Kategori arşivi: kap modelleri

en güzel tesettürlü kap modelleri, yeni çıkan son moda tesettür kaplar, yeni sezon kaplar

Armine outlet seri sonu pardesüler kaplar 100 lira

Armine seri sonu pardesüler kaplar 100 lira

Armine giyim pardesü ve kap modellerinde indirime gitti. Yeni sezon pardösü ve yeni sezon kap modellerinde %30 indirim yapan armine, seri sonu eski sezon pardesülerinde ve kaplarında ise %80’e varan indirimler gerçekleştirdi. Sadece online mağazasına özel olarak uyguladığı bu indirim kampanyasında sadece armine sezon sonu pardüse modelleri ve kap modelleri değil, armine elbise, armine etek ve armine tunik modelleri de yer almakta.

armine sezon sonu indirimli 4Y8568 ROSE pardesuler kaplar

armine sezon sonu indirimli 4Y8537 KOYU BEJ pardesuler kaplar

armine sezon sonu indirimli 4Y8558 ROSE pardesuler kaplar

armine sezon sonu indirimli 4Y8530 EKRU pardesuler kaplar

Bahsettiğimiz armine sezon sonu pardesü ve kaplar, bedenleri tek kalan ya da renk seçeneği azalan ürün çeşitlerinden oluşmakta olup, kimisi 400 küsür kimisi 300 küsür lira etiket fiyatına sahiptir.. 42-44-46-48 beden gibi büyük beden pardesü kap modelleri yanında 34 beden gibi küçük bedenler de bulunuyor.

armine sezon sonu indirimli 4Y7626 PUDRA pardesuler kaplar armine sezon sonu indirimli 4Y7548 LACiVERT pardesuler kaplar armine sezon sonu indirimli 4Y7522 PEMBE pardesuler kaplar armine sezon sonu indirimli 4Y7522 MiNT pardesuler kaplar armine sezon sonu indirimli 4Y7532 kot pardesuler kaplar armine sezon sonu indirimli 4Y7505 LACiVERT pardesuler kaplar armine sezon sonu indirimli 4Y7505 PUDRA pardesuler kaplar

İşte armine online mağzasında özel olarak yapılan kampanyada 100 lira gibi uygun fiyata satılan ucuz armine pardesüler ve seri sonu ucuza armine kaplar..

Armine seri sonu pardesüler kaplar 100 lira

Unutmayın; resim galerimizdeki armine pardesü ve armine kap modellerinin beden ve renk seçenekleri az kalmıştır ve sadece armine online satış mağazasında görebileceğiniz seri sonu pardesü kap fiyatlarıdır..İLK BİZDE! Alvina 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Alvina 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu ilk bizde! enguzeltesettur.com olarak sizler için araştırdık soruşturduk ve alvina yeni sezon kataloğunun backstage videosunu full olarak yayınladık.. Yeni sitesi için hazırlık yapan alvina giyim, yeni sezon 2015 alvina ilkbahar yaz kreasyonunu da ilk kez resmi web sitesinde sunacak.. alvina giyim 2015 yaz

Alvina 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

alvina 2015 yaz koleksiyonu bu sezon oldukça iddialı geliyor. ancak kumsalda kumların üzerinde stiletto ile gezen aşırı makyajlı ve cazibeli bakan modeller biraz komik kaçmış sanki. evet kızlar çok güzeller ama gerçekten tesettürlü denemez bu kıyafetleri taşıyanlara.. Alvina 2015 ilkbahar yaz elbise kap tunik modelleri 2015 alvina katalog Alvina 2015 ilkbahar yaz elbise kap tunik modelleri 2015 alvina katalog not: bu arada alvina bu kadar kalın dudaklı mankenleri nereden buluyor hayret ediyorum :)) özellikle seçiyor olmalılar malum türk milleti dahil tüm milletler seviyor kalın dudaklı kadınları.. (!) Her fırsatta mankenlerin aşırı makyajının ve makyajlı gözlerinin/dudaklarının vurgulanarak yüzlerinin zoomlanması gerçekten sinirimi bozuyor. tesettür giyim markalarının kafa değiştirmesi gerekli.. çünkü tesettür bu değil.. Alvina 2015 ilkbahar yaz elbise kap tunik modelleri 101 2015 alvina katalog Alvina 2015 ilkbahar yaz elbise kap tunik modelleri 102 2015 alvina kataloghadi dar, süslü ve cazibeli kapalı giyim kıyafetleri bir şekilde tolare edilebilir üzerine pardesü giyilir, tunik, kap, trençkot, ferace, pelerin, panço ya da adı neyse bir dış giyim kıyafeti takılır üzerine çıkılır dışarıya.. ama mankenlerin bir kadının sadece kocasına bakabileceği kadar seksi biçimde cazibeli bakışlarla, dudak aralayarak, kıvırta kıvırta ve süzüle süzüle bu kıyafetleri sunması tesettür giyime indirilmiş en büyük darbedir.. tamam çekim için vs. denebilir ama bu hareketleri özellikle vurgulayan ve zoomlayan çekimlere, kıyafetten çok mankenin ön plana çıkartılmasına artık bir dur denmesi gerekiyor..

ama giysiler şahane tabi orası kesin 😉

Alvina 2015 İlkbahar Yaz KreasyonuAker 2015 büyük beden giyim modelleri

Yepyeni Büyük Beden Koleksiyonu

Aker 2015 İlkbahar/Yaz büyük beden koleksiyonu sade ve zarif çizgileri, iddialı ve sıra dışı tasarımlarla tamamlıyor.

aker 2015 büyük beden giyim kombini

aker 2015 buyuk beden koleksiyonu

siyah beyaz asimetrik tunik, önü geometrik desenli, arkası ve kolları viskon büyük beden tunik, önü desenli ve garnili arkası düz renk büyük beden tunik, önü desenli arkası sade tunik, arkası püsküllü, garnili, büyük beden tunik, anvelop, önü parça detaylı büyük beden tunik, sırtı ve kolları düğme detaylı, arkası uzun, büyük beden tunik aker büyük beden koleksiyonu tunik modelleri arasındaki en dikkat çekici tunik modelleri..

Aker 2015 büyük beden giyim modelleri

Bisiklet yaka, yakası ve cep kapakları taşlı, büyük beden siyah pardösü, aker 2015 pardesü modellerinin kısıtlı sayıdaki pardüse modellerinden biri..

Aker 2015 buyuk beden tesettur kapali giyim modelleri 085 Aker 2015 buyuk beden tesettur kapali giyim modelleri 084 Aker 2015 buyuk beden tesettur kapali giyim modelleri 091 Aker 2015 buyuk beden tesettur kapali giyim modelleri 037 Aker 2015 buyuk beden tesettur kapali giyim modelleri 028 Aker 2015 buyuk beden tesettur kapali giyim modelleri 040 Aker 2015 buyuk beden tesettur kapali giyim modelleri 060 Aker 2015 buyuk beden tesettur kapali giyim modelleri 063 Aker 2015 buyuk beden tesettur kapali giyim modelleri 089 Aker 2015 buyuk beden tesettur kapali giyim modelleri 097

Yazın vazgeçilmezi kaplar aker büyük koleksiyonunda yarım astarlı büyük beden kap, yarasa kol, kuşaklı, V yaka siyah/beyaz kap, önü volanlı, cepli, arkası rüzgârlıklı, büyük beden kap, şıklığıyla göz kamaştıran ön patı inci ve taş işlemeli, emprime, yarasa kol, büyük beden şifon kap, broşlu, önü fermuar kapamalı, büyük beden puanlı kap, V yaka, önü agraf kapamalı, arkası uzun, kısa kollu büyük beden kap ve garnili, boncuk işlemeli düğmelerle süslenmiş, reglan kol, büyük beden kap modelleri 2015 aker büyük beden koleksiyonu kaplarından.. Aker 2015 büyük beden tesettür giyim modelleri arasında tunik, elbise, etek, pardesü, ferace, yelek, hırka, bluz, pantolon, ceket ve kap gibi yazlık tesettür giysileri ve kapalı giyim kıyafetleri mevcut.

Aker 2015 büyük beden giyim modelleri

resim galerimizde aker’in yeni çıkan büyük beden giyim modellerini görebilirsiniz..