Kategori arşivi: kombin

son çıkan moda kapalı giyimi şık kombinler ve en yeni tesettür modası trendlerinde kombin resimleri

kapalı bordo elbise nasıl kombinlenir

bordo abiye elbise nasıl kombinlenir?

kapalı bordo elbise altına ne renk ayakkabı giyilir? bordo elbiseme ne renk eşarp/şal gider? kapalı bordo elbise nasıl kombinlenir? uzun bordo elbise modelleri neyle giyilir sorularınız için en doğru adres http://www.enguzeltesettur.com !

bordo elbiseler zamanın fenomenleri haline geldi. yıllardır kışların vazgeçilmezi olan bordo elbise modelleri, artık yaz kış bahar ayları demeden günlük olsun, abiye olsun gece gündüz giyiliyor. Kırmızı elbiselerin yerini bordo elbiseler aldı hatta! Evet bordo elbiseler işte bu kadar iddialı ve cazibeli elbiseler..

tesettür modasının da 2014/2015 sonbahar kış sezonunda vazgeçemediği renklerden olan bordo maksi elbiseler, günlük elbise modelleri olarak da, özel bir gün için giyilen abiye elbise modelleri olarak da gerçekten çok şık kombinler çıkartabilmemize olanak tanıyor. bordo kadar iddialı bir renk olan, zümrüt yeşili de gold/altın rengi, dore ve lame yani gümüş rengi tonları ile inanılmaz güzel kombinleniyor.

işte sizler için hazırladığım kapalı bordo elbise kombinim..

kapalı bordo abiye elbise kombini

ayakkabı topuklu giymeyi sevmiyorsanız ya da tesettüre daha uygun bir kombin yapmak isterseniz az topuklu ya da babet tarzı bir ayakkabı da tercih edilebilir.

kapalı bordo elbise nasıl kombinlenir

erguvan rengi uzun kalem etek kombini

uzun kalem etek üstüne ne giyilir?

ücretsiz stil danışmanlığı, kombin nasıl yapılır, üstüne/altına ne giysem ve neyle ne giyilir yazılarımız http://www.enguzeltesettur.com ‘da..

uzun kalem etek üstüne ne giyilir sorusu yine bir okuyucumdan gelmiş. Sevgili Asena K., geçtiğimiz hafta özel bir gününde giymek için uzun kalem etek diktirmiş, ancak üstüne ne giysem diye hiç sormamış diktirdiği moda evinde. Kendisi İstanbul dışına çıkınca da tekrar modaevine gitme şansı olmamış, modacı bayan da yoğun olduğu için telefonda bilgi verememiş. İş başa düştü anlayacağınız :) Ücretsiz tesettür stil danışmanlığı için hiç çekinmeden sizler de bana cileklisut@gmail.com ‘dan soru yöneltebilirsiniz.. şimdi kalem etek kombini tesettüre nasıl uyarlanabilir önerilerime geçeyim..

uzun kalem etek üstüne ne giyilir?

uzun kalem etek kombini için; 1. eğer göbek ve baseniniz yoksa, 2. ince bir bele sahipseniz 3. göğüsleriniz vücudunuza oranla aşırı iri değilse özel bir günde uzun kalem etek üstüne giyilebilecek en iyi seçenek peplum bluzler, peplum tunikler veya peplum ceketlerdir. Peplum yerine apoletli, yakası ya da omuzu detaylı veya fazla abartılı olmayan karpuz kollu ya da prenses kollu gömlekleri ve bluzları da eteğin içine koymak şartıyla giyebilirsiniz.. Tabi kalem eteğiniz yüksek belliyse bunu yapın, Eğer daha düşük belli bir etek ise içine sokmaya gerek yoktur..

kalem etek kimler giymeli?

uzun kalem etek kombini için; biraz balık etliyseniz ve göbek ya da basen probleminiz var ise, ne yazık ki peplum modasından faydalanamazsınız. O zaman ne giyebilirsiniz? Mesela; kalça, basen ve göbeği örtecek kadar pelerinli bluz, panço ya da tunik ile kalem eteğinizi şık bir biçimde kombinleyebilirsiniz.. Ceket tipi giyecekseniz peplum ceket bulamazsanız  eteğiniz sade bir renk ise desenli, desenli uzun kalem etek ise, sade renkte mini abiye ceket de uygun olabilir. Ama asla kalçalı ve basenli kişilere kalem etek mini ceket kombini uygun değildir, bu unutulmamalı..

Asena hn. vücut tipini belirtmediği için ona uygun stili tam olarak öneremedim, ancak bu iki seçenekten biri mutlaka ona uygun. Fit kalıplı ya da fazlalıkları olan kişiler için ayrı ayrı uzun kalem etek kombinleri önerisi sundum çünkü.

tesettür uzun kalem etek kombinleri hazırladım umarım işinizi görür ve beğenirsiniz..

tesettür uzun kalem etek kombinleri

erguvan rengi uzun kalem etek kombini peplum bluz kalem etek kombini uzun kalem etek kombinleri nasil yapilir uzun kalem etek ustune ne giyilir