Category Archives: kombin

tesettür giyim kombinleri ve fiyatları

modanisa kombinleri; modanisa stilistlerinin sizler için seçmiş olduğu 2014 ilkbahar yaz tesettür modasının trendlerini taşıyan tesettür giyim kıyafetlerinden oluşturulan tesettürlüler için hazırlanmış kombin önerileridir.. tesettürlüler için kombinler yayınlamaya devam edeceğim..

şimdi modanisa.com’dan 2014 ilkbahar yaz sezonu tesettür giyim kombinleri ve fiyatları..

tesettür giyim kombinleri ve fiyatları

tesettür giyim kombinleri ve fiyatları  2014 modanisa yeni sezon tesettürlü kıyafetler

modanisa’daki bahar çiçekleri temalı tesettür giyim kombinleri

modanisa’nın bahar çiçekleri temalı tesettür kombininde kullandığı bu çiçek desenli piliseli elbise kesinlikle 2014 yaz modası trendlerine uygun, çok güzel bir elbise. çift düğmeli keten ferace de yazın kavurucu sıcaklarında tesettürünü korumak isteyen bayanlar için kurtarıcı, serin tutan bir dış tesettür giyim olur.

tesettür giyim kombinleri ve fiyatları  2014 modanisa yeni sezon tesettürlü kıyafetler

modanisa’daki güneş etkisi temalı tesettür giyim kombinleri

bu sene ipek şallarda dore ve gold gibi altın sarısı renkleri çok moda. modanisa stilistleri de bunu biliyor olmalı ki omzu pelerinli ve yakası pul payetli sarı elbiseleri için gold sarısı tonunda bir ipek şal kullanmışlar güneş etkisi kombininde..

tesettür giyim kombinleri ve fiyatları  2014 modanisa yeni sezon tesettürlü kıyafetler

modanisa’daki pembe düşler temalı tesettür giyim kombinleri

tesettür giyim kombinleri ve fiyatları 2014 modanisa yeni sezon tesettürlü kıyafetler

modanisa’daki asil çizgiler temalı tesettür giyim kombinleri

bu tuniğe benzer siyah beyaz çizgili tunik almıştım ben de geçen sene pınar şems butik‘ten. birebir aynı stil ve model değil elbette ama çok benziyor adeta kopyası gibi :) yakut kırmızısı ipek şal sizce de harika görünmüyor mu?

tesettür giyim kombinleri ve fiyatları 2014 modanisa yeni sezon tesettürlü kıyafetler

modanisa’daki mint ferahlığı temalı tesettür giyim kombinleri

mint yeşili modası tartışmasız bu yaza damgasını vurdu. özellikle mint yeşili tesettür elbiseler kesinlikle renginden dolayı bile alınacak cinsten :) mint ferahlığındaki omuzları pileli mint elbise ve orta koyu bej rengi bahar pardesü ile bence çok güzel bir tesettür kombin oluşturmuş modanisa stilistleri..

tesettür giyim kombinleri ve fiyatları 2014 modanisa yeni sezon tesettürlü kıyafetler

modanisa’daki zümrüt şıklığı temalı tesettür giyim kombinleri

yarasa kollu tesettür kıyafetlerine bayılıyorum, bu kombindeki yara kollu siyah pelerin de onlardan biri oldu. grek tülle güpür işlemeli zümrüt yeşili & siyah uzun kollu elbise de kombinin en şık detayı.. böyle sade çizgilere sahip ipek eşarplar tam benim tarzım, armine ipek eşarp da çok güzel olmuş bu kombinde..

tesettür giyim kombinleri ve fiyatları 2014 modanisa yeni sezon tesettürlü kıyafetler

Modanisa’daki pul ışıltısı temalı abiye elbiseli tesettür kombin ve fiyatı

pul ışıltısı temalı şık tesettür kombine gelince.. pul ışıltısı adı üzerinde parlak ve ışıltılı :) ışıltının cılkı çıkarılmadan ve abartılmadan hazırlanmış üzeri pul payetli fiyonklu abiye elbise gerçekten çok hoş bir parça.. bence bu abiye elbiseli tesettür kombin bir harika olmuş.. ama BENCE ipek eşarp yerine bronz rengi, siyah ya da pastel tonlu abiye bir şal daha şık dururdu bu kombinde sayın modanisa stilistleri :)

blog’umda paylaştığım diğer tesettür kombinleri için tıklayınız

Tesettür Kombinleri Blog

kapalı tesettürlü kombinler kategorime uzun zamandır yeni tesettür kombinler eklemediğimi fark ettim ve en güzel tesettür blog olarak tesettür kombinleri yayınlamaya devam ediyorum..

Tesettür Kombinleri tesettür kombin blog Şık Tesettür Kombinleri

tesettür kombinleri blog tesettürlü kombinler

mevsimlik baharlık tesettür kombinler

kışlık tesettür kombinleri blog 005 tesettürlü kombinler

kışlık baharlık tesettür kombinler

en tatlı renklerde tesettür kombinler

mint yeşili mevsimlik baharlık tesettür kombinler

şirin tesettür kombin

somon baharlık tesettür kombinler

mint tesettür kombinleri

2014 baharlık tesettür kombinler

harika tesettür kombinleri

şık bahar tesettür kombinleri

en şık tesettür kombinleri 2013

kokoş kombinler

en yeni tesettür kombinleri

salaş bohem tesettür kombinleri

ferace kombinleri Günlük Tesettür Kombinleri İş Kadını Öğrenci Nişan Tesettür Kombinleri davetler için Tesettür Kombinleri

Tekbir giyim, Tuğba Venn, Nihan giyim, Kayra, Setrms ve Armine gibi Türkiye’nin en çok tercih edilen tesettür marka koleksiyonlarından hazırlanan tesettürlü günlük kombinler ve tesettürlü davet kombinleri..

zühre 2014 yaz koleksiyonu

zühre pardesü 2014 ilkbahar yaz koleksiyonu look book resimlerini daha önce burada yayınlamıştım. şimdi de yine zühre 2014 yaz koleksiyonundan katalogda görülmeyen modelleri paylaşmak istiyorum.

zühre 2014 yaz koleksiyonu

2014 zühre beyaz pardesü modelleri zühre 2014 pardesü modelleri zühre 2014 yaz koleksiyonu zühre 2014 yaz zühre pardesü 2014 yaz koleksiyonu zühre tesettür giyim 2014 yaz koleksiyonu

2014 zühre pardesü modelleri, 2014 zühre kap modelleri ve 2014 zühre elbise modelleri eklemeye devam edeceğim. ayrıca zühre pardesü facebook sayfasında paylaşılan ilkbahara ve yaza uygun tesettür kombinlerini de takip ederek sizler için zühre giyim markalı en güzel tesettürlü kombinleri sayfama ekleyeceğim..

en güzel tesettür giyim blog’umu izlemeye devam edin, 2014 yazının tesettür modasındaki yenilikleri takip edin..

zühre pardesü 2014 tesettür kombinler

zühre pardesü 2014 020 modelleri tesettür kombinleri

zühre pardesü tesettür kombinleri

zühre pardesü 2014 007 modelleri tesettür kombinleri

zühre pardesü 2014 koleksiyonu

zühre pardesü 2014 010 modelleri tesettür kombinleri

petrol yeşili tarçın rengi tesettür kombin

zühre pardesü 2014 006 modelleri tesettür kombinleri

haki pardesü kombini

zühre pardesü 2014 003 modelleri tesettür kombinleri zühre pardesü 2014 004 modelleri tesettür kombinleri

zühre pardesü 2014 ilkbahar yaz koleksiyonunu henüz yayınlamadı, hatta zühre yeni sezon koleksiyonuna dair bir ip ucu bile paylaşmayarak tüyo vermedi :) şimdilik zühre pardesü 2014 kış koleksiyonundan facebook sayfasında yayınladığı tesettür kombinleri sizler paylaşmak istiyorum. zühre pardesü 2014 kış modelleri

zühre pardesü 2014 tesettür kombinler

en güzel tesettür blog’umdaki bütün zühre pardesü modellerini görmek için tıklayınız.

zühre pardesü 2013-2014 sonbahar kış koleksiyonu

zührenin yeni sezon koleksiyonu >>

Zühre Pardesü 2014 İlkbahar Yaz Yeni Sezon Koleksiyonu

kombinler tesettür blog

Artık sokağa çıkarken ne giysek sokak modası deniyor :)) bu nedenle günlük kombinler yapmak çok kolay, absürt bir giyim kombinasyonuna bile “şu trendi kullandım”, “bu modadan esinlendim” vs sallayarak kendini haklı çıkaran ve iğrenç giyinse bile güzel gösterebilmeyi başaran birçok vatandaş mevcut piyasada :))

ben heleki “tesettürlüyüm” diyen insanın zaten kombin mombin uğraşacağını düşünmüyorum.

Allah için kapanan; süslenmeden, sade ve dikkat çekici olmadan kapanandır..

Çok güzel ve çekici giyinmemiştir, O’na giyiminden dolayı dönüp dönüp bakılmaz, zaten bunu o da istemez.. Ama diğer bir kategorideki (gerçekte tesettürlü olmayan kapalı kategorisi yani) kapalılar için kombinler ve kombin resimleri yayınlamaya devam ediyorum ben tabiki :))

kışlık tesettür kombinleri blog 012 tesettürlü kombinler kışlık tesettür kombinleri blog 006 tesettürlü kombinler kışlık tesettür kombinleri blog 007 tesettürlü kombinler kışlık tesettür kombinleri blog 002 tesettürlü kombinler kışlık tesettür kombinleri blog 001 tesettürlü kombinler kışlık tesettür kombinleri blog 004 tesettürlü kombinler kışlık tesettür kombinleri blog 005 tesettürlü kombinler kışlık tesettür kombinleri blog 009 tesettürlü kombinler

 

Şunu da yine belirtmek geçemiyorum açık giyimli bir kadından ne kadar yarım da olsa kapalı giyinen bir başörtülü kadın daha iyidir.. Çünkü; Allah’ın emrini uygulamış olmaya daha yakındır o tam tesettürlü olamasa da kapanmış olmaya gayret eden kapalı hanım.. İnşallah Allah kapanan her hanıma gerçek tesettür bilinci versin, ben dahil (amin)

kombinler tesettür blog

kayra tesettür giyim harika kombin önerileri paylaşıyor. bende sizlere blog’umda birkaç 2013-2014 kışlık tesettür kombini paylaşmak istedim. kayra 2014 kış koleksiyonu hakkında yazdığım tüm yazılara ve yayınladığım katalog resimlerine buradan ulaşabilirsiniz.

tesettür kombinleri

kapalılar için kombinler

dünyadan tesettürlü kombinler