Category Archives: şal modelleri

genç tesettür şifon şal bağlama modeli

kapalı genç kızlara göre cicili bicili şal bağlama modelleri yayınlamaya devam ediyorum. sizi bilmem ama ben şifon şalları bağlarken çok zorlanıyorum. tamam bağlıyorum şifon şalımı bağlamasına ama pek de güzel durmuyor, kafam, alnım ve yüzüm top gibi çıkıyor ortaya :) oysa ben şifon şalımı daha estetik bir biçimde daha güzel bağlamak istiyorum..

işte şimdi tam da böyle düşünenler için bir şifon şal bağlama videosu paylaşıyorum..

genç tesettürlülere uygun şifon şal bağlama modelini ben çok beğendim, umarım sizlerin de hoşuna gider ve işine yarar. paylaştığım diğer şal bağlama modelleri

genç tesettür şifon şal bağlama modeli

e-tesettür panço & şal modelleri

osmanlı lale desenli panço modelleritesettür panço modelleri kışlık tesettür giyimin en güzel aksesuarlarındandır. e-tesettur.com’dan satın alabileceğiniz bu pançoların bir kısmı etek ve elbiselerinizle de rahatça giyilebilir. uzun pançolar pantolonlarınız ile de kombinlenip giyilebilir. kışın tak & çık pratik olduğundan pançolar çok tercih edilmekle birlikte, genellikle tek başına değil de onun yerine pardesülerin, kapların, mont ya da mantoların üzerine giyimi daha çok tercih edilmekte. çarşaflı hanımlar da kışın sokağa çıkarken panço ve yünlü şallar yardımıyla ısınmakta.

 

 

 

truvakar kol panço modelleri leopar desenli panço modelleri kısa kışlık panço modelleri mürdüm rengi süveter şal

yalnız; malzemesi yünlü de olsa, kaşmir de olsa malum havalar soğuyunca incecik bu pançolar pek de yeterli olamayabiliyor. bu nedenle panço modelleri için biz yardımcı kışlık giyim ürünleri de desek yanlış olmaz sanırım :)

şal nasıl bağlanır (videolu)

şal nasıl bağlanır videoluevet yine güzel bir şal nasıl bağlanır videolu postu daha geldi. siz bu vamp ve ağır makyajlı ve kikir kikir kahkahalar atan sözüm ona “tesettürlü” hanım gibi makyajlar yapmayın ama olmaz mı? malum tesettürün ruhuna aykırı, çok “şeytani” hareketler bunlar :) bu tesettürlü şal bağlama şekli oldukça güzel. bence günlük şal modelleri olarak denenebilir ;) şalın yanına takılan broşa benzer çiçekli tokayı ise beğenmedim. tesettürün ruhuna aykırı bir diğer unsur diye düşünüyorum.

şal nasıl bağlanır (videolu)

kışlık paşmina şal modelleri

çiçekli paşmina şal modelleripaşmina şalları kışın çok tercih ediyorum. yün ve kaşmir karışımlı şallar kışın sıcak tutuyor çünkü. kışlık şal modelleri arayanların paşmina şal çeşitlerine bir göz atmalarını öneririm. biraz kalın oluyor bazıları kaba durabiliyor. ama yine de kış için idealler bence.. benim buraya eklediklerim kaba durmayanlardan, biraz daha ince paşminalardan.. modanisa.com’un en güzel tesettür kışlık paşmina şallarını ekledim sizler için..Tesettürlü hanımların favori şal ve eşarp markaları; vual eşarplardan şifon şallara, lazer kesim şallardan dijital baskılı modellere, jakarlı ve simli modellerden hazır türbanlara kadar iyi fiyatlarla online tesettür alışveriş sitesi Modanisa.com’da.

kışlık paşmina şal modelleri

en güzel tesettür şal bağlama modelleri

güzel tesettür şal bağlama modellerien güzel tesettür şal bağlama modellerine devam.. dünyadan olduğu kadar ülkemizden de tesettür şal bağlama modelleri eklemek istiyorum. aslında ülkemizdeki şal bağlamaları stil olarak benim zevkime daha yatkın, çünkü malezya, katar, birleşik arap emirlikleri ve pakistan vb ülkelerin tesettür şal bağlama stilleri biraz abartılı geliyor bana. tamam bazı gipürlü şalşal bağlama şekilleri bizim şal bağlamalarımız gibi ama çoğu çok fazla “süslenmiş”. daha önce paylaşmıştım burda ve burda.

tesettüre uygunluk açısından sade modellerde ve pastel renklerdeki, en önemlisi de “tesettüre uygun bağlanmış” gündelik tesettür şallar daha fazla tercih edilmeli diye düşünüyorum. şal nasıl bağlanır sorusu çok fazla soruluyor özellikle genç tesettürlü arkadaşlarım tarafından. “yeni kapandım nasıl kapanmalıyım?” diyen bayan arkadaşlarım için umarım bir fikir olur yayınladığım armine, neva style ve diğer e-tesettür şal modellerişal bağlanış şekilleri.

aşağıdaki bu güzel tesettür şallara e-tesettur.com.tr alışveriş sitesinden ulaşabilir ve online satın alabilirsiniz.

en güzel tesettür şal bağlama modelleri

paylaştığım tüm şal modellerine burdan, eşarp bağlama modellerine de burdan ulaşabilirsiniz arkadaşlar..

Page 1 of 212