Kategori arşivi: pardesü modelleri

zühre pardesü 2015 kış koleksiyonu

zühre 2015 sonbahar kış katalog

zühre 2015 sonbahar kış25 ağustos 2014 itibariyle çok yakında sizlerle denilen zühre pardesü 2015 kış kataloğu pardesü, elbise, kap, ferace, manto ve abiye elbise modellerinden şimdilik birkaç modeli yayınlıyorum. zühre elbise ve zühre giyim kap modellerinde asimetrik kesimler, zühre kap ve zühre pardesülerde deri detaylar ve burberry desenli biyeler bu kışın modası olmaya devam ediyor. zühre pardesü 2015 kış koleksiyonundaki kışlık deri detaylı kapüşonlu denim tesettür pardösü modelleri sizce de güzel değil mi?

zühre pardesü 2015 kış koleksiyonu

zühre 2015 asimetrik kesimli deri detaylı kapüşonlu kap
zühre 2015 sonbahar kış koleksiyonu zühre 2015 sonbahar kış leopar desen kap zühre 2015 sonbahar kış pardesü kombini

tuğba kot pardesü modelleri

tuğba venn 2014 yaz koleksiyonunda kot pardesü modellerinin çeşitliliğinin dikkatinizi çekmemesi mümkün değil çünkü oldukça çeşitli.. tuğba kot pardüse modelleri bu yaz renk renk, model model online satış mağazası ve tuğba mağazalarında sizleri bekliyor..

kot pardesü nasıl kombinlenir tuğba kot pardösü modelinden yapılmış bir pardösü kombini görüyoruz şimdi. açık mavi denim pardesü kombini oldukça kullanışlı ve rahat görünüyor, siz ne dersiniz? bol kesim kumaş pantolon, gümüş rengi ipek şal ve beyaz bir bluz ile kombinlenen, beyaz çanta ve siyah bileklik ile aksesuar renkleri katılan kombindeki ince beyaz kemerli, ince tensel kottan pardesü ile “Allah’ın emri tesettüre uygun” püfür püfür bir yaz sizi bekliyor..

UYARI: parfüm şişesi ve ince topuklu stiletto ayakkabı resmi bir tesettür kombine uygun kaçmamış sayın tuğba giyim yetkilileri, bilginize :) sadece renk uyumu dolayısıyla eklediğinizi varsayalım bu seferlik..

not: tesettür kombindeki Tuğba marka 2014 yaz koleksiyonuna ait kot pardesü D7023 kodlu denim pardesüdür.

tuğba kot pardesü kombini

tuğba yaz koleksiyonu denim pardesü kombini D7023

tuğba yaz koleksiyonu D7023 denim pardesü kombini

aradığı tuğba kot pardesü ya da tuğba denim kap modelini bulamayanlar aşağıdaki videoya bakabilir ;)