Kategori arşivi: şal modelleri

Muslima Wear 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

2015 yaz tesettur modasi elbise modelleri muslima wear 2015 yaz yeni sezon elbise yelek tunik ceket etek modelleri

yeni sezon muslima wear koleksiyonundaki bu uzun yelek, muslima wear markalı kat kat siyah elbise ile kesinlikle muhteşem bir bütünlük sağlamış..

Muslima Wear 2015 ilkbahar yaz koleksiyonu www.enguzeltesettur.com ‘da..

Muslima Wear 2015 ilkbahar Yaz Koleksiyonu 001 tesettur giyim modelleri

Birbirinden farklı ve ihtişamlı elbise, tunik, ceket, etek, şal ve tesettür giyim modelleriyle her yeni sezonda gözlerimizi kamaştıran tesettür markası muslima wear kapalı giyim kıyafetleri, 2015 ilkbahar yaz sezonunda yine iddialı geliyor. Kazakistan’lı tasarımcı markası muslima wear 2015 ilkbahar yaz koleksiyonu özel tasarım kapalı giyim modelleri şimdi en güzel tesettür resim galerimde.

Muslima Wear 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

bordo sal baglamalari modelleri ince sal onu nasil yapilir duzgun durur

ince şal bağlamaları modelleri

en yeni şal bağlamaları modelleri http://www.enguzeltesettur.com ‘da.. tüm şal nasıl bağlanır videoları için beni youtube kanalımdan da takip edebilirsiniz.. ince şalları bağlamak gerçekten zordur. hele ki ince şalın önününü yapmak, yapınca da düzgün durmasını sağlamak tam bir dramdır.. peki o zaman saten, viskon veya tülbent tipi ince şallar nasıl bağlanır? ince şalın önü nasıl yapılır? ve şalın önü nasıl düzgün durur? sorularının cevabı bu videoda.. bordo sal baglamalari modelleri ince sal onu nasil yapilir duzgun durur

bordo şal bağlamaları modelleri

inayah marka bordo bir şalın 4 farklı stilde nasıl bağlandığını izliyoruz..

en şık şal modelleri nasıl yapılır?.. işte 2015’in en güzel tesettür şal bağlama modellerinden olabilecek şal bağlama yöntemleri.. şal önü nasıl yapılır ve ince şal önü nasıl düzgün durur bu şal bağlamalarını izleyerek görebilirsiniz.. ince sal nasil baglanir saten salin onu nasil duzgun durur

ince şal nasıl bağlanır?

önce tülbent tipi sonra saten şallar nasıl bağlanır, saten şalın önü nasıl yapılır ve ince şalın önü düzgün durur izliyoruz..

bir tüyo: ince kumaşlı/sarkık şalın önü nasıl düzgün durur diyorsanız şalınızı başınıza daha sıkı sarmanız gerekir..

ignesiz sal yapimi igne kullanmadan sal nasil yapilir

İğnesiz Şal Yapımı Nasıl Yapılır?

ignesiz sal yapimi igne kullanmadan sal nasil yapilirİğnesiz Şal Yapımı İğne Kullanmadan Şal Nasıl Yapılır?

Aslına bakarsanız ben öyle ya da böyle iğne kullanmadan yapılmış şallara karşıyım. Hele bonesiz ve iğnesiz yapılmış şallara tamamen karşıyım.. Neden derseniz bu tür şal bağlama stilleri tesettüre uygun değil (iğnesiz şal kullanınca boyun, kulaklar ve hatta gerdan açıkta kalıyor, bonesiz şal takınca saçlar ve saç telleri ucundan başından bir yerinden mutlaka ortaya çıkıyor) bu 1, ikincisi de zulümden farkı yok, çünkü; en ufak bir harekette (mesela elinizdeki birşeyi düşürdünüz ve yerden alacaksınız) hemen bozuluyor ve açılıyor.. Dolayısıyla tesettür şal modelleri arayanlar bu aşağıda sunduğum iğnesiz şal yapımını pek kaale almasın derim. İğnesiz şal yapımı İğnesiz şal takan kişiler genellikle muhafazakar ve fazla dindar olmayan “yeşil sosyete” takılan kişilerdir. Ama mesela kadınlar arasında takılabilir bu şal stilindeki bir şal, ya da mahremler içinde (baba, kardeş, amca, dayı, yeğen gibi..)

İğnesiz Şal Yapımı

tüm şal nasıl bağlanır yazılarım