlı turuncu renklerinin dış kıyafet olarak kullanılması bana göre yanlış bir seçim olur. daha yumuşak turuncu tonları, örneğin; açık mercan rengi, yavruağzı veya soft turuncu kullanılabilir fazla “ben burdayım” şeklinde dikkat çekmemek için..

Kayra 2015 kap modelleri b5_14083_kap_orange_18307

kayra 2015 kap modelleri

turuncu, beyaz, pembe, marin mavisi veya fıstık yeşili.. yazlık kap tercihiniz hangi renk olursa olsun kayra Giyim’de spor tesettür giyimi seven kapalılara göre mutlaka beğenecekleri kap modelleri var..

Armine 2015 Yaz Pardesü Kap Ferace Modelleri

armine 2015 yaz koleksiyonu perdesuler kaplar feracelerArmine yeni sezon kataloğunu çıkardı biliyorsunuz. Armine 2015 ilkbahar yaz koleksiyonunda bu yaz için daha hanım hanımcık ve zarif tesettür kıyafetler göze çarpıyor eski sezonlara göre. Tabi bu benim görüşüm. Örneğin etekli kombinler katalogda sık rastlanan bir durum bu sezon. Önceki seneler daracık pantolonlu kombinleri daha çok görürken bu sene eteklere yer verilmesi tesettür giyim adına umut verici bir gelişme. Birde armine 2015 yaz koleksiyonunda ferace ve pardesülerin sayısında bir artış mı olmuş yoksa bana mı öyle geldi bilemedim. Zira armine 2015 yaz kataloğunda diğer senelerden daha fazla sayıda ferace ve pardesülere rastlamaktayız.

Bu arada Armine 2015 yaz ferace modelleri gerçekten çok güzel belirtmeden geçemeyeceğim. armine 2015 kap modellerinin zarafetinden söz etmeye bile gerek duymuyorken, armine 2015 pardesü modellerinin bu sezon geçmiş yıllara göre biraz daha sade ve az daha da olsa bol olduğunu görüyorum. Tabi klasik armine pardesüleri yine elbise kadar dar ve fit kesim orası ayrı. Armine ilkbahar yaz kap modelleri arasında çiçekli, jakarlı, puantiyeli, kol uçları tüllü kaplar çok tatlı.

Armine 2015 Yaz Pardesü Kap Ferace Modelleri

armine 2015 yaz kataloğu için tıklayınız

armine 2015 yaz abiye elbise kap tunik ferace kataloğu için tıklayınız

armine 2015 yaz eşarp çanta kataloğu için tıklayınız

armine 2015 yaz armine boutique tesettür giyim kataloğu için tıklayınız

Zühre 2015 Yaz Koleksiyonu

Zühre 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu www.enguzeltesettur.com ‘da..

yeni sezon zuhre pardesu kap ferace tunik modelleri 2015 yazlik tesettur giyim

Zühre 2015 Yaz Koleksiyonu pardesü modelleri, ferace modelleri, kap modelleri, tunik modelleri, trençkot modelleri.. 2015 yaz tesettür modasının rüzgarına kapılan tesettür markalarından biri de zühre giyim oldu.

Zühre giyim yaza özel hazırladığı muhteşem koleksiyonu ile son modanın izinde olduğunu gösterdi. Minimal kaplar, pardesüler, feraceler ve tunikler tercihleri sadeliğe yönlendirirken, çiçek desenleri, modası geçmeyen zigzaglı desenler ve monogrid deseni bizi kendine çeken diğer temalar. marine teması ve haki renginin doğaya dönük o harika yeşil tonu da bizlere yazın fresh yönünü püfür püfür hissettiriyor..

Zühre 2015 Yaz Koleksiyonu

işte zühre giyim ilkbahar yaz 2015 koleksiyonunun bütün tesettür giyim modelleri.. aslında bunlara tesettür giyim dememek lazım çünkü; açık hanımlar da zühreden giyinebiliyor korkutmamak lazım onları :) bu güzel kaplar, trençkotlar başı açık olsun olmasın tüm hanımlarımız için oldukça güzel baharlık ve yazlık kıyafetler..

zühre pardesü 2015 ilkbahar yaz kataloğu