tuğba venn 2013 yaz koleksiyonu

tuğba venn 2013 yaz koleksiyonu pembe şifon kaptuğba venn 2013 yaz koleksiyonu 2013 yaz modasının bir yansıması.. en trend ve en moda renkler, şık desenler ve en güzel tesettür kesimler tuğba venn yeni sezon tesettür elbiselerinde, pardesülerinde ve kaplarında görülebiliyor. özellikle siyah beyaz modasını yansıtan abiye takım elbise modelleri, mint yeşili tonlarındaki kap ve pardesü modelleri ile elbise modelleri tuğba venn ve 2013 nihan tesettür kıyafetlerini takip eden türbanlı bayanlarımızı mutlu edecek gibi gözüküyor. tesettürüne ve kapanmaya önem veren tesettürlü hanımlarımızın nihan 2013 ferace modellerini de mutlaka takibe almasını öneririm. zira oldukça yenilikçi ve güzel feraceleri bulunuyor.

tuğba venn 2013 yaz koleksiyonu

En Marifetli Renk: Siyah ve Beyaz

Kim siyah ve beyaz renklerini sevmez ki? Her kadının gardırobunda siyah ya da beyaz kıyafetler mutlaka vardır.

2013 İlkbahar Yaz sezonunda neredeyse her koleksiyon mutlaka bir siyah-beyaz parça içeriyor. Bu sezon siyah ve beyaz ikilisi hiç olmadığı kadar birlikte görülüyor. Buna Tuğba Venn‘de dahil. Beyaz ile uyumlu en asil renklerden biri olan siyah bu koleksiyonda yerini alıyor.

Mint ve Beyaz Aşkı!

Mint ve beyaz birbirine hiç bukadar yakışmamıştı! Tuğba Venn 2013 İlkbahar-Yaz Koleksiyonunda sıklıkla yer verilen mint ve beyaz uyumuna ba-yıl-dık!

Rahat bir yaz hayal eden genç hanımlar için bol tunikler ve elbiseler en iyi kurtarıcı diyebiliriz. Tesettürlü hanımların yaz sıcaklarında rahat etmelerini sağlayan bu tarz tasarımlar Tuğba Venn 2013 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu‘nda oldukça dikkat çekiyor. Renkleri ve kesimleri ile Tuğba Venn bu sezon yine fark yaratmaya devam ediyor…

Bir Cevap Yazın