Category Archives: şal modelleri

2014 ipek şal modelleri ve fiyatları

modanisa şal konusunda bana çok yetersiz gelse de, dönem dönem güzel ipek eşarplar eklenebiliyor online satışa. 2014 ipek şal modelleri ve fiyatları modanisa’dan alıntılanmıştır. armine, e-cardin, şal evi, armanda gibi şal markalarının modellerini ve fiyatını içermektedir.

2014 ipek şal modelleri ve fiyatları

2014 yaz sezonunun moda renklerinde en yeni çıkan son moda ipekli şal modelleri %100 ipek şallardan, lazer kesim, dijital baskılı şal çeşitleri, koton yaz serinliği şal modelleri gibi şallar en uygun indirimli ucuz fiyatında sizi bekliyor. 2014 en moda ipek şal modelleri indirimli ipek şal modanisa ipek şal fiyatları modanisa ipek şal

genç tesettür şifon şal bağlama modeli

kapalı genç kızlara göre cicili bicili şal bağlama modelleri yayınlamaya devam ediyorum. sizi bilmem ama ben şifon şalları bağlarken çok zorlanıyorum. tamam bağlıyorum şifon şalımı bağlamasına ama pek de güzel durmuyor, kafam, alnım ve yüzüm top gibi çıkıyor ortaya :) oysa ben şifon şalımı daha estetik bir biçimde daha güzel bağlamak istiyorum..

işte şimdi tam da böyle düşünenler için bir şifon şal bağlama videosu paylaşıyorum..

genç tesettürlülere uygun şifon şal bağlama modelini ben çok beğendim, umarım sizlerin de hoşuna gider ve işine yarar. paylaştığım diğer şal bağlama modelleri

genç tesettür şifon şal bağlama modeli

e-tesettür panço & şal modelleri

osmanlı lale desenli panço modelleritesettür panço modelleri kışlık tesettür giyimin en güzel aksesuarlarındandır. e-tesettur.com’dan satın alabileceğiniz bu pançoların bir kısmı etek ve elbiselerinizle de rahatça giyilebilir. uzun pançolar pantolonlarınız ile de kombinlenip giyilebilir. kışın tak & çık pratik olduğundan pançolar çok tercih edilmekle birlikte, genellikle tek başına değil de onun yerine pardesülerin, kapların, mont ya da mantoların üzerine giyimi daha çok tercih edilmekte. çarşaflı hanımlar da kışın sokağa çıkarken panço ve yünlü şallar yardımıyla ısınmakta.

 

 

 

truvakar kol panço modelleri leopar desenli panço modelleri kısa kışlık panço modelleri mürdüm rengi süveter şal

yalnız; malzemesi yünlü de olsa, kaşmir de olsa malum havalar soğuyunca incecik bu pançolar pek de yeterli olamayabiliyor. bu nedenle panço modelleri için biz yardımcı kışlık giyim ürünleri de desek yanlış olmaz sanırım :)

şal nasıl bağlanır (videolu)

şal nasıl bağlanır videoluevet yine güzel bir şal nasıl bağlanır videolu postu daha geldi. siz bu vamp ve ağır makyajlı ve kikir kikir kahkahalar atan sözüm ona “tesettürlü” hanım gibi makyajlar yapmayın ama olmaz mı? malum tesettürün ruhuna aykırı, çok “şeytani” hareketler bunlar :) bu tesettürlü şal bağlama şekli oldukça güzel. bence günlük şal modelleri olarak denenebilir ;) şalın yanına takılan broşa benzer çiçekli tokayı ise beğenmedim. tesettürün ruhuna aykırı bir diğer unsur diye düşünüyorum.

şal nasıl bağlanır (videolu)

kışlık paşmina şal modelleri

çiçekli paşmina şal modelleripaşmina şalları kışın çok tercih ediyorum. yün ve kaşmir karışımlı şallar kışın sıcak tutuyor çünkü. kışlık şal modelleri arayanların paşmina şal çeşitlerine bir göz atmalarını öneririm. biraz kalın oluyor bazıları kaba durabiliyor. ama yine de kış için idealler bence.. benim buraya eklediklerim kaba durmayanlardan, biraz daha ince paşminalardan.. modanisa.com’un en güzel tesettür kışlık paşmina şallarını ekledim sizler için..Tesettürlü hanımların favori şal ve eşarp markaları; vual eşarplardan şifon şallara, lazer kesim şallardan dijital baskılı modellere, jakarlı ve simli modellerden hazır türbanlara kadar iyi fiyatlarla online tesettür alışveriş sitesi Modanisa.com’da.

kışlık paşmina şal modelleri